Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.16., 07:34:29
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó Atom Manó és 3 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125589 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107825 Dátum: 2018.01.15., 15:06:56 »

              S N O O K E R !

              Mesterek Tornája.    London.  2018 január 14-21.

               Felváltva közvetíti az Eurosport1 és 2.

              Most kezdődik  Ding Junhui és Ryan Day mérkőzése!

                  buli    

            
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107824 Dátum: 2018.01.15., 08:08:02 »

Éjjel északkeleten többnyire gyengén, míg délnyugaton erősen felhős, többfelé borult idő valószínű és elsősorban utóbbi tájakon fordulhat elő elszórtan további hószállingózás, gyenge havazás. A keleties légmozgás gyenge marad. Hideg lesz az éjszaka, általában -2 és -8 fok közé hűl a levegő, de északkeleten, illetve a hóval borított kevésbé felhős tájakon akár -10 fok körüli minimumok is előfordulhatnak.
Hétfőn napközben északon változóan, délen többnyire erősen felhős, időszakonként borult idő várható szórványos gyenge havazással, hószállingózással, napsütés főként az északi tájakon lehet. A keleti, délkeleti szél általában gyenge marad, de főként északnyugaton időnként megélénkülhet. A hétfői maximumértékek fagypont körül a legvalószínűbbek.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107823 Dátum: 2018.01.15., 07:45:47 »

Jó reggelt!

Elszoktunk a mínuszoktól...  vigyor

Nem sok kedvem van kimenni a gyújtósért, de nincs más választásom, be kell gyújtani!  H���t
Igaz, nincs hideg, hiszen 17 fokot mutat a hőmérő, de azért jobb, ha nem hűl ki teljesen a konyha!

 bye bye

No, a kályhában vidáman duruzsol, pattog a tűz, s a tetején ott áll délcegen a kávéfőző!
Ha már úgyis forró a kályha teteje, használjam ki és ne fogyasszak áramot!
Ilyenkor télidőben nem egy leves, vagy tészta, krumpli készül el rajta! És mennyivel másabb ízét érzem, mint a gázon vagy villanytűzhelyen készültnek! Ízesebb. Benne van az erdő illata, a favágó fáradtsága... s az általam irántuk érzett tisztelet íze.

Legyen eredményes, szép napotok, hetetek!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107822 Dátum: 2018.01.15., 07:10:55 »

Jó reggelt!

Elszoktunk a mínuszoktól...  vigyor

Nem sok kedvem van kimenni a gyújtósért, de nincs más választásom, be kell gyújtani!  H���t
Igaz, nincs hideg, hiszen 17 fokot mutat a hőmérő, de azért jobb, ha nem hűl ki teljesen a konyha!

 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107821 Dátum: 2018.01.14., 12:11:28 »

A vasárnapra virradóan kelet felől egyre több helyen megszűnik a csapadékhullás, és megkezdődik a felhőzet felszakadozása, csökkenése. Reggel északon és nyugaton számíthatunk még kisebb havazásra, hószállingózásra. A lehulló hó vastagsága többnyire lepel-2 centi közé várható, de a magasabban fekvő helyeken, illetve a középső országrészben és az Alpokalján megközelítheti az 5 centimétert. A keleties irányból fújó szél többnyire gyenge vagy mérséklet lesz. A hőmérséklet általában -5 és 0 fok közé csökken.
Vasárnap napközben a Dunántúlon még többnyire erősen felhős vagy borult idő várható, de gyenge hóesés már csak a nyugati határvidéken lehet. Az ország keleti felén viszont egyre többfelé kisüt majd a nap. A keleties szél gyenge vagy mérsékelt lesz, helyenként élénkebb lökésekkel. A csúcshőmérséklet 0 és 4 fok között alakul, de az Északi-középhegység magasabb, hóval fedett területein napközben is fagypont alatt marad a hőmérséklet.


De korai voltál!  shock

Igaz, ma én is 5:10-kor ébredtem. Arra, hogy valamelyik szomszédban megszólalt a riasztó... hogy én ennek mennyire örültem!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107820 Dátum: 2018.01.14., 12:10:03 »


Jó napokat!


mondjuk erre én is kíváncsi lennék, a tájékozódásra a vájatokban. Legalábbis arra, hogy mi alapján határozzák (ták) meg a vájat irányát, mélységét stb... Persze gondolom az előfúrások és anyagminták segítettek. hm és az iránytű az pl...  működik lenn a mélyben? Persze biztos.... De a vízszintes és egyebek, mert a "napon" azért ez könnyebb meghatározni....

Érdekes kérdéseket feszegetsz!
Eddig mondjuk nem fordult meg ilyen a fejemben, de most, hogy felhoztad, igencsak elkezdett engem is érdekelni a dolog!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107819 Dátum: 2018.01.14., 09:02:56 »

Megtaláltam a tavaly január 14-én készült fényképet. Gyorsan csináltam egy fotót most is. A kettő között ennyi a különbség:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107818 Dátum: 2018.01.14., 07:59:32 »

       Ma elmarad a hagyományos kártyavereségem. Nem örülök, mert tudom ám, hogy mindig kell vesztesnek lenni, nincs döntetlen és már hozzáfejlődtem. A pocsék időjárás miatt az "ellenfelem" nem vállalja a hegymenetet!
         buli puszi_2 buli
        

Jó reggelt!

A tegnapi napon gyakorlatilag mindenből derekasan kaptunk! Olyannyira, hogy jelenleg is szállingózik a hó!

A tegnapi délelőtt folyamán meglátogattam a hulladékudvart. Elvittem néhány olyan vackot, amivel itthon már nem tudtunk mit kezdeni, sőt, még az ócskásnak sem kellett (időnként jár errefelé olyan, aki a régi dunnákat, párnákat megveszi, de a felajánlottakban már nagyon össze volt törve a toll, nem tudott velük mit kezdeni, a szőnyeg rettenetesen kopott volt, stb).
Után elfutottam a diszkontba, mert ott jó áron van a Domestos és vettem a kutyáknak jutalom falatot, mert a Pennyben napok óta nincs. Mivel most a diszkontban igencsak jó áron volt az eredeti, gyorsan vettem három dobozzal, hogy egy időre le legyen róla a gond!

Aztán kicsit itthon szöszöltem, de nem túl nagy meggyőződéssel a hideg szélben, és a szemetelő eső- havas esőben.

Délután aztán összeszedtük magunkat és Vityussal és Marika nénivel elmentünk a Művelődési házba, ahol egy újévi operett gálát néztünk meg. Ismerem a csapatot, Soroksáron van a székhelyük, sokszor láttam már őket. Ezért is lepett meg a meglehetősen silányra sikeredett produkciójuk!  shock
Több szereplőjük is hamisan énekelt egy-egy számot, kevés volt a dologban a szórakozás, a humor... mintha kicsit enervált lett volna a társaság. Nem mondom, voltak benne nagyszerű, vastapsot érdemlő és kapott részek, de összhatásként nem egészen jó szájízzel távoztam az előadásról. Szomorú vagyok emiatt, mert szeretem őket és ennek most egy kicsit hakni íze volt!  Hat�rozatlan
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107817 Dátum: 2018.01.14., 06:31:13 »

100/2 Drágám,Te voltál azon a VT-n ami a szerkesztőség udvarán volt? _lov_
           Igen!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107816 Dátum: 2018.01.14., 06:12:00 »

A vasárnapra virradóan kelet felől egyre több helyen megszűnik a csapadékhullás, és megkezdődik a felhőzet felszakadozása, csökkenése. Reggel északon és nyugaton számíthatunk még kisebb havazásra, hószállingózásra. A lehulló hó vastagsága többnyire lepel-2 centi közé várható, de a magasabban fekvő helyeken, illetve a középső országrészben és az Alpokalján megközelítheti az 5 centimétert. A keleties irányból fújó szél többnyire gyenge vagy mérséklet lesz. A hőmérséklet általában -5 és 0 fok közé csökken.
Vasárnap napközben a Dunántúlon még többnyire erősen felhős vagy borult idő várható, de gyenge hóesés már csak a nyugati határvidéken lehet. Az ország keleti felén viszont egyre többfelé kisüt majd a nap. A keleties szél gyenge vagy mérsékelt lesz, helyenként élénkebb lökésekkel. A csúcshőmérséklet 0 és 4 fok között alakul, de az Északi-középhegység magasabb, hóval fedett területein napközben is fagypont alatt marad a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #107815 Dátum: 2018.01.13., 23:01:36 »

100/2 Drágám, Te voltál azon a VT-n ami a szerkesztőség udvarán volt? _lov_
Naplózva

Kiskacsa
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #107814 Dátum: 2018.01.13., 22:43:28 »

Szia Akela! Már nem járok arra, csak ha a tesómhoz megyek. _lov_
Naplózva

Kiskacsa
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #107813 Dátum: 2018.01.13., 15:45:12 »

Jó Napokat!


E heti tippelések:

Liverpool – Manchester City : D (döntetlen) odds: 3,25
Albecete – Granada : D (döntetlen) odds: 2,7
Alaves – Sevilla : D (döntetlen) odds:2,95
New England Patriots – Tennesse Titans 1. félidő: D (döntetlen) odds:9,25


Az első esemény angol foci, a premier liga egyik találkozója. A bajnokság 4. helyén álló „vörösök” fogadják a City csapatát. A City nagyon jól szerepel a bajnokságban, a 22. forduló után 62 szerzett ponttal veretlenül vezeti a mezőnyt. Lőttek 64 gólt és kaptak 13-at.  A hazai csapat eddig 44 pontot szerzett, 50 gólt rúgott és 25-t be is szedett. Az előző fordulóban a „vörösök” idegenben a Burnley ellen játszottak és 2:1-es győzelemmel elhozták a 3 pontot. A City otthon játszott és 53556 néző előtt 3:1 arányban győzte le a Watford gárdáját. Kétségen kívül a City esélyesebb, de vajon meddig tarthat a veretlenségi sorozat? A ’pool" mindenre képes. Vajon a City játékosai mennyire terhelhetőek. A hét közben, kedden a Bristol City-t fogadták a ligakupa elődöntőjén, ahol kemény küzdelemben 0:1-es hátrányból tudott fordítani. A City eddig a bajnokság során 4 pontot vesztett, a két döntetlenjével, amelyeket az Evertonnal és a Crystal Palace-vel szemben értek el.  A „vörösöknek” igen kell a siker, és a pont, hogy versenyben maradjanak a dobogóért, no meg ez egy presztízs derbi is. Én azt gondolom a City továbbra is őrzi a veretlenségét, de újból elveszejt 2 pontot az elért döntetlennel.

A következő fogadási történet spanyol foci a LaLiga2-ből. Az újonc Albecete fogadja a tavaly még első ligás Granada csapatát. Albecete Kasztília-La Mancha aútonóm tartomány  legnagyobb városa. A csapat a 22 csapatos LaLiga2 bajnokság 15. helyén áll a szerzett 25 pontjával. Gólaránya 18-26-os. A vendégek, az Andaluziából érkező Granada csapata jelenleg a 6. helyen áll 34 ponttal. A csapatnak igen csak kell kapaszkodnia, ha vissza akar kerülni az első ligába. Az előző héten Cadíz-ban vendégeskedtek ahol sovánkán, de akkor is 1:0 arányban kikaptak. Főhet a feje a kínai tulajdonosnak, a Fujien-i Jiang Lizhang-nak. Régebben a Fujien-iek a többi kínai üzletember vámszedői voltak.  Mármint zsarolásügyileg, de az idők változnak. A két csapat az őszi idényben találkozott és akkor 0:0 volt az eredmény.  Minden bizonnyal a hazaiak törekedni fognak a tisztes helytállásra és szerintem ez sikerülni is fog nekik.

A harmadik esemény szintén Spanyolország, Baszkföld, ahol is az első ligában az Alaves fogadja a gyönyörű andalusiai Sevilla városából érkező Vörös-Fehér csapatot, a Sevilla Fc-t. A hazaiak a kiesés ellen küzdenek, jelenleg a 18. helyen állnak. A 18 forduló során 5 alkalommal győztek és 13 ízben vereséget szenvedtek. Nincs döntetlenjük. Olyan igazi, vagy győzünk, vagy „meghalunk” a pályán elven játszanak. 13 gólt lőttek, de kaptak 27-et. A Sevilla csapata jelenleg 29. ponttal az 5. helyen áll, 19 pontra elmaradva az első helyen álló Barcelonától. Tehát a bajnokság elnyerésére nem igazán van esélye, de a dobogóra talán, hiszen a 2. és 3. helyek 10 és 8 pontra vannak. A csapat 23 gólt termelt eddig és bekapott 27-et!!! Ez azért sok. Szerintem a baszkok összehozzák a jelen bajnokságban az első döntetlenjüket, ami nem megalkuvás, hanem nagy küzdelem eredménye lesz.

A negyedik fogadási esemény amerikai foci, a playoff küzdelmek egyike, a New England Patriots fogadja a Tennesse Titans csapatát. A tét nem kicsi, aki nyer az továbblép a Főcsoport döntőbe, illetve ha azt sikerrel venné, akkor a superbowl mérkőzésére, ahol is a két főcsoport (konfenecia) győztese dönti el ki a legjobb az USA-ban. A Patriots első helyen végzett a főcsoportja alapküzdelmeiben, így előnyerőként várhatta a rájátszás2. fordulóját. A Tennesse (erről mindig a jó Jack Daniel’s whiskey jut eszembe, rémlik mintha lenne gardrób árnyékos polcán egy kis palackkal. Ilyenkor úgy megkívánom, aztán elmúlik. Mindig eltervezem hogy egy vasárnap, vagy szombat délután elkortyolok egy kis pohárkával, de mindig elfelejtődik) de térjünk vissza a Tennesse Titans csapatára. A csapat 5. helyről verekedte be magát a playoff-ba. A rájátszás első fordulójában a Kansasba látogattak el, ahol a helyi Chief csapatát nagy csatában 1 ponttal de legyőzték. Az első félidőben még a Kansas vezetett 14:0 arányban. Jelenleg a Patriots jóval esélyesebb. A két csapat utoljára 2015-ben „ütközött” meg egymással, amely során a „Pat” 33-16 arányban győzni tudott. Úgy néztem sok a sérültje a hazaiaknak – igaz volt már ilyen – de a csapat felülemelkedett ezen. A Patriots tavaly megnyerték a főcsoportjukat és után a „superkupát” is  A Titánok utoljára 2008-ban jutottak be a Playoff-ba. Nagy lehetőség előtt állnak. Kitartásról és szívről tesz tanúságot, hogy az első fordulóban a félidei vereség után is talpra álltak. Talán érdemesebb lett volna fogadni arra, hogy a második félidőt „hozzák”. De úgy gondolom, hogy egy Patriots ellen azt a luxust nem engedhetik, hogy „odaadják” az első félidőt. Küzdeni fognak, és az első két negyed nem hoz döntést.

Feladtam Lucky15 variésönbe, 70 Ft alaptéttel. Így a játék 1050-ba került, ha minden OK lenne, akkor 44495 Ft ütné a markom.

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107812 Dátum: 2018.01.13., 09:50:05 »

        Ma elmarad a hagyományos kártyavereségem. Nem örülök, mert tudom ám, hogy mindig kell vesztesnek lenni, nincs döntetlen és már hozzáfejlődtem. A pocsék időjárás miatt az "ellenfelem" nem vállalja a hegymenetet!
         buli puszi_2 buli
        
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107811 Dátum: 2018.01.13., 07:52:56 »

Jó reggelt!

Nálunk amolyan havas eső, fagyott eső forma szemetel, kellemetlen széllel.
Szerencsére letakartam azt a szekrényt, amit nem tudtunk sehova elhelyezni, mert mindenhol nagy volt, ugyanis fiam talált neki helyet a műhelyben. Azt, hogy hogyan cipelünk át egy három ajtós nagyszekrényt, még nem tudom, de mire eljön az ideje, biztosan kitalálunk valamit!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107810 Dátum: 2018.01.13., 07:24:19 »

Szombatra virradóan folytatódik a csapadékos időjárás. A síkvidéki területeken nagyrészt még eső valószínű, de az északkelet felől beáramló hideg légtömegnek köszönhetően egyre több helyen jelenhet meg hó is a csapadékban a reggeli órákban. A hegyekben várhatóan vékony hótakaró alakul ki. A keleti, északkeleti szél gyenge vagy mérsékelt marad. A hajnali, reggeli órákban általában -1, +4 fokot mérhetünk.
Szombaton napközben továbbra is csapadékos időben lesz részünk. Ennek formája a hegyekben mindvégig hó lesz, síkvidéken a gyenge eső mellett havas eső, havazás is várható. Az esti órákra azonban döntően szilárd halmazállapotra számíthatunk. A hőmérséklet lényegesen nem változik, 1 és 4 fok közé várhatóak a maximumok. A keleti-északkeleti szél a középső és északkeleti tájakon megélénkülhet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107809 Dátum: 2018.01.13., 05:55:33 »

Az értő és felvillanyozódott tárlatvezetőnk nagyon sokat hozzátesz a tatabányai élményhez, plusz ötven százalékot. Úgy is mondhatnám, +100/2%.
A különbség annyi, mint amennyi ház és otthon között.
A szeretet tölti meg élettel.
Én nem egy múzeumban, hanem egy üzemelő bányában jártam. Láttam a magam előtt a műszak előtt a falézben a nyüzsgő, zajongó, készülődő, az eligazításon résztvevő bányászokat. Felvették a felszerelést, aztán ahogy gyalogoltunk az akna felé, jöttek szembe azok a piszkos arcú, de mosolygós vájárok, fáradtak voltak, ők már épp végeztek. Kicsit később megszólalt a csengő, kigyulladt a lámpa, elindult velünk a lift a mélybe...

Jó szerencsét!
            köszi_2 Nagytaps2 bye bye
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107808 Dátum: 2018.01.13., 00:46:17 »


        Ajánlás!

      A Tatabányaitól annyiban jobb, hogy a régi bányaműveleteket és kiegészítőit jobban megmutatja.  
        Jó szerencsét!


Az értő és felvillanyozódott tárlatvezetőnk nagyon sokat hozzátesz a tatabányai élményhez, plusz ötven százalékot. Úgy is mondhatnám, +100/2%.
A különbség annyi, mint amennyi ház és otthon között.
A szeretet tölti meg élettel.
Én nem egy múzeumban, hanem egy üzemelő bányában jártam. Láttam a magam előtt a műszak előtt a falézben a nyüzsgő, zajongó, készülődő, az eligazításon résztvevő bányászokat. Felvették a felszerelést, aztán ahogy gyalogoltunk az akna felé, jöttek szembe azok a piszkos arcú, de mosolygós vájárok, fáradtak voltak, ők már épp végeztek. Kicsit később megszólalt a csengő, kigyulladt a lámpa, elindult velünk a lift a mélybe...

Jó szerencsét!
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107807 Dátum: 2018.01.12., 23:11:17 »


       Meghozták az eredményt. Akela kéne, hogy átültesse nekem érthetőre! yes_yes puszi_2

Milyen eredményt hoztak meg? Honnan? Ki?   shock táncika
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107806 Dátum: 2018.01.12., 20:12:16 »

Mióta fiamra volt bízva a ház, alig van internetem!

Meg kell néznem a nemrég csatlakoztatott routert, mert mintha a beállításai változtak volna.
Kér mindenféle bejelentkezést, pedig ez korábban, mielőtt elmentünk, nem volt, a régi wifi hálózatom viszont annyira gyenge lett, hogy itt kint a konyhában szinte használhatatlan lett!  robban

Megoldottam, működik!
Nem biztos, hogy a fiam ludas benne....  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!