Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.17., 00:51:31
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125621 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108006 Dátum: 2018.02.07., 20:23:12 »

                    Hóóóóózik!

                 táncika

Itt csak néhány csepp ónos eső esett, aztán szerencsére az is hamar elolvadt!  táncika

Hó alig van.

Most akkor lemossam a kocsit, vagy hagyjam a fenébe?  He?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108005 Dátum: 2018.02.07., 13:34:35 »


                 Már nem hóóózik!   Olvad! Lassan elfogy,-folyik!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108004 Dátum: 2018.02.07., 12:12:11 »


                    Hóóóóózik!

                 táncika
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108003 Dátum: 2018.02.07., 08:13:56 »

Az éjszakai órákban eleinte folytatódik a változóan, többnyire erősen felhős idő, majd délnyugat felől fokozatosan megvastagszik a felhőzet - reggelre beborult az ég. A hajnali, reggeli órákban délnyugat felől egyre többfelé csapadékhullás is kezdődhet: a Dunántúl délkeleti tájain és a déli határ mentén eső, északnyugaton hószállingózás, gyenge havazás, Zala és Somogy megyében a havas eső mellett átmenetileg ónos eső is kialakulhat. A keleties irányú szél a Tiszántúl kivételével többfelé megélénkül. A minimum hőmérséklet értékei -5 és +1 fok között alakulnak.
A nap előrehaladtával fokozatosan észak felé helyeződik át a csapadék súlypontja, a déli területeken felszakadozik a felhőzet. A délutáni órákban északnyugaton és a magasabban fekvő területeken havazás, a Dunántúl északi részein, a főváros térségében és északkeleten havas eső várható. A déli területeken a változó felhőzet mellett néhol fordulhat elő gyenge eső, záporeső. A keleti, északkeleti szél többfelé megélénkül. A maximum hőmérséklet értékei -1 és +9 fok között alakulnak, a déli tájakon a magasabb, északon az alacsonyabb értékekkel.

Jó reggelt!

Nálunk kellemetlen csípős széllel, felhős égbolttal -3 fokkal köszöntött be a reggel.

Sok futkosás lesz ma, de igyekszem visszaérni időben!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108002 Dátum: 2018.02.07., 07:38:03 »

Az éjszakai órákban eleinte folytatódik a változóan, többnyire erősen felhős idő, majd délnyugat felől fokozatosan megvastagszik a felhőzet - reggelre beborult az ég. A hajnali, reggeli órákban délnyugat felől egyre többfelé csapadékhullás is kezdődhet: a Dunántúl délkeleti tájain és a déli határ mentén eső, északnyugaton hószállingózás, gyenge havazás, Zala és Somogy megyében a havas eső mellett átmenetileg ónos eső is kialakulhat. A keleties irányú szél a Tiszántúl kivételével többfelé megélénkül. A minimum hőmérséklet értékei -5 és +1 fok között alakulnak.
A nap előrehaladtával fokozatosan észak felé helyeződik át a csapadék súlypontja, a déli területeken felszakadozik a felhőzet. A délutáni órákban északnyugaton és a magasabban fekvő területeken havazás, a Dunántúl északi részein, a főváros térségében és északkeleten havas eső várható. A déli területeken a változó felhőzet mellett néhol fordulhat elő gyenge eső, záporeső. A keleti, északkeleti szél többfelé megélénkül. A maximum hőmérséklet értékei -1 és +9 fok között alakulnak, a déli tájakon a magasabb, északon az alacsonyabb értékekkel.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108001 Dátum: 2018.02.07., 07:37:31 »


           Urbi et Orbi!

          Ma hatalmas küzdelem eredményeként felléphettem a dobógó legfelső platnijára!

             buli buli buli

A szorgalom és igyekezet elnyerte megérdmelt jutalmá!!
Az arnyérem kötelez további teljesítményekre !!!
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108000 Dátum: 2018.02.06., 18:34:34 »


           Urbi et Orbi!

          Ma hatalmas küzdelem eredményeként felléphettem a dobógó legfelső platnijára!

             buli buli buli

 Nagytaps2

Ugye! Mindig is mondtam, hogy ne add fel, küzdj!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107999 Dátum: 2018.02.06., 18:34:02 »

          Levágott vesszőket nem javasolnék telepítésre. Teljesen védtelen a filoxéria ellen.  Vad alanyba oltottat szerezz! Megéri, mert biztos!

         Mondhatom, hogy tapasztalatból tudom!

 köszi_2

Bár vittem Ukrajnába ilyen vesszőket és nagyon szépen teremnek! Kivéve a Pannónia Kincse, mert az bizony lerohad a tőkén...  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107998 Dátum: 2018.02.06., 14:47:32 »



           Urbi et Orbi!

          Ma hatalmas küzdelem eredményeként felléphettem a dobógó legfelső platnijára!

             buli buli buli
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107997 Dátum: 2018.02.06., 14:44:37 »

Jó reggelt!

Nálunk éppen fagy van.  

Tegnap délután sikerült beültetnem a maradék három tuját.  táncika
Még kettőt szeretnék venni és kitenni, de ahhoz még ki kell ásnom néhány tőke szőlőt, amik még az első tulajtól maradtak az udvarban. Ezeket eddig nevelgettem, de most leszelektálom. Amelyik olyan fajta, hogy szívesen hagynék belőle, annak a vesszejéből fogok letenni hajtatni és kiültetem, de van három olyan tőke, amit nem szerettünk csak a darazsak ették. Na, az megy ki.
Eddig nem találtunk helyet a szőlőnek, aztán eszembe jutott, hogyan is voltak ezek apámnál és én is úgy fogom elhelyezni őket: a kerti út két oldalán. Lesz időm meghajtatni a vesszőket vízben, mert eszerint az idén utoljára a kert teljes szélességében meg lesz forgatva, s a közlekedő út kialakítása után, ha leraktam a vesszőket, húzok két oldalt kordont. Innentől már az ásás, rotálás, szántás csak a két oldalon fog megtörténni. A szőlőt egészen hátra tervezem, a gyümölcsfák környékére, hogy lehetőleg ne nagyon zavarjon a zöldséges részben. Innentől kezdve a fák közötti szántás is meg fog szűnni. Úgyis féltettem a gyökereket eddig is...  H���t

           Levágott vesszőket nem javasolnék telepítésre. Teljesen védtelen a filoxéria ellen.  Vad alanyba oltottat szerezz! Megéri, mert biztos!

         Mondhatom, hogy tapasztalatból tudom!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107996 Dátum: 2018.02.06., 08:17:58 »



 He? He? He?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107995 Dátum: 2018.02.06., 08:16:24 »

Ma nincs tanítás, tehát nem kell Vityusámmal suliba menni.
Azért gyártottam magamnak programot: viszem a kocsit a szervizbe.  vigyor Nem, nincs baj, csak a karter tömítést kell kicserélni, mert szivárog az olaj, azt meg nem szeretem! Szerintem egyébként én nyomtam meg Ukrajnában, mert még ennek is leért az alja az egyik gödrös részen!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107994 Dátum: 2018.02.06., 07:46:17 »

Napközben is többnyire erősen felhős időre készülhetünk, a keleti megyékben lehet kevesebb felhő, ott akár néhány órás napsütés is lehet, másutt inkább csak rövid időre bukkanhat elő a napkorong a felhők mögül, sőt elsősorban délnyugaton zárt rétegfelhőzet kialakulására is van esély. Számottevő csapadék továbbra sem valószínű, de jelentéktelen hószállingózás itt-ott előfordulhat. A keleties szél gyenge illetve mérsékelt marad, élénk lökései főként a Kisalföldön és az Alföld északi felén lehetnek. Általában 0 és +5 fok közötti legmagasabb értékeket mérhetünk, de az északi megyékben maradhatnak egész nap fagyos területek is.

Jó reggelt!

Nálunk éppen fagy van.  

Tegnap délután sikerült beültetnem a maradék három tuját.  táncika
Még kettőt szeretnék venni és kitenni, de ahhoz még ki kell ásnom néhány tőke szőlőt, amik még az első tulajtól maradtak az udvarban. Ezeket eddig nevelgettem, de most leszelektálom. Amelyik olyan fajta, hogy szívesen hagynék belőle, annak a vesszejéből fogok letenni hajtatni és kiültetem, de van három olyan tőke, amit nem szerettünk csak a darazsak ették. Na, az megy ki.
Eddig nem találtunk helyet a szőlőnek, aztán eszembe jutott, hogyan is voltak ezek apámnál és én is úgy fogom elhelyezni őket: a kerti út két oldalán. Lesz időm meghajtatni a vesszőket vízben, mert eszerint az idén utoljára a kert teljes szélességében meg lesz forgatva, s a közlekedő út kialakítása után, ha leraktam a vesszőket, húzok két oldalt kordont. Innentől már az ásás, rotálás, szántás csak a két oldalon fog megtörténni. A szőlőt egészen hátra tervezem, a gyümölcsfák környékére, hogy lehetőleg ne nagyon zavarjon a zöldséges részben. Innentől kezdve a fák közötti szántás is meg fog szűnni. Úgyis féltettem a gyökereket eddig is...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107993 Dátum: 2018.02.06., 07:32:15 »

Napközben is többnyire erősen felhős időre készülhetünk, a keleti megyékben lehet kevesebb felhő, ott akár néhány órás napsütés is lehet, másutt inkább csak rövid időre bukkanhat elő a napkorong a felhők mögül, sőt elsősorban délnyugaton zárt rétegfelhőzet kialakulására is van esély. Számottevő csapadék továbbra sem valószínű, de jelentéktelen hószállingózás itt-ott előfordulhat. A keleties szél gyenge illetve mérsékelt marad, élénk lökései főként a Kisalföldön és az Alföld északi felén lehetnek. Általában 0 és +5 fok közötti legmagasabb értékeket mérhetünk, de az északi megyékben maradhatnak egész nap fagyos területek is.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107992 Dátum: 2018.02.05., 16:29:35 »


Ezen a helyen már jártam, csak a lagziból maradtam ki!  Meglep�d�tt
Helyszín a Fekete hegy Nagyszőllős mellett.
Játszik: Marina i kompanyija

https://www.youtube.com/watch?v=Pl14JCD6iZU

(Ha jól figyelsz, a 3:30 felé felfedezheted, hogy magyarul is énekelnek. És bizony ilyen fergeteges hangulat szokott lenni a kárpátaljai lakodalmakon!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107991 Dátum: 2018.02.05., 16:24:54 »

De elmennék egy ilyen lagziba!

https://www.youtube.com/watch?v=yGJoXZDpYr4&index=5&list=RDbfCJufHv7tM
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107990 Dátum: 2018.02.05., 11:02:29 »


       "Jóska! Levelet hozott a posta!"

       Már megint gyarapítanom kell a szemetest! robban fejbever

Én örültem neki!
Lett plusz papír a begyújtáshoz!  táncika táncika  bee bee
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107989 Dátum: 2018.02.05., 08:31:07 »



       "Jóska! Levelet hozott a posta!"

       Már megint gyarapítanom kell a szemetest! robban fejbever
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107988 Dátum: 2018.02.05., 08:03:11 »

Hétfőre virradóan északkeleten erősen felhős marad az ég, és szórványosan kisebb havazás, hózápor is előfordulhat. Másutt éjjel csökken a felhőzet, kiderül az ég. Hajnalra viszont párássá válik a levegő, és főként délnyugaton zúzmarás köd is képződhet. Az északias légmozgás országszerte gyengül, délnyugaton több helyen várható szélcsend is. A hőmérséklet általában -6 és -2 fok közé csökken, de a havas, szélvédett és derült völgyekben pár fokkal hidegebb is lehet.
Hétfőn továbbra is az északkeleten élők számíthatnak felhősebb időre, és ott elszórtan még nem kizárt hószállingózás, gyenge havazás. Másutt nem várható csapadék, és a déli órákra kissé megnövekvő gomolyfelhőzet mellett néhány órás napsütésre is lehet számítani. Ez alól a délnyugati határvidék jelenthet kivételt, ahol esetleg tartósabban megmaradhat a köd vagy a megemelkedéséből kialakuló rétegfelhőzet. A nyugati-északnyugati szél országszerte gyenge marad. A hőmérséklet jellemzően 0 és 5 fok közé emelkedik.

Ha hinni lehet a hőmérőknek, akkor nálunk -3 fok van, erősen felhős ég alatt.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107987 Dátum: 2018.02.05., 08:02:17 »

       
                  S N O O K E R !

          A német Masters torna eredménye.

         Mark J.Williams    9 : 1   Graeme Dott

                      Nagytaps2

Jó reggelt!

Láttam, hogy van, csak éppen vendégeink voltak. Gyuri sógor és egy baráti házaspár  buli . Aztán jobbnak láttam aludni...  vigyor  (amúgy sem sikerült volna ébren maradni  vigyor )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!