Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.25., 00:09:38
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126381 alkalommal)
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107869 Dátum: 2018.01.21., 10:01:14 »

Aktuális helyzet:

Látom a rendszámot!  vigyor
A bejelentkezés nélkül az oldalt vizslatóknak annyit elárulok:
betű; betű; betű; kötőjel; szám; szám; szám.
Kapsz tőlem egy kitakart változatot.
A választásom arra esett, hogy a hó ott reá esett.
Kicsit állítgattam fényviszonyokon is, hamár...
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107868 Dátum: 2018.01.21., 09:38:53 »

Az időjósok 4 mm-t mondtak, de azon már 20 mm-el túl vagyunk...

Másodszori takarítás után is fehér minden! De legalább nem annyi a hó!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107867 Dátum: 2018.01.21., 09:29:50 »

Aktuális helyzet:

Az időjósok 4 mm-t mondtak, de azon már 20 mm-el túl vagyunk...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107866 Dátum: 2018.01.21., 09:02:02 »


        Nálunk szinte nincs is "hóhelyzet". Alig szemerkél, a földet sem fedi mindenhol. Viszont benne vagyunk az 1. fokú riasztásban. Várjuk a fokozódást!

                  yes_yes bleee
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107865 Dátum: 2018.01.21., 08:32:25 »

Látom, Tatabányán is esik a hó!
Nálunk is megindult, nagyjából -ahogy a telefonom is jósolta- reggel 6 tájban.
Jelenleg már látszik az udvaron.
Ez persze nem annyira jó hír, mert takaríthatom, de túl fogom élni!  vigyor
Azért kell elszórnom, mert 10-re programom van és nem szeretném a viacoloron lenyomni a havat a kocsival, ahogy kiállok, mert akkor onnan a fene sem tudja hogyan és mikor fogom tudni eltakarítani! Csudára rá tud tapadni!  robban

Aktuális helyzet:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107864 Dátum: 2018.01.21., 07:39:52 »

Vasárnapra virradóra többnyire erősen felhő vagy borult lesz az ég. A Dunántúl középső és keleti részén többfelé, másutt néhol várható csapadék. A lehulló csapadék halmazállapota északon többnyire hó lesz, míg délen hó és eső is egyaránt előfordulhat. A lehulló hó vastagsága általában lepel és 5 centi közé várható, de északon, illetve a magasabban fekvő helyeken 10 centiméter körüli hóvastagság is elképzelhető. A déli, délkeleti szél az Alföldön és a magasabban fekvő helyeken megélénkülhet, másutt többnyire gyenge vagy mérsékelt lesz a légmozgás. A hőmérséklet általában -2 és 1 fok közé csökkenhet.
Vasárnap délután a középső országrészben, illetve délkeleten csapadékos időre számíthatunk. A jellemző csapadékforma egyre inkább a hó lesz. Csupán késő délután a délnyugati megyékben csökkenhet határozottabban a felhőzet. A szél a Dunántúlon fokozatosan északira fordul, majd megerősödik, helyenként viharossá fokozódik. A középső és keleti ország részben az esti órákig még marad a többnyire keleties gyenge légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérsékletek a Dunától keletre csak kevéssel 0 fok felett, délnyugaton 3-4 fok körül alakul.

Látom, Tatabányán is esik a hó!
Nálunk is megindult, nagyjából -ahogy a telefonom is jósolta- reggel 6 tájban.
Jelenleg már látszik az udvaron.
Ez persze nem annyira jó hír, mert takaríthatom, de túl fogom élni!  vigyor
Azért kell elszórnom, mert 10-re programom van és nem szeretném a viacoloron lenyomni a havat a kocsival, ahogy kiállok, mert akkor onnan a fene sem tudja hogyan és mikor fogom tudni eltakarítani! Csudára rá tud tapadni!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107863 Dátum: 2018.01.21., 07:32:47 »

Túl vagyunk a macska (nőstény) ivartalanításán, sőt már a varratszedésen is. Ma egész jól viselte a varratszedést is, egy kis savó felgyűlt a varrás alatt, azt a doki tűvel leszívta és adott még neki egy kis antibiotikumot. Jól tűrte. Igaz nekem kellett lefognom, az asszony nem szereti az injekciós tű, vagy a vér látványát.
Ideje volt a dolognak. A doki a műtét után mondta, hogy a petefészkén volt ciszta, így vszeg folyamatosan ivarzott volna, illetve később komolyabb baj is lehetett volna.
Egy szürkés-zerna kandúr kezdett már ideszokni. Sokáig nem tudtam megítélni hogy kandúr-e, aztán a kamerafelvételen láttam őkelmét, hogy lespricceli a terasz melletti kis tuját, meg a tetőtartó oszlopot. Szóval ideje volt a műtétnek.  
De túl vagyunk ezen is. Árban is korrekt volt, (bár nem ismerem más helységekben az árakat) 8000-be került.
A műtét után a nappaliban aludt, párszor ki lett víve, hogy dolgát végezze, de nem kellett neki. Igazság az, hogy már előtte nap 15:00 óra után nem kapott kaját. A beavatkozás meg másnap reggel 8-kor volt. Lényegében estig kába volt az altatástól, de aztán éjjel felelevenedett. A nejem a nappaliban aludt, már ha a macska hagyta. Aztán másnap már kikerült a teraszra, oda lett elvackolva. Nem akartam, hogy a szürkés-zerna kandúr bántsa, mivel a varrás és a seb miatt se védekezni, sem elmenekülni nem tudna. De most már kinn alszik a rőzsetárolóban. A tetőrész alatt fészkelte be magát. Lényegében nyáron ott is találtunk rá. Egy kosárban bújt meg, de akkor persze még igen kicsi volt. Most is ott szeret meghúzódni ugyanabban a kosárban. Igaz kibéleltük azóta pokróccal. Védett hely széltől, nedvességtől. Szóval itt van, el van. a nevére is hallgat. Van egy megszokott életritmusa, ami az etetést illeti, naponta kétszer kap. Ehhez igazítja a napirendjét. Víz mindig van kinn neki, de hajnalban kap tejet, amikor kelünk.



Ezek igazán jó hírek!
A cica ivartalanításának költségét nálunk sem ismerem és még megnézni sem tudom, mert valami zűrzavar miatt nem működik a honlapjuk. A mi macskánk amúgy is kandúr, így inkább az a veszély fenyegeti, hogy valahol elvész a nagy csatangolásban...
A lány kutyusunk esetében, egy köldök sérv műtéttel kiegészítve 25 ezer volt, a fiú esetében 12 ezer volt a beavatkozás. Utóbbinál semmi komplikáció, vagy extra tennivaló nem merült fel.

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107862 Dátum: 2018.01.21., 07:23:57 »

       
      A vers írója városunkban él.  Nem ismerem. Egy közös ismerős küldte el nekem.


Jó reggelt!

Tényleg nagyon jó!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107861 Dátum: 2018.01.21., 07:10:17 »

Vasárnapra virradóra többnyire erősen felhő vagy borult lesz az ég. A Dunántúl középső és keleti részén többfelé, másutt néhol várható csapadék. A lehulló csapadék halmazállapota északon többnyire hó lesz, míg délen hó és eső is egyaránt előfordulhat. A lehulló hó vastagsága általában lepel és 5 centi közé várható, de északon, illetve a magasabban fekvő helyeken 10 centiméter körüli hóvastagság is elképzelhető. A déli, délkeleti szél az Alföldön és a magasabban fekvő helyeken megélénkülhet, másutt többnyire gyenge vagy mérsékelt lesz a légmozgás. A hőmérséklet általában -2 és 1 fok közé csökkenhet.
Vasárnap délután a középső országrészben, illetve délkeleten csapadékos időre számíthatunk. A jellemző csapadékforma egyre inkább a hó lesz. Csupán késő délután a délnyugati megyékben csökkenhet határozottabban a felhőzet. A szél a Dunántúlon fokozatosan északira fordul, majd megerősödik, helyenként viharossá fokozódik. A középső és keleti ország részben az esti órákig még marad a többnyire keleties gyenge légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérsékletek a Dunától keletre csak kevéssel 0 fok felett, délnyugaton 3-4 fok körül alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107860 Dátum: 2018.01.20., 21:12:59 »

Túl vagyunk a macska (nőstény) ivartalanításán, sőt már a varratszedésen is. Ma egész jól viselte a varratszedést is, egy kis savó felgyűlt a varrás alatt, azt a doki tűvel leszívta és adott még neki egy kis antibiotikumot. Jól tűrte. Igaz nekem kellett lefognom, az asszony nem szereti az injekciós tű, vagy a vér látványát.
Ideje volt a dolognak. A doki a műtét után mondta, hogy a petefészkén volt ciszta, így vszeg folyamatosan ivarzott volna, illetve később komolyabb baj is lehetett volna.
Egy szürkés-zerna kandúr kezdett már ideszokni. Sokáig nem tudtam megítélni hogy kandúr-e, aztán a kamerafelvételen láttam őkelmét, hogy lespricceli a terasz melletti kis tuját, meg a tetőtartó oszlopot. Szóval ideje volt a műtétnek.  
De túl vagyunk ezen is. Árban is korrekt volt, (bár nem ismerem más helységekben az árakat) 8000-be került.
A műtét után a nappaliban aludt, párszor ki lett víve, hogy dolgát végezze, de nem kellett neki. Igazság az, hogy már előtte nap 15:00 óra után nem kapott kaját. A beavatkozás meg másnap reggel 8-kor volt. Lényegében estig kába volt az altatástól, de aztán éjjel felelevenedett. A nejem a nappaliban aludt, már ha a macska hagyta. Aztán másnap már kikerült a teraszra, oda lett elvackolva. Nem akartam, hogy a szürkés-zerna kandúr bántsa, mivel a varrás és a seb miatt se védekezni, sem elmenekülni nem tudna. De most már kinn alszik a rőzsetárolóban. A tetőrész alatt fészkelte be magát. Lényegében nyáron ott is találtunk rá. Egy kosárban bújt meg, de akkor persze még igen kicsi volt. Most is ott szeret meghúzódni ugyanabban a kosárban. Igaz kibéleltük azóta pokróccal. Védett hely széltől, nedvességtől. Szóval itt van, el van. a nevére is hallgat. Van egy megszokott életritmusa, ami az etetést illeti, naponta kétszer kap. Ehhez igazítja a napirendjét. Víz mindig van kinn neki, de hajnalban kap tejet, amikor kelünk.

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #107859 Dátum: 2018.01.20., 20:52:08 »

100/2 Drága! Itt vagyok bye bye. Csak hétvégén tudok írni, mert hét közben Pesten vagyok és ott nincsen internetem. A hétvége viszont nagyon rövid, amikor haza jövök azt sem tudom mit csináljak hamarabb. Igen Roziról van szó, szegénykém sokkot kapott egyik reggel, hogy a takarítónő 32-es. De azért örültünk egymásnak. Tetszik a vers amit írtál. Egyébként Csuhással maximálisan egyet értek ami a tárlatvezetést illeti. Egy életre szóló élmény volt. _cupp _lov_
Naplózva

Kiskacsa
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107858 Dátum: 2018.01.20., 15:34:34 »

Jó napokat!

E heti tippelések. Nem írom, hogy ajánlat, mivel az esély a nyereményre csekély.

Alaves – Leganes : D (döntetlen) odds: 2,8
Philadelphia Eagles – Minnesota Vikings : D (döntetlen) odds: 10,25
New England Patriots – Jacksonville Jaguars félidő/vége: V/H (vendég/hazai) odds:5,5

Az első esemény spanyol foci, az un. LaLiga egyik találkozója. A 17. helyen álló baszk csapat, az Alaves igen csak nagy küzdelmet folytat a bent maradásért. Jelenleg 18 pontja van, 19 lejátszott forduló után és lőtt 14 gólt, de kapott is 27-t. A csapatnak nagy gyengéje a góllövések hiánya. Az előző fordulóban a 6. helyen álló Sevilla-t fogadták és nagy küzdelemben, a stadionba kilátogató 19413 néző előtt 1:0 arányban győzni tudtak. A Leganes gárdája, az „uborka termelők” (a csapat egyik beceneve) a bajnokságban 13. helyen kapaszkodik, szerzett 27 pontot, lőtt 15 gólt és kapott 17-et. Tehát a góllövésben ők sem jeleskednek. Az előző héten a Betis vendégeként jó kis derbit játszottak, de alul maradtak 3:2 arányban. A mérkőzésre kilátogató több mint 41000 néző azért jól szórakozott. Az Alavesnek ez idáig nincsen döntetlen mérkőzése, főképp ezért is, de amúgy is tippem egál.

A következő fogadási történet amerikai foci, Philadelphia égboltjának királyai, a sasok fogadják Minnesota vikingjeit. Ez a mérkőzés a nemzeti liga (conference) döntője. Mind a két csapat előnyerő volt a play off első fordulójában.  A következő fordulóban, a hazaiak az Atlantát, míg a vendégek a New Orleans szentjeit ütötték ki a további küzdelmekből. Utoljára 2016-ban csapott össze a két gárda, ugyanilyen felállásban – szintén a sasok voltak a vendéglátók – akkor hazai győzelem született. Igaz akkor az találkozó még az alapszakaszban történt. A jelenlegi alapszakasz során a két csapat győzelem/vereség aránya azonos 13-3-as. A hazaiak 457 pontot értek el, velük szemben az ellenfeleknek 297 pontot sikerült elérniük. Ez az arány a vikingeknél 382-252. A meccs esélyese a hazai gárda, de a play off-ban  minden megtörténhet, akár az is, hogy a lezáró sípszó után a stadion hatalmas kivetítője döntetlent mutat, és jöhet a hosszabbítás, ahogy tippelem

A harmadik esemény szintén amerikai foci, a másik ágon (az american conference döntője) a New England Patriots fogadja Jacksonville jaguárjait. A hazaiak a „Pats” megnyerte az alapszakaszt, 13 győzelem és 3 vereség volt az aránya. Szereztek 458 pontot, igaz az ellenfelek velük szemben 297 értek el. A vendégcsapat a „Jags” gárdája 3. lett az alapszakaszban, 9 győztes és 5 vesztes meccsük volt, ezen kívül 2 döntetlenjük, amelyek során a hosszabbításban, egy ízben nyertek és egy alkalommal veszítettek. A csapat 417 pontot ért el, és velük szemben 268-at tudtak elérni a vetélytársak. A két csapat utoljára tavaly még az un. előszezonban „futott” össze, akkor is a Pats volt a vendéglátó és a Jags meglepte őket, mivel 34-21-re győzni tudtak. A Jags bejutása a Conferencia döntőjébe azért meglepetés, a Patriótáktól ez elvárás volt. Jacksonville-i ragadozók végig „taposták” a play-off-ot, az első fordulóban a Buffalot verték 10-3 arányban, aztán a múlt héten egy igen izgalmas és nagy küzdelemben a Pittsburgh Steelers ütötték el a továbbjutástól, 45-42-re. A sikerben nagy szerepe volt a csapat 23 éves, 1,83 m magas és 103 kg tömegű újonc runningjének, Leonard Fournettének. Nagyot küzdött, igazi tankként rágta át magát az ellenfél védelmi falán. A sok apró tér és távolság nyerés mellett, három touchdownt ért el (azaz kezében a labdával bejutott az ellenfél célterületére.) https://www.youtube.com/watch?v=fm8iGcIPB8U
Egy biztos a hazaiaknak igen fel kell kötniük a „gatyájukat” hogy az igen harapós kedvében levő Jags csapatát megállítsák. Szerintem ez az első félidőben nem fog sikerülni, de a másodikban győz majd a rutin és nagyobb tudás, így tippem a mérkőzés félidő és végeredmény alakulására, vendégvezetés a félidőben, de hazai győzelem a végén.

Feladom holnap reggel patent variésönbe, alaptétnek 100 FT-t teszek meg, így játék ára 700 Ft lesz.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107857 Dátum: 2018.01.20., 12:04:44 »


         Kiskacsa!!!!!
    
        Tévedésben vagyok. Én az első feleségre, Sabine-ra gondoltam.

        Rozival valóban szoktunk képet és írott szavakat váltani!
 
         Jelentkezhetnél már! puszi_2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107856 Dátum: 2018.01.20., 12:02:43 »

Ez nagggyon jó!!!!

Hol találtad?
       
      A vers írója városunkban él.  Nem ismerem. Egy közös ismerős küldte el nekem.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107855 Dátum: 2018.01.20., 09:25:03 »



H.Gábor Erzsébet

Ez van! Mosolyog



El sem hiszem mivé lettem;
mellem, lóg a hasamon,
már egy hete alig ettem,
mégis nagy a pocakom.

Hej, pedig a szép időkben
megbámultak annyian,
a bókokat alig győztem
hallgatni a buliban.

Keblem dús volt, léptem kecses -
vékony derék, szőke haj,
minden eltűnt, ami becses,
köszvény kínoz, s epebaj.

Pedig akkor, én voltam a
falu legszebb leánya,
Kovács Sanyi kísért haza,
minden léptem vigyázta.

Mellettem van ma is, Sanyi,
de már rám unt - nem csoda!
Bezzeg kéne néki, Manyi!
reá fáj a fogsora!

Manyika, a szomszéd lánya,
épp olyan, mint régen én;
formás, csinos, nincsen hája,
s mindkét melle kőkemény.

Sanyim nyála, ki ki, csordul,
ha a szemét ráveti,
mint egy vadász, lesi orvul -
hogy ne lássam, úgy teszi!

De én tudom, engem szeret
ez a drága, vénember,
ölelkezve alszik el, egy
régi, szexi képemmel!


Ez nagggyon jó!!!!

Hol találtad?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107854 Dátum: 2018.01.20., 09:23:10 »

Az éjszakai órákban felszakadozik ,majd csökken felhőzet, reggeli órákra csak a délkeleti megyékben számíthatunk zártabb felhőzetre. A hajnali órákban a délnyugati megyékben párássá válhat a levegő, ködfoltok képződhetnek. A nyugatias légmozgás országszerte gyenge marad. A leghidegebb órákban -1 és -6 fok közé hűl le a levegő.
Felhőátvonulások jellemzik majd az égképet, az időnként megnövekvő felhőzet mellett néhány órás napsütés szinte mindenütt érvényesülhet. Csapadékhullásra csupán az északi megyékben kell felkészülni, a Dunántúl északi felén havas eső, az Északi-középhegység környezetében gyenge hózáporok képében. A nyugati, délnyugati szél az ország középső területein megélénkül, hazánk peremvidékein gyengébb lesz a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke az északkeleti megyékben 1 és 4 fok között, másutt 5 fok körül alakul.

Nálunk biz' fagy volt reggel! A kacsák vizét be kellett törnöm, mert jégpáncél volt a teknő tetején.
A kacsák pedig kiengedés után azonnal mennek inni, nem várhatnak!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107853 Dátum: 2018.01.20., 09:18:56 »

Mit láttál/láttatok és hol?

Helyben volt. Regisztrációhoz kötött, de ingyenes előadás volt a kecskeméti Katona József színház művészének önálló estje volt.
Hatalmas sikerrel a régi zsinagógából kialakított albertirsai Művészetes Házában.
Ha megnézed a videót, videókat az oldalamon, láthatod a termet belülről is, igyekeztem úgy készíteni a felvételeket, hogy jusson ebből az élmény is a nézőnek:
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1664198583626485/

Bővebben a zsinagógáról egyik oldalamon, a https://www.facebook.com/Alterirsa/notifications/ tudsz videót nézni.
Ez egy rövid összefoglaló a megnyitóról, ahol többek közt Köves Slomo is részt vett.
https://www.facebook.com/Alterirsa/videos/1520144504704427/

Itt sok egyéb dolog id előkerül, ha lájkolod az oldalt és követed, mindig értesülhetsz a városunk dolgairól. Ma például egy festőművész kiállítása lesz, ahonnan szintén élőben fogok jelentkezni a saját oldalamon. Az így készült felvételt majd megosztom az Alterirsa oldalán is ha hazajöttem.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107852 Dátum: 2018.01.20., 09:06:38 »

            Erről kéne beszélnünk, mert bevallom, nem tudok róla! siros_2

                          puszi_2

 hahota

Mi viszont szoktunk társalogni Rozival időnként. Jobbára a Facebook-on, de ritkán összeakadunk személyesen is.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107851 Dátum: 2018.01.20., 09:01:10 »

Kop -kop.Hol vagytok? bye bye

Jó reggelt!

Én tegnap a kérdezett időpontban éppen Sirkó László önálló estjén voltam.
Nézzetek bele, nem fogtok csalódni, bár a hang nem az igazi...
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1664198583626485/
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107850 Dátum: 2018.01.20., 07:45:28 »

 

H.Gábor Erzsébet

Ez van! Mosolyog



El sem hiszem mivé lettem;
mellem, lóg a hasamon,
már egy hete alig ettem,
mégis nagy a pocakom.

Hej, pedig a szép időkben
megbámultak annyian,
a bókokat alig győztem
hallgatni a buliban.

Keblem dús volt, léptem kecses -
vékony derék, szőke haj,
minden eltűnt, ami becses,
köszvény kínoz, s epebaj.

Pedig akkor, én voltam a
falu legszebb leánya,
Kovács Sanyi kísért haza,
minden léptem vigyázta.

Mellettem van ma is, Sanyi,
de már rám unt - nem csoda!
Bezzeg kéne néki, Manyi!
reá fáj a fogsora!

Manyika, a szomszéd lánya,
épp olyan, mint régen én;
formás, csinos, nincsen hája,
s mindkét melle kőkemény.

Sanyim nyála, ki ki, csordul,
ha a szemét ráveti,
mint egy vadász, lesi orvul -
hogy ne lássam, úgy teszi!

De én tudom, engem szeret
ez a drága, vénember,
ölelkezve alszik el, egy
régi, szexi képemmel!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!