Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 23:17:58
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125984 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107747 Dátum: 2018.01.05., 16:51:00 »


A 330. számban 1993. I. 27-én megjelent írások

Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107746 Dátum: 2018.01.05., 14:03:20 »

        Igen! Nagy örömmel és lelkesedéssel!  Jó pajtások vagytok!

        Mikor kezdek?   táncika yes_yes
Mikor kezdesz?  shock
Mikor kellett volna kezdened?  zizi
Akkor még egyszer és csak a lényeg:
... PihentAgy(ú) rovattárs gyűjteményének... újra-megjelentetések dátuma: januárban és februárban a szokásos módon, péntekenként 6 órakor.

Ma reggel hat óta kint van az új szám!   al_vos


Késésben vagy!  vigyor
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107745 Dátum: 2018.01.05., 13:56:07 »

AKI... aláírásában a következőt olvasom:
„Ami igazán lényeges az a szemnek láthatatlan.”  (A.S.E.)
Tetszik érteni?!
 vigyor hahota


      Az előbb írtak okán ezt sem értem. De Akela ezt majd megmagyarázza nekem. puszi_2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107744 Dátum: 2018.01.05., 13:53:12 »

Idén is vállalod a kidobolást?

Milyen nap van ma?
Hétfő, kedd, szerda,...
 H���t

         Igen! Nagy örömmel és lelkesedéssel!  Jó pajtások vagytok!

        Mikor kezdek?   táncika yes_yes

Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107743 Dátum: 2018.01.05., 12:38:41 »

Idén is vállalod a kidobolást?

            Jó reggelt! Jó szerencsét!
     
        Péntek van és valami nagyon hiányzik!

        Tudjátok, hogy mi? yes_yes

Az ünnepek alatt végre volt időm (sokat) foglalkozni az oldallal.
A háttérben kapott új chapcat, le lett tiltva az automatikus frissítés, ezek által kevesebb lesz számomra a felesleges adminisztrációs munka, optimalizálva lettek a táblák, megkezdtem az anyag újra-tematizált kimentését (ez megint egy nagyobb lélegzetű munka).

Ami számotokra is érdekes lehet: Korábban nem mertem dátumot ígérni, csak annyit, hogy „valamikor jövőre”, végül mégis még idén sikerült befejeznem PihentAgy(ú) rovattárs gyűjteményének feldolgozását,  megvan az újra-megjelentetések dátuma: januárban és februárban a szokásos módon, péntekenként 6 órakor.

Vannak még terveim, de ezekről szokás szerint majd csak akkor, ha már megvalósulni látszanak...

BÚÉK!

Milyen nap van ma?
Hétfő, kedd, szerda,...
 H���t
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107742 Dátum: 2018.01.05., 12:12:49 »

      Köszönetem Akelának!

     Olyanokat olvastam,láttam itt AKI-től és Csuhástól.amiket felfogni,érteni nem tudok,de  "pajtási" segítés aktív bányászidőmet  idézte!

        Jó szerencsét!      köszi_2 Nagytaps2 puszi_2


        A kép nem hazai,ilyen tökéletes még nem volt nálunk!


 köszi_2

Összedolgozva mindig jobb eredményt lehet elérni, összeadódik a szürkeállomány, a tudás, meg ahogy a mondás tartja: „Több szem többet lát!”.
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107741 Dátum: 2018.01.05., 12:08:24 »

AKI... aláírásában a következőt olvasom:
„Ami igazán lényeges az a szemnek láthatatlan.”  (A.S.E.)
Tetszik érteni?!
 vigyor hahota
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107740 Dátum: 2018.01.05., 08:57:47 »

       Köszönetem Akelának!

     Olyanokat olvastam, láttam itt AKI-től és Csuhástól, amiket felfogni, érteni nem tudok, de  "pajtási" segítés aktív bányászidőmet  idézte!

        Jó szerencsét!      köszi_2 Nagytaps2 puszi_2


        A kép nem hazai, ilyen tökéletes még nem volt nálunk!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107739 Dátum: 2018.01.05., 07:55:25 »

Péntekre virradó éjszaka a melegfronti felhőzet beteríti az országot, ám nem lesz teljesen zárt a felhőtakaró, így helyenként átszűrődhet a holdvilág a felhők között. Erre legnagyobb esély a Tátra árnyékoló hatásának kitett északi tájakon mutatkozik, illetve reggel már a nyugati területeken is szakadozottabb lehet a felhőzet. Ugyanakkor a kevésbé felhős, kevésbé szeles tájakon sűrű ködfoltok képződhetnek. Átmenetileg többfelé valószínű kisebb eső, záporeső, de jelentős mennyiségű csapadék inkább csak lokálisan fordulhat elő. Az általában gyenge vagy mérsékelt alaperősségű délnyugati szél főként a keleti megyékben élénkül meg többször. A legalacsonyabb hőmérséklet általában -1 és +6 fok között alakul, a Dunántúlon mindvégig enyhe lesz az éjszaka, az eleinte kevésbé felhős keleti tájakon a késő esti órákban áll be a minimum-hőmérséklet, az éjszaka folyamán lassanként enyhül az idő. A szélárnyékos Alpokalján a Dunántúl többi részéhez képest alacsonyabb hőmérséklet valószínű.
Pénteken napközben jobbára erősen felhős lesz az ég, inkább csak rövidebb időszakokra bújhat elő legfényesebb csillagunk - erre nagyobb esély a déli megyékben mutatkozik. Az északkeleti országrészben az éjszaka képződött ködfoltok lassanként feloszlanak. Helyenként még továbbra is kialakulhat gyenge eső, egy-egy zápor, de az ország nagy részén már csapadékmentes időjárás lesz a jellemző. A délnyugati szél alapvetően gyenge vagy mérsékelt erősségű lesz, de főként a középső és keleti tájakon többször megélénkülhet. A hőmérséklet csúcsértéke általában 7 és 12 fok között alakul, de északkeleten ennél 1-2 fokkal hűvösebb, míg délen, délnyugaton melegebb is lehet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107738 Dátum: 2018.01.05., 07:45:49 »

Ki akartam most engedni a baromfit, de még olyan sötét van, hogy egy kicsit hanyagolom ezt. Ilyenkor még járhat a menyét, a görény és nem szívesen kockáztatok újabb csirke halált!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107737 Dátum: 2018.01.05., 07:41:21 »

Tegnap az eső erős széllel érkezett és ahogy kell, ki is takarta a fámat!  robban

Minél sürgősebben össze kell hasogatnom és elrakni a fészerbe!

S hogy az életem ma se legyen egyszerűbb, reggel fél hatkor megint esni kezdett.
Még jó, hogy észrevettem és gyorsan felhúztam a nylont...  táncika

Tegnap persze sokat hasogattam, ám a délutánjaim egyre a gyermek tanulásával telnek. Most értünk el oda, ahova korábbra számítottam: a nem anyanyelvi magyar miatt mind több és több kifejezést, szót kell megmagyarázni, időnként ukránul. Ehhez Okszikám segítsége elengedhetetlen! A napközit januárban hanyagoljuk, mert azt vettem észre, hogy ha kis mértékben is, de elkezdett csúszni lefelé a tanulmányi eredmény. Az ötösök mellett négyesek is megjelentek. A beszélgetések és a gyakorló feladatok megoldása során derült ki, hogy értelmezési zavarok vannak. Ennek leküzdését nem bízhatom arra a tanító nénire, akinek Viktor mellett még 29 gyerekkel kell törődnie! Ezért aztán megegyeztünk, hogy most egy kicsit itthon tanulunk. (Jönnek a félévi dolgozatok, most kell megfogni a problémát, nehogy tovább gyűrűzzön! Annak kihatása lenne a gyermek jövőjére is, azt pedig nem szabad kockáztatni!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107736 Dátum: 2018.01.05., 07:33:58 »

És igazad van! Sőt a végén nem is kettő, csak egy gombot kell megnyomni!  vigyor
Amúgy fehér papírra fekete betűkkel kinyomtatva egész olvasható az eredetileg sötét hátterű is, csak ott meg nem nagyon mozognak az animált hangulatjelek.  hahota
Egyébként az elmúlt években 4718 kedves üzenetet írtam itt neked, de kettő kivételével mind sötét hátterű mezőben jelent meg...

Haló! Kérem jelentkezzen, aki (d.n. AKI...) letekerte Akela monitorján a fényerőt!

Amúgy haladunk (valahová)!   táncika
Én már látom az oldalon a változást!
Nézzétek csak, más színei vannak ám most a sötétebb szövegdobozú résznek! Az idézet és a hozzászólás azonos hátterű. Ez korábban tutira nem így volt.
Na jó egyelőre ez most annyira még nem sikerült, de lesz ez még jobb is!
Szerintem a korábbi idézetes színét kapta meg a hozzászólásos rész is, vagy tévedek?
De akkor meg Akela már most jobban kell lássa betűket!  Nagytaps2
((A dolognak annyi pikantériája van, hogy szerintem egy sima ki-bejelentkezés most nem elég, a változás a sütik törléséig nem érzékelhető.
 Lehet ezért nem látta AKI... sem!
(Ha valaki nem akarja/tudja törölni a sütiket, akkor megnézheti a harminckettes.hu-t egy másik böngésző alól, vagy legalább egy Privát böngészést [Ctrl+Alt+P] indítva.))


Akkor most ebben a mezőben az idézetes részt kell most tovább világosítani?  shock

Remélem ma némi hasznotokra tudtam lenni!  puszi_2


 köszi_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107735 Dátum: 2018.01.05., 07:32:50 »


Jaaaaj gyerekek, nem akartam én ekkora felfordulást csinálni. Azt hittem két gomb nyomás és világosabb lesz a sötét kék háttér. Miattam ne szúrjátok el esetleg az egész oldalt!  Majd a fehér hátterűeket olvasom  hahota


Bízom benne, hogy most jobb!

Látod, azért nem halok bele...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107734 Dátum: 2018.01.05., 07:32:06 »

Természetesen elsődleges a biztos üzemelés!
Én úgy képzeltem, hogy talán a legegyszerűbb a jelenleg használatos alapján egy mondjuk Klasszikus YaBB SE sablon2 nevű sablont létrehozni [ebben a Klasszikus YaBB SE sablon-hoz képest *„csak” a szín(ek) változ(ná)na(k) ugyebár], azt feltölteni a jelenlegiek mellé, aztán beállítani azt Akelának a bejelentkezéskori sablonjává, vagy az általános bejelentkezés-nélküli és mindenkinek a bejelentkezett sablonjává.
Igény szerint aztán egyszerűen lehetne választani akár a jelenlegit is és a baloldali oldalsáv is megmaradna.
Persze lehet, hogy rosszul sakkoztam és biztonságosabb a  Klasszikus YaBB SE sablont átírni, még akkor is ha érzetre nekem ez a bizonytalanabb, hiszen a működő kerül műtét alá, lesz pillanat, amikor az már nem, a változtatott meg még nem elérhető.

*„csak” a szín(ek) változ(ná)na(k) – Mindenesetre talán ezzel a kis párbeszéddel is sikerült jelezni a többiek felé, hogy ez azért az egyszerűtől egy kissé bonyolultabb feladat, kódokat kell hozzá átírni, és bizony még az is előfordulhat, hogy gond adódik belőle. Sok mindent megcsináltál te már a harmincketteseknek, amekkora szíved van, még az is könnyen meglehet, hogy egyetlen tag kérésére megoldod ezt is, de szerettem volna, ha látszik mit végzel, látszódjék, hogy ehhez bizony átgondoltság és idő kell.

Felhasználóként nem mindig könnyű megítélni, mi mögött mennyi munka van.

Jó reggelt!

Ez is jó megoldás lenne, azonban remélem, amit csináltam is jobb lesz Akelának, mint a korábbi volt.
Jó láttad, egyben igazad is van, hogy egy árnyalatra hoztam a két színt és valóban azért nem vettem észre, mert nem volt elég az F5....  szégyenlem

Viszont remélem, most kevésbé folyik össze, illetve jobban kiemelkedik a szöveg a világosabbabn sötét háttérből....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107733 Dátum: 2018.01.04., 21:03:41 »


Jaaaaj gyerekek, nem akartam én ekkora felfordulást csinálni. Azt hittem két gomb nyomás és világosabb lesz a sötét kék háttér. Miattam ne szúrjátok el esetleg az egész oldalt!  Majd a fehér hátterűeket olvasom  hahota


És igazad van! Sőt a végén nem is kettő, csak egy gombot kell megnyomni!  vigyor
Amúgy fehér papírra fekete betűkkel kinyomtatva egész olvasható az eredetileg sötét hátterű is, csak ott meg nem nagyon mozognak az animált hangulatjelek.  hahota
Egyébként az elmúlt években 4718 kedves üzenetet írtam itt neked, de kettő kivételével mind sötét hátterű mezőben jelent meg...

Haló! Kérem jelentkezzen, aki (d.n. AKI...) letekerte Akela monitorján a fényerőt!

Amúgy haladunk (valahová)!   táncika
Én már látom az oldalon a változást!
Nézzétek csak, más színei vannak ám most a sötétebb szövegdobozú résznek! Az idézet és a hozzászólás azonos hátterű. Ez korábban tutira nem így volt.
Na jó egyelőre ez most annyira még nem sikerült, de lesz ez még jobb is!
Szerintem a korábbi idézetes színét kapta meg a hozzászólásos rész is, vagy tévedek?
De akkor meg Akela már most jobban kell lássa betűket!  Nagytaps2
((A dolognak annyi pikantériája van, hogy szerintem egy sima ki-bejelentkezés most nem elég, a változás a sütik törléséig nem érzékelhető.
 Lehet ezért nem látta AKI... sem!
Bár megtaláltam, egyelőre nem tudtam átállítani.
Ahhoz, hogy ezt megtegyem több időre van szükségem!

(Ha valaki nem akarja/tudja törölni a sütiket, akkor megnézheti a harminckettes.hu-t egy másik böngésző alól, vagy legalább egy Privát böngészést [Ctrl+Alt+P] indítva.))


Akkor most ebben a mezőben az idézetes részt kell most tovább világosítani?  shock

Remélem ma némi hasznotokra tudtam lenni!  puszi_2
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107732 Dátum: 2018.01.04., 20:26:19 »



Jaaaaj gyerekek, nem akartam én ekkora felfordulást csinálni. Azt hittem két gomb nyomás és világosabb lesz a sötét kék háttér. Miattam ne szúrjátok el esetleg az egész oldalt!  Majd a fehér hátterűeket olvasom  hahota
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107731 Dátum: 2018.01.04., 19:34:52 »

Na az lenne még csak macerás!  shock Azt hiszem .css fájllal (stíluslap) jobban járnék. Abban csak a színeket kellene átírni -adott esetben bármilyenre és összehangolni a linkek színeivel. Ebből a szempontból jobb a WP, mert ott élő szerkesztést tudsz végezni, itt pedig kíméletlenül le kell venni a localhostra az egész sablont...

Azt hiszem maradok a .css változtatásnál. Igaz, ahhoz vagy a szerveren kell változtatnom a ch mod-ot írhatóra, vagy leveszem a fájlt átszínezem és visszarakom. Erre a verzióra gondoltam másodszor. (Persze ettől még letöltöm az eredeti stíluslapot, hogy szükség esetén vissza tudjam tenni... emlékszel, hogyan jártam néhány éve a származtatott sablonnal!  shock  uuuhhh uuuhhh  szégyenlem  Szóval azt most kihagynám... H���t )

Természetesen elsődleges a biztos üzemelés!
Én úgy képzeltem, hogy talán a legegyszerűbb a jelenleg használatos alapján egy mondjuk Klasszikus YaBB SE sablon2 nevű sablont létrehozni [ebben a Klasszikus YaBB SE sablon-hoz képest *„csak” a szín(ek) változ(ná)na(k) ugyebár], azt feltölteni a jelenlegiek mellé, aztán beállítani azt Akelának a bejelentkezéskori sablonjává, vagy az általános bejelentkezés-nélküli és mindenkinek a bejelentkezett sablonjává.
Igény szerint aztán egyszerűen lehetne választani akár a jelenlegit is és a baloldali oldalsáv is megmaradna.
Persze lehet, hogy rosszul sakkoztam és biztonságosabb a  Klasszikus YaBB SE sablont átírni, még akkor is ha érzetre nekem ez a bizonytalanabb, hiszen a működő kerül műtét alá, lesz pillanat, amikor az már nem, a változtatott meg még nem elérhető.

*„csak” a szín(ek) változ(ná)na(k) – Mindenesetre talán ezzel a kis párbeszéddel is sikerült jelezni a többiek felé, hogy ez azért az egyszerűtől egy kissé bonyolultabb feladat, kódokat kell hozzá átírni, és bizony még az is előfordulhat, hogy gond adódik belőle. Sok mindent megcsináltál te már a harmincketteseknek, amekkora szíved van, még az is könnyen meglehet, hogy egyetlen tag kérésére megoldod ezt is, de szerettem volna, ha látszik mit végzel, látszódjék, hogy ehhez bizony átgondoltság és idő kell.

Felhasználóként nem mindig könnyű megítélni, mi mögött mennyi munka van.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107730 Dátum: 2018.01.04., 16:17:24 »

Jó reggelt!
Ez is egy olyan dolog, ami a felhasználók szemébe egyszerű változtatásnak tűnhet, de valójában nem biztos, hogy az!
Ilyenkor azért nem irigylésre-méltó az admin dolga.
Egy felhasználó miatt változtatni mindig kényes kérdés, a változtatás egyrészt nem veszélytelen dolog, körültekintően kell eljárni, mert még az is megeshet, hogy ami most működik, az egy becsúszó hiba miatt nem fog, másrészt akkor van gond, ha a többség, vagy többek elkezdenek reklamálni miatta, mikor megtörténik.
Nekem mindegy, hogy lesz, így is, úgy is fogom tudni olvasni, amennyire számomra szükséges.
(Esetleg csinálhatsz Akelának egy származtatott sablont is.)


Na az lenne még csak macerás!  shock Azt hiszem .css fájllal (stíluslap) jobban járnék. Abban csak a színeket kellene átírni -adott esetben bármilyenre és összehangolni a linkek színeivel. Ebből a szempontból jobb a WP, mert ott élő szerkesztést tudsz végezni, itt pedig kíméletlenül le kell venni a localhostra az egész sablont...

Azt hiszem maradok a .css változtatásnál. Igaz, ahhoz vagy a szerveren kell változtatnom a ch mod-ot írhatóra, vagy leveszem a fájlt átszínezem és visszarakom. Erre a verzióra gondoltam másodszor. (Persze ettől még letöltöm az eredeti stíluslapot, hogy szükség esetén vissza tudjam tenni... emlékszel, hogyan jártam néhány éve a származtatott sablonnal!  shock  uuuhhh uuuhhh  szégyenlem  Szóval azt most kihagynám... H���t )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107729 Dátum: 2018.01.04., 09:16:44 »

Jó reggelt!

Igen, ez is egy -a legegyszerűbb- lehetőség. Én arra koncentráltam, ami Akela kért...  vigyor még ha nem is egészen értettem a dolgot, mert indulás óta ezt a sablont használjuk, azóta ilyen gond nem volt, de minden megoldható és nem biztos, hogy rossz gondolota kicsit variálni, mert akár unalmas is lehet már...

A Te ötleteddel ki lehet védeni a reklámokat és a bal oldalsávot is, mert azok csak enbben a sablonban vannak benne, nem az adatbázisban. Ahhoz, hogy az egészet módosítsam, nagyon kis tudással rendelkezem...  szégyenlem

Jó reggelt!
Ez is egy olyan dolog, ami a felhasználók szemébe egyszerű változtatásnak tűnhet, de valójában nem biztos, hogy az!
Ilyenkor azért nem irigylésre-méltó az admin dolga.
Egy felhasználó miatt változtatni mindig kényes kérdés, a változtatás egyrészt nem veszélytelen dolog, körültekintően kell eljárni, mert még az is megeshet, hogy ami most működik, az egy becsúszó hiba miatt nem fog, másrészt akkor van gond, ha a többség, vagy többek elkezdenek reklamálni miatta, mikor megtörténik.
Nekem mindegy, hogy lesz, így is, úgy is fogom tudni olvasni, amennyire számomra szükséges.
(Esetleg csinálhatsz Akelának egy származtatott sablont is.)
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107728 Dátum: 2018.01.04., 07:58:59 »

A felhőrendszer az éjszaka második felében kelet felé vonul tovább, így az éjféli órákban már csupán keleten fordul elő eső, helyenként havas eső. Az idő előrehaladtával, a reggeli órákra már keleten sem kell csapadékra számítani. Nyugat felől felszakadozik a felhőzet. A reggeli órákban az ország nagy részén már többnyire erősen felhős égre tekinthetünk fel. Pára és ködfoltok megjelenésére az északkeleti országrészben és a délnyugati határ mentén kell készülnünk, másutt időnként megélénkül a nyugatias szél. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -1 és +4 fok között alakul.
Csütörtök délután marad a változóan felhős ég, a nyugati és keleti határ kivételével több órára kisüthet a nap. Csapadék nem várható, legfeljebb északnyugaton, a késő esti, éjjeli óráktól. A délnyugati szél gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet 5 és 10 fok között alakul, messze az ilyenkor megszokott értékek felett.

Tegnap az eső erős széllel érkezett és ahogy kell, ki is takarta a fámat!  robban

Minél sürgősebben össze kell hasogatnom és elrakni a fészerbe!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!