Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.18., 21:40:28
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125755 alkalommal)
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107787 Dátum: 2018.01.10., 13:37:26 »


           Jó reggelt!

         Nagy izgalom miatt már több mint 1 órája éberen vagyok. 

         Akela féle beavatkozás előtt állok!  shock shock shock

Alomtakarítás volt?  shock
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107786 Dátum: 2018.01.10., 06:30:31 »



           Jó reggelt!

         Nagy izgalom miatt már több mint 1 órája éberen vagyok. 

         Akela féle beavatkozás előtt állok!  shock shock shock
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107785 Dátum: 2018.01.10., 06:06:45 »

Éjjel erősen felhős vagy borult időre készülhetünk, keleten, északkeleten lehet szakadozottabb a felhőzet. Reggelig a Dunántúlon egyre többfelé ered el az eső, másutt többnyire még csapadékmentes lesz az éjszaka. Főként északkeleten kisebb körzetekben előfordulhatnak ködfoltok is. A keleti, délkeleti szél többfelé megélénkül. Általában 2 és 6 fok közé hűl a levegő, de északkeleten ennél egy-két fokkal hidegebb is lehet.
Szerdán napközben túlnyomóan borult lesz felettünk az ég és sokfelé számíthatunk kisebb-nagyobb eső kialakulására. A nagyobb mennyiségű csapadék a Dunántúl keleti felében, illetve az északi megyékben várható. A keleti, délkeleti szél a Dél-Alföldön és a Dunántúli-középhegység térségében megélénkül, máshol többnyire gyenge marad a légmozgás. 4 és 9 fok közötti maximumértékeket mérhetünk, délkeleten várjuk a magasabb értékeket.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107784 Dátum: 2018.01.09., 08:20:41 »

Kedd reggel a Dunántúlon borult vagy erősen felhős lesz az égbolt, az északkeletei és keleti területeken lehetnek gyengén felhős időszakok. Többfelé erősen párássá válik a levegő, a Dunántúl nyugati részein valamint a déli területeken köd képződhet. Csapadék nem várható, nyugaton ködszitálás előfordulhat. Az északkeleti, keleti irányú szelet az ország északi részein élénk, a hegyvidéki területeken erős lökések kísérhetik. A minimum hőmérséklet értékei 1 és 5 fok között alakulnak.
A Dunántúlon tovább vastagszik a fátyolfelhőzet - túlnyomóan borult lesz az égbolt, nyugaton gyenge eső, szitálás kialakulhat. A középső és keleti területeken a közepesen vagy erősen fátyolfelhős égbolt mellet szűrt napsütés várható. A keleti,délkeleti szél a keleti területek kivételével megélénkül, időnként megerősödik. A legmelegebb órákban 6 és 12 fok közé melegszik a levegő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107783 Dátum: 2018.01.08., 11:18:17 »

Drága     Csuhás!

Miután elvettem egy hetet az életedből azért hogy egy kicsit világosabb legyen a kék, köszönetemet fejezem ki.  köszi_2
Csak ne kérdezd hogy mi micsoda, meg milyen , mert gőzöm sincs, annyit tudok hogy ami előtt ülök az egy számitógép, ami meg hozzá van dugva az egy mobil internet kis masinája.
köszi  puszi_2 puszi_2 puszi_2

Drága Akela!
Az egy hét mindenképp eltelt volna, nem vettél el tőlem semmit.
AKI... alakítgatott a kedvedért, nem én.
Kitől kérdezzem, hogy mid van, ha nem tőled?
Meg is kaptam nagyjából a választ, számítógép és mobilinternet.
Megy ez!  Mosolyog
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107782 Dátum: 2018.01.08., 07:01:02 »

Hétfő reggel országszerte erősen felhős, vagy borult lesz az ég, de csapadék sehol sem várható. Az ország nyugati kétharmadán reggelre sűrű köd is kialakulhat. A keleties légmozgás általában gyenge lesz. A hőmérséklet többnyire 3 és 7 fok közé csökken, délkeleten lehet a hűvösebb, északnyugaton a melegebb.
A délelőtti órákban a köd sokfelé feloszlik, de nyugaton több helyen tartósan megmaradhat, főleg a határ közelében, valamint megemelkedett ködfelhőzet okoz tartósan borús időjárást. Keleten erősen felhős lesz az égbolt. A keleties szél gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet elmarad az utóbbi napok extrém értékeitől: 6 és 12 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107781 Dátum: 2018.01.07., 20:33:05 »




Szia Kiskacsa! Merre jársz,? Rákoscsaba-kert?  bye bye
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107780 Dátum: 2018.01.07., 20:29:59 »


Drága     Csuhás!

Miután elvettem egy hetet az életedből azért hogy egy kicsit világosabb legyen a kék, köszönetemet fejezem ki.  köszi_2
Csak ne kérdezd hogy mi micsoda, meg milyen , mert gőzöm sincs, annyit tudok hogy ami előtt ülök az egy számitógép, ami meg hozzá van dugva az egy mobil internet kis masinája.
köszi  puszi_2 puszi_2 puszi_2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107779 Dátum: 2018.01.07., 16:32:41 »

Végre sikerült belépnem! Megjöttem!  felnez felnez felnez

        Köszöntelek Kiskacsa!    Jó szerencsét!

              bye bye puszi_2 kicsi taps
Naplózva
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #107778 Dátum: 2018.01.07., 14:06:59 »

táncika
Végre sikerült belépnem! Megjöttem!  felnez felnez felnez
Naplózva

Kiskacsa
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #107777 Dátum: 2018.01.07., 13:52:32 »

 táncika
Jó reggelt!

Naplózva

Kiskacsa
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #107776 Dátum: 2018.01.07., 13:49:56 »

 bye bye
Most hogy megjelent a hozzászólás, újra visszacserélődött az eredeti szinekre zizi
Naplózva

Kiskacsa
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107775 Dátum: 2018.01.07., 06:41:12 »

Vasárnap reggel az ország déli, nagyobb felén, változó vastagságú felhőzet mellett napkelte után szűrt napsütés várható. Másutt túlnyomóan borult, párás, helyenként ködös idővel indul a hét utolsó napja. Ez utóbbi helyeken ködszitálás is előfordulhat. A déli szél gyenge vagy mérsékelt lesz országszerte. A legalacsonyabb kora reggeli hőmérsékletek általában 1 és 6 fok között alakulnak, gyenge fagy legfeljebb a fagyzugos északkeleti völgyekben és az Alföld egyes szélcsendes, kevéssé felhős helyein alakulhat ki kevés helyen.
asárnap napközben délen és délkeleten várható több napsütés, változóan felhős ég. Az északi országrészben, legfőképp északkeleten és északnyugaton alacsony szinten makacs maradhat a köd, ködfelhőzet mérsékeltebb nappali felmelegedéssel, de eközben magasabb szinten is beborul az ég. A délies szél északon alig mozdul, máshol gyenge, a Dunántúl magasabban fekvő területein mérsékelt lesz. A hőmérséklet 7 és 14 fok között alakul a kora délutáni órákban.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107774 Dátum: 2018.01.07., 06:17:56 »


 Jó reggelt!
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107773 Dátum: 2018.01.06., 16:34:52 »

Ilyen furcsaságok nincsenek. De megtaláltam  privát oldalt, most onnan írok.
Ahogy most a "hozzászólást" írom felcserélődött a szin, most a Szürketesó eszmefuttatása fehér alapon van,m a 18.32-nél írt "nem törlök semmi" írásom ebben fehér, az eredetiben meg kék. De a kék ugyanolyan.
Ne kinlódjatok vele, jó lesz úgy ahogy volt.

Én amúgy se tudnék sokat tenni, de itt, erről az oldalról már senki sem.

Itt az eredeti kérés:

Nem lehetne ezt a sötét kék alapot világosra változtatni, mert én alig tudom elolvasni ?  n_e_m_m_e_g_y uuuhhh megolazideg_

Ez teljesítve, a kék cserélve lett világosabb kékre, az eszközkezeléseden múlik, nálad mikor jelenik meg, de még az is lehet, hogy már megjelent.
Innen lehetetlen ellenőrizni, hogy a kék ugyanolyan-e még, vagy világosabb kék (hacsak nem készítesz egy képernyőképet és osztod meg velünk, de azon meglepődnék  bleee )

Aztán miért csodálkoztál a mobilnet és tűzróka együttesén?  vigyor

Ez már az a szakasz, mikor az ember próbál virtuálisan melléd ülni és segíteni abban, hogy a változás az eszközödön számodra is megjelenjen.
Nem vagyok távolbalátó. Te tudod, hogy milyen eszközt, azon milyen operációs rendszert és azon belül milyen böngészőt és milyen internetelérést használsz.

...Tűzrókám van, mobil internettel, Vodafone. Külön nincs böngésző, bejön a Vodafone mobil oldala, onnan lehet új ablakokat kérni, aztán ott beírhatom, hogy mit akarok keresni...

Eszköz – Ismeretlen
Operációs rendszer – Ismeretlen
Böngésző – Tűzróka (Firefox), illetve „Külön nincs böngésző, bejön a Vodafone mobil oldala, onnan lehet új ablakokat kérni” (Kissé ellentmondásosnak tűnik.  _juhhh)
Internetelérés – Vodafone mobilinternet (Ez az eszközt és az oprendszert tekintve nem jelent semmit, mobilnettel lehet csatlakozni bármilyen eszközzel, lehet az számítógép, telefon, tablet...)

Nem csodálkoztam, hanem próbáltam kitalálni az egyenlet hiányzó elemeit.
Lehet az eszközöd mobiltelefon és az operációs rendszered akár Android is.
Készítettem hát a telefonomról képernyőképeket, hátha ilyet használsz, mert ott másképp néz ki a Firefox, mint egy számítógépen...

Ha azonban neked így jó, akkor elengedtem a kérdést!
A kék továbbra is kék, csak világosabb, remélem a te eszközödön is megjelenik majd, vagy már meg is jelent és jobban tudod olvasni az oldalt!

 puszi_2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107772 Dátum: 2018.01.06., 13:31:11 »


      Hazajöttünk a hegyről. Nem hagytam magam.  Tovább püfölni! siros_2
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107771 Dátum: 2018.01.06., 09:15:05 »


       Jó reggelt!

       Akelácska!Szombat van,tessék még alukálni.Ne vedd fel az én rossz szokásomat és pirkadat előtt ébren lenni!
                     al_vos al_vos al_vos

Futás vásárolni  bye bye
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107770 Dátum: 2018.01.06., 08:28:22 »

Szombatra virradó éjszakán és a reggeli órákban északkelet felől délnyugati irányba haladva csökkenő felhőzettel kell számolnunk. Míg a Dunántúlon csupán közepesen vagy gyengén felhős lesz az ég, addig a Dunától keletre sok felhő takarja az eget, csupán néha bukkan elő a Nap. Az északkeleti határ környezetében a hajnali órákig kisebb eső is kialakul, ám hajnaltól csapadék már ott sem valószínű. Reggelre az Északi középhegység déli előterében és a Sajó-völgyében sűrű ködfoltok kialakulására kell számítani, amelyek a délelőtti órákban tartósnak igérkeznek. Az Alpok előterében, a nyugati határ mentén is kialakulhatnak pára- és ködfoltok. Az előző reggelekhez képest még enyhébb lesz az éjszaka, 4 és 9 fok közötti minimum valószínű, a Bakony és a Mecsek északi előterében helyenként 10 fok körüli minimum is lehetséges. A szél délies lesz, a Dunántúli-középhegységtől északnyugatra időnként megélénkül, az ország többi részén csupán gyenge marad.
Szombat délután tovább csökken a felhőzet, a Tisza vonalától nyugatra sok napsütésre számíthatunk. Ettől keletre még erősen felhős égboltra tekinthetünk fel, északkeleten pedig helyenként ismét makacs köd boríthatja a tájat egész nap. A késő délutáni órákban délnyugat felől fátyolfelhők érkeznek. A déli szél gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet kora tavaszi időket idéz: 7 és 15 fok közé emelkedik a hőmérséklet, a napos délnyugaton mérhetünk 15 fok körüli értékeket, a ködös északkeleten maradhat 7 fok körül.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107769 Dátum: 2018.01.06., 05:37:22 »



       Jó reggelt!

       Akelácska!Szombat van,tessék még alukálni.Ne vedd fel az én rossz szokásomat és pirkadat előtt ébren lenni!
                     al_vos al_vos al_vos
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107768 Dátum: 2018.01.06., 05:08:47 »


Most hogy megjelent a hozzászólás, újra visszacserélődött az eredeti szinekre zizi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!