Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 23:50:51
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125988 alkalommal)
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107767 Dátum: 2018.01.06., 05:06:01 »

Mobiltelefon és Tűzróka?
Ilyen van benne?




Ha tudnál privát lapról a harminckettes.hu-ra jönni, ott már látnád, amit AKI... csinált neked és nem kerülne veszélybe semmi.

Ilyen furcsaságok nincsenek. De megtaláltam  privát oldalt, most onnan írok.
Ahogy most a "hozzászólást" írom felcserélődött a szin, most a Szürketesó eszmefuttatása fehér alapon van,m a 18.32-nél írt "nem törlök semmi" írásom ebben fehér, az eredetiben meg kék. De a kék ugyanolyan.
Ne kinlódjatok vele, jó lesz úgy ahogy volt.
Aztán miért csodálkoztál a mobilnet és tűzróka együttesén?  vigyor
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107766 Dátum: 2018.01.05., 21:59:40 »

 Jó estlétet!

Ím alább a 2018-as esztendő első (nyilvános) tippelései részemről.

Pacos Ferreira – Portimonense : D (döntetlen) odds: 3,05
Skara HF – Heid : D (döntetlen) odds: 7,25
Los Angeles Rams – Atlanta Falcons 1. félidő: D (döntetlen) odds: 11,5
New Orleans Saints – Carolina Panthers+9,5 : V (vendég siker) odds: 1,55

Az első esemény foci, a portugál csúcsbajnokság egyik találkozója.  A Pacos Ferreira fogadja a Portimoense csapatát. A hazaiak jelenleg a bajnokság 16. helyén táboroznak, eggyel a kieső helyek előtt (a bajnokság 18 csapatos) A vendégeknek jobban megy, a csapat a 12 létrafokon kapaszkodik a szerzett 17 pontjával. A hazaiak esetében a pontok száma 13, gólarányuk 18-33-as. A vendégeknél ez az arány 22-26. Szóval a hazaiaknak igen csak kell a pont, hogy tovább kapaszkodhassanak az élvonalban. A mögötte álló Setubal és Estoril csapata csak 2, illetve 1 ponttal vannak elmaradva.  A két csapat utoljára 2016 januárjában csapott össze, akkor is a hazaiak voltak a vendéglátók. Akkor a küzdelem a Portimonense sikerét hozta. Az előző fordulóban a vendégek otthonukban fogadták a Belenenses-t és a stadionba kilátogató 2388 néző előtt sovánka 0 : 0-ra végeztek. Közepes csapatnak tűnik a gárda. A Pacos csapata az előző játéknapon Rio Ave-be látogattak el, ahol 1781 néző előtt 4:2-es vereséget szenvedtek. Harcoltak tisztességgel. Úgy ahogy a csapat címerében szerepel… valahogy úgy „Por Paços, Esforço e Vitória”, erőfeszítés és győzelem. Igaz a múlt héten a siker elmaradt és szerintem most is csak „félsiker” lesz az elért döntetlennel. Egy pillanatra leragadva Portugáliánál, illetve a focijánál. Látni lehet ott is bizony „előferdülnek” még a csúcsligában is kevés nézőszámmal lejátszott találkozók, de úgy gondolom, hogy focijuk jóval előrébb jár, mint a mienk.     

A második esemény kézilabda, a svéd „csajok” küzdelme az első ligában. A 9. helyezett fogadja a 10. helyen álló csapatot. A két együttes eddigi eredményei szinte azonosak. Mind a kettő az eddigi 11. forduló során 3 győzelmet, 1 döntetlent és 7 vereséget „ért” el. Csupán a gólok aránya különböző, a Skara esetében 220-257, a Heidnél ez 249-305-ös. Az előző fordulóban a  még tavaly, december 22-én is egymással játszottak, akkor a Heid volt a vendéglátó és 26-22-es sikerrel zárta az őszi idényt.  Én úgy gondolom a Skara-nak nem sikerül a teljes visszavágás és „csak” egy döntetlennek kell hogy beérje.

A harmadik „történet”  (Na mi lesz?) háááát amerikai foci….(Ott ahol főképp viszik és dobják a tojás alakú lasztit és persze néha rúghatják is. De jajj annak akinél a labda van!) A „bajnokságban” megkezdődtek a rájátszás küzdelmei. A Los Angeles-i  Memorial Coliseum mind a 93607 belépője elkel majd, nagy valószínűséggel dugig lesz a stadion. A californiai „kosok” fogadják Atlanta sólymait. A tét nagy, továbblépés a play off-ban, megtenni az első lépést az Nacional megnyerése felé, aztán a részt venni a superbowl-on a két konferencia (National és az America) győzteseinek nagy összecsapásán. A hazaiak az alapszakasz során a konferencián belüli csoportjukban megszerezték a győzelmet, a konferencia küzdelmeiben az a 3. helyet jelentette. A vendégek éppen csak bejutottak a play-off-ba. A csoportjukban a 3. helyen végeztek, de az eredményeik felhozták a csapatot a konferencia 6. helyére. Amúgy csoportjukban a Carolina Panthers végzett a 2. helyen és az ő eredményeik a konferencia 5. helyére voltak jók, így az a csapat is szerepel a rájátszásban. Ahogy korábban írtam a két konfereciából küzdelmeiből a konferenciák 4 csoportjának győztesei, és az összesített eredmények alapján konferencia további két legjobb mutatókkal rendelkező csapata jut be. Aztán a rájátszásban a sorsolás alapján a konferenciából továbblépő csapatok megmérkőznek egymással és az egyenes kiesés során eldől ki a konferencia győztese. A sorsolás során a konferencia első két helyezettje „előnyerő” így jön ki sorsolás. A másik konferenciában ugyanígy. A végén a két konferencia győztese találkozik a „superkupáért”. Szóval a play-off-ban már minden vérre megy és nem csak első vérig, itt nincs lehetőség javítani a jövő héten, vagy később. Aki veszít, kiesik.  Így nehéz is jósolni. Persze vannak esélyek és azok latolgatása. A „Kosok” utoljára 2004-ben jutottak be a Play-off-ba. Minden bizonnyal bizonyítani akarnak. Esélyesek is. A Sólymok tavaly is beverekedték magukat a rájátszás küzdelmeibe és meg is nyertél a National konferenciát, aztán a superbowl-n 34-28 arányban alul maradtak a New England-dal szemben. Az idei évben nekem gyengébbnek tűnt a csapat, de ahogy korábban írtam itt ez már mindegy.  Tippem a félidőre, a két első negyed végére vonatkozik, ami egál lesz.

A negyedik esemény esetében is maradjunk az „újvilág” focijánál. A New Orleans-i szentek vendégelik a Carolina párducait. Itt is minden bizonnyal tele lesz a stadion, elkel mind a 76000 belépőjegy. A „szentek” utoljára 2013-ban értek be a Play-off-ba, a vendégek 2015-ben. A korábbi, az alapszakasz eredményeit tekintve a New Orleans-i csapat jobban teljesített, de ez nem mérvadó. A vendégek irányítója Can Newton az alapszakasz utolsó játéknapján a fentiekben említett Atlanta ellen elég gyengén szerepelt. Igen össze kell szednie magát. Itt a lehetőség. A Rams esélyesebb, a fogadóirodák 1,3-as oddsot adnak rá, vagy e körülit. Én azt mondom, 9,5-ös hendikeppel, azaz ilyen előnnyel indulva nyernek a párducok.


Holnap megteszem lucky15-ös variésönben, alaptétnek dobok rá 50 Ft-t, így a játék 750 Ft lesz.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107765 Dátum: 2018.01.05., 21:45:38 »

Nem törölök én semmit, mert akkor még ez sem lesz.  uuuhhh
Én ilyeneket nem is  látok, hogy szerkesztés, adatvédelem, stb. Tűzrókám van, mobil internettel, vodafone. Külön nincs böngésző, bejön a vodafone mobil oldala, onnan lehet új ablakokat kérni, aztán ott beírhatom, hogy mit akarok keresni.
Drágáim én ehhez olyan hülye vagyok, hogy nem akarok belepiszkálni, örülök, hogy működik valahogy. Ha jó volt a 32-es  25 évig így, akkor már ezt a pár percet kibírom ugyanígy ami még hátra van nekem  felnez

Mobiltelefon és Tűzróka?
Ilyen van benne?




Ha tudnál privát lapról a harminckettes.hu-ra jönni, ott már látnád, amit AKI... csinált neked és nem kerülne veszélybe semmi.
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107764 Dátum: 2018.01.05., 21:19:14 »

Végül nálam még az is kevés lett, amit olyan szorgosan leírtam neked!  shock
A böngészőmben a Szerkesztés /Beállítások /Adatvédelem és biztonság/ Előzmények résznél a törölni az előzményeket választása után mindent töröltem.


Utána már másmilyen lett.

Azonban ezután nem csak a harminckettes.hu-n, hanem minden más webhelyen is újra be kell jelentkezni!
Kellenek a felhasználónevek és jelszavak!

Nem törölök én semmit, mert akkor még ez sem lesz.  uuuhhh
Én ilyeneket nem is  látok, hogy szerkesztés, adatvédelem, stb. Tűzrókám van, mobil internettel, vodafone. Külön nincs böngésző, bejön a vodafone mobil oldala, onnan lehet új ablakokat kérni, aztán ott beírhatom, hogy mit akarok keresni.
Drágáim én ehhez olyan hülye vagyok, hogy nem akarok belepiszkálni, örülök, hogy működik valahogy. Ha jó volt a 32-es  25 évig így, akkor már ezt a pár percet kibírom ugyanígy ami még hátra van nekem  felnez
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107763 Dátum: 2018.01.05., 20:22:27 »

      Köszönetem Akelának!

     Olyanokat olvastam, láttam itt AKI-től és Csuhástól, amiket felfogni, érteni nem tudok, de  "pajtási" segítés aktív bányászidőmet  idézte!

        Jó szerencsét!      köszi_2 Nagytaps2 puszi_2


        A kép nem hazai, ilyen tökéletes még nem volt nálunk!


De ilyen volt!
Szeptember 28-án lesz tíz éves a fénykép. Hihetetlen.
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107762 Dátum: 2018.01.05., 19:53:55 »

Részemről pedig köszönet Csuhásnak, megbeszélve a dolgokat kicsit jobban forognak azok a bizonyos kerekek!

Próbáltam itt okoskodni, aztán közben már rég megcsináltad az Akela által kért változtatást!  Nevet
Az más kérdés, hogy mi, az oldalt rendszeresen látogatók, ezt nem vettük észre.  zizi
Viszont, ha nem rugózom a dolgon, próbálgatom az elérhető sablonokat, akkor soha nem jut eszembe privát böngészést indítani és nem szúrom ki, hogy valami a korábbihoz képest nem stimmel, azaz hogy Akela szeméhez remélhetőleg már most stimmel.  szégyenlem
Amúgy természetesen nagyon szívesen, jó volt látni, hogy milyen gyorsan, készségesen és hatékonyan cselekedtél, örülök, ha Akela könnyebben olvassa majd az oldalt.
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107761 Dátum: 2018.01.05., 19:41:31 »

Ahogy művelt kínai mondja: voszem nyolcat lát...  zizi
 hahota

 hahota
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107760 Dátum: 2018.01.05., 19:32:04 »


Lépjek ki meg be és akkor másmilyen lesz?He? shock

Végül nálam még az is kevés lett, amit olyan szorgosan leírtam neked!  shock
A böngészőmben a Szerkesztés /Beállítások /Adatvédelem és biztonság/ Előzmények résznél a törölni az előzményeket választása után mindent töröltem.


Utána már másmilyen lett.

Azonban ezután nem csak a harminckettes.hu-n, hanem minden más webhelyen is újra be kell jelentkezni!
Kellenek a felhasználónevek és jelszavak!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107759 Dátum: 2018.01.05., 19:06:13 »


Most viszont lépek etetni az állatkáimat  bye bye

Nálunk már mindenki evett.  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107758 Dátum: 2018.01.05., 19:05:41 »

       Figyelmetlen voltam. Pótoltam! bye bye

 köszi_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107757 Dátum: 2018.01.05., 19:05:06 »

      Köszönetem Akelának!

     Olyanokat olvastam, láttam itt AKI-től és Csuhástól, amiket felfogni, érteni nem tudok, de  "pajtási" segítés aktív bányászidőmet  idézte!

        Jó szerencsét!      köszi_2 Nagytaps2 puszi_2


        A kép nem hazai, ilyen tökéletes még nem volt nálunk!


Részemről pedig köszönet Csuhásnak, megbeszélve a dolgokat kicsit jobban forognak azok a bizonyos kerekek!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107756 Dátum: 2018.01.05., 19:04:53 »


Lépjek ki meg be és akkor másmilyen lesz?He? shock

Az kevés!
Próbálom részletesen leírni, így bonyolultnak tűnhet, de nem az.
Firefox és származékai alatt (azt hiszem Iceweaselt használsz):
Olyasmit kellene keresned a böngésződben, hogy
Szerkesztés /Beállítások /Adatvédelem és biztonság.
Ezen belül az Előzmények
bla, bla, bla eltávolítani az egyes sütiket

A) Az így megnyíló ablak keresőmezőjébe beírod, hogy harminckettes, az alatta lévő mezőben megjelenő találatokat *mind kijelölöd és megnyomod a Kijelöltek eltávolítása feliratú gombot,

(A kép nagyobb méretben történő megjelenítéséhez kattints rá kétszer!)

vagy

B) Legörgetsz a harminckettes.hu mappáig, kijelölöd és megnyomod a Kijelöltek eltávolítása feliratú gombot

(A kép nagyobb méretben történő megjelenítéséhez kattints rá kétszer!)

Ezt követően ellátogatsz a harminckettes.hu oldalra és akkor más lesz.

*mind – Nem tudom melyiket kell  szégyenlem, ezért célszerű az összeset.

Ha más böngészőt használsz, akkor írd meg, hogy mit és igyekszem abban is segíteni.

Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107755 Dátum: 2018.01.05., 19:03:35 »

        Igen! Nagy örömmel és lelkesedéssel!  Jó pajtások vagytok!

        Mikor kezdek?   táncika yes_yes



 köszi_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107754 Dátum: 2018.01.05., 19:02:39 »

köszi_2

Összedolgozva mindig jobb eredményt lehet elérni, összeadódik a szürkeállomány, a tudás, meg ahogy a mondás tartja: „Több szem többet lát!”.

Ahogy művelt kínai mondja: voszem nyolcat lát...  zizi
 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107753 Dátum: 2018.01.05., 19:01:45 »

      Köszönetem Akelának!

     Olyanokat olvastam, láttam itt AKI-től és Csuhástól, amiket felfogni, érteni nem tudok, de  "pajtási" segítés aktív bányászidőmet  idézte!

        Jó szerencsét!      köszi_2 Nagytaps2 puszi_2


        A kép nem hazai, ilyen tökéletes még nem volt nálunk!


Ez egy igencsak hasznos szerkezetnek tűnik számomra anélkül, hogy értenék hozzá...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107752 Dátum: 2018.01.05., 18:39:34 »

        Figyelmetlen voltam.Pótoltam! bye bye

Hú. Újra normálisan forog a Föld!  zizi
Köszönöm szépen!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107751 Dátum: 2018.01.05., 18:24:59 »


Lépjek ki meg be és akkor másmilyen lesz?He? shock

      Attól függ honnan és mikor! Legalábbis nálam így van! vigyor puszi_2
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107750 Dátum: 2018.01.05., 18:13:08 »



Most viszont lépek etetni az állatkáimat  bye bye
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107749 Dátum: 2018.01.05., 18:11:45 »



Lépjek ki meg be és akkor másmilyen lesz?He? shock
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107748 Dátum: 2018.01.05., 16:52:10 »

        Figyelmetlen voltam. Pótoltam! bye bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!