Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.16., 11:08:22
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125594 alkalommal)
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107085 Dátum: 2017.09.10., 21:49:50 »

           
            Mint tapasztalhattad,ilyenért nem tudok megsértődni!   _cupp _morcos

Ne is sértődj meg ez csak kiugratás volt a bokorból, hogy hívjál fel  hahota
Amúgy meg vigyázz az egészségedre!  puszi_2
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #107084 Dátum: 2017.09.10., 21:19:18 »

Jó estlétet!



Filmajánló (bár már elkezdődött)

M5 csatorna: Tajtékos napok

/Boris Vian regénye után)


Ám 22:05 kor kezdődik az egyik sportcsatornán a Green Bay Packers és a Seattle Seehawks meccs közvetítése (amerikai foci, ahol a bogyót kézzel lábbal is mozgatják  vigyor
Még jó hogy felvesz a beltéri egység... táncika
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107083 Dátum: 2017.09.10., 11:33:56 »

Drágaságom! Csak nem megsértődtél a smucig pusztán feltételezése okán?  hahota
           
            Mint tapasztalhattad, ilyenért nem tudok megsértődni!   _cupp _morcos
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107082 Dátum: 2017.09.10., 09:18:11 »

Kedves Rovattársak !

Hajlott és élemedett (CÁFOLHATÓ !!!) korom ellenére eddig csak  házavatóról hallottam, házbúcsuztatóról nem.
Ma ilyenen  -mármint házbúcsuztatón-  fogok résztvenni, mivel unokatestvéreék eladták a házukat.

Az én korom még élemedettebb / szintén  cáfolható / de még én sem hallottam ilyent. De ha lehet legénybúcsú, meg lánybúcsú, mért ne lehetne egy háztól is érzelmesen elbúcsúzni.  yes_yes
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107081 Dátum: 2017.09.10., 09:14:32 »

       Soros keze idáig ér!

      Kikaptam!   shock siros_2

Drágaságom! Csak nem megsértődtél a smucig pusztán feltételezése okán?  hahota
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107080 Dátum: 2017.09.10., 09:12:08 »

Jó estét!

Először is örülök, hogy ismét tanulhatok a fociról! Érdekes és szívesen olvasom!

Aztán cica...  azt már jónak tartom, ha nem nyávogja végig az éjszakát!
Egyelőre erősen antiszociális, de remélem, ez is elmúlik!
Marci macska bement hozzá barátkozni, Nem járt sikerrel, erre belepisilt Zsófi almába, majd befeküdt Marika néni mellé az ágyba, mintegy megmutatandó, hogy ő ezt megteheti, valamint okításul, miszerint így kell ezt csinálni!  vigyor

Ma bezártuk a bejárati ajtót, persze a kutyák kint maradtak és kinyitottuk Marika néni szobájának ajtaját. Zsófi ennek ellenére nem mozdult ki a szobából.

Majd kimozdul, ne félj, amikor nem számítasz rá.  _morcos
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107079 Dátum: 2017.09.10., 07:33:36 »

Kedves Rovattársak !

Hajlott és élemedett (CÁFOLHATÓ !!!) korom ellenére eddig csak  házavatóról hallottam, házbúcsúztatóról nem.
Ma ilyenen  -mármint házbúcsúztatón-  fogok részt venni, mivel unokatestvéremék eladták a házukat.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107078 Dátum: 2017.09.10., 07:31:02 »

Éjszaka átvonul felettünk a felhőmező, így reggelre keleten is csökken a felhőzet. Eközben ugyanakkor a nyugati, északnyugati határvidéken már egy újabb, nyugatról közeledő felhősáv okozhat kisebb felhősödést. Éjjel keleten, északkeleten még lehet helyenként kisebb eső, zápor, de hajnalra mindenütt megszűnik a csapadék. A délies irányú légmozgás gyenge vagy mérsékelt marad. Az Északi-középhegység térségében hajnalra köd képződhet, délen párásság csökkentheti a látástávot. Az előző napokhoz képest enyhébb lesz a reggel, többnyire 10 és 16 fok közé csökken a hőmérséklet.
Vasárnap napközben nyugat felől lassanként tovább növekszik a felhőzet, de vastagabb felhőzet még csak nyugaton várható, másutt inkább csak fátyolfelhők szűrik majd a napsütést. Délután az északnyugati, nyugati határvidéken már kialakulhat kisebb eső, zápor. A délies szél időnként megélénkül, a Kisalföldön olykor meg is erősödik. Tovább melegszik az idő, a legmelegebb órákban 26 és 31 fok közötti hőmérsékleti értékeket mérhetünk majd.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107077 Dátum: 2017.09.09., 22:04:48 »

       Soros keze idáig ér!

      Kikaptam!   shock siros_2

Erről bizony Soros tehet! Vagy a sors...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107076 Dátum: 2017.09.09., 22:03:58 »



Talán még tavaly írtam, vagy az év elején, hogy egy gyermekelhelyezési ügyben dolgozgattam. Ott annál a (felbomló) családnál tapasztaltam egy gyülekezet erőszakosságát. Épp jelen voltam amikor a gyülekezet vezetője győzködte a "családot" hogy miért nem maradnak együtt és egyébként miért nem voltak az összejövetelen, mert hát amúgy minden rendben van. Nem bírtam megállni és megkérdeztem, hogy " Ön szerint rendben van, hogy este 9 órakor a gyerekek ( 4 éves és 1,5 éves kislányok) nincsen megfürdetve előtte megvacsoráztatva" 
Hál istennek azóta a gyerekek az apánál vannak és a gyülekezet és elmaradt. Az apa meg kezdi szépen építeni a kis életüket, persze szerencsére segíti őt  a szülői háttere.

De ez persze egyedi eset, ettől függetlenül  nincsenek túl jó tapasztalataim a kisebb gyülekezetekről, illetve kisebb felekezetről. Igaz lassan sajnos már a nagy történelmi egyházakról alkotott véleményem is mélypontra kezd jutni. 



Én egyelőre az evangélikusoknak szavaztam bizalmat...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107075 Dátum: 2017.09.09., 22:03:06 »

Nem könnyű helyzet lehet az "új" macskával.
A mi macskánk növekszik rendesen, felfedezte a szűk környéket, azaz a portát és körötte levő területeket. Szombaton megjelent egy egérrel a szájában a teraszon. Aztán sokáig játszott vele, de az már nem igen mozgott. Ezt jó jelnek veszem.

Jó estét!

Először is örülök, hogy ismét tanulhatok a fociról! Érdekes és szívesen olvasom!

Aztán cica...  azt már jónak tartom, ha nem nyávogja végig az éjszakát!
Egyelőre erősen antiszociális, de remélem, ez is elmúlik!
Marci macska bement hozzá barátkozni, Nem járt sikerrel, erre belepisilt Zsófi almába, majd befeküdt Marika néni mellé az ágyba, mintegy megmutatandó, hogy ő ezt megteheti, valamint okításul, miszerint így kell ezt csinálni!  vigyor

Ma bezártuk a bejárati ajtót, persze a kutyák kint maradtak és kinyitottuk Marika néni szobájának ajtaját. Zsófi ennek ellenére nem mozdult ki a szobából.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107074 Dátum: 2017.09.09., 13:41:55 »


       Soros keze idáig ér!

      Kikaptam!   shock siros_2
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107073 Dátum: 2017.09.09., 05:19:18 »

Az éjszakai és reggeli órákban az ország északi felén gyengén felhős vagy derült időre számíthatunk, dél-délkelet felől azonban a déli országrészben már megjelenhet a magas szintű felhőzet, csapadék még nem várható. A mélyebben fekvő területeken párás, ködös lehet a hajnal. A déli, délkeleti szél az éjszaka folyamán eleinte még csak a Kisalföldön, majd a késő délelőtti óráktól az ország más tájain is megélénkül. A magasban ugyan határozott melegedés kezdődik felettünk, ez azonban a talajközelben még nem érezteti jelentősen hatását, a hőmérséklet jellemzően 7 és 13 fok között alakul, de főként a mélyebben fekvő, szélcsendes északi völgyekben akár 5 fok alá is hűlhet a levegő.
Az ország nyugati felén alig lesz felhő az égen, sok lesz arrafelé a napsütés. A Dunától kelet felé haladva azonban egyre több lesz a felhő, a Tiszántúlon elszórtan záporok is kialakulhatnak, főként a határhoz közelebb eső területeken. A déli szél elsősorban a Kisalföldön és a Tiszántúlon mégélénkül, itt időnként erős légmozgásra és akár viharos széllökésekre is készülhetünk, másutt jellemzően mérsékelt marad a légmozgás. Tovább melegszik az idő, a hőmérséklet csúcsértéke már a 23 és 29 fok közötti értékeket támadja.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #107072 Dátum: 2017.09.08., 22:34:50 »

Na, ma próbáltam beszélni nevelő Papám lányával, aki anyukámat becibálta ebbe a gyülekezetbe, ahova 20 éve járt. Nem kellett volna...
Megtudhattam, hogy nekik kellene eltemetni anyut az én költségemre, sőt, még nekik kell fizetnem a szertartásért. Csak azért van anyukám a mennyországban, mert bemerítkezett és megtért (mert csak az a megtérés, ha az ő gyülekezetükbe csatlakozik valaki!), mert hiába hiszek Istenben, ha nem térek meg az ő fogalmaik szerint, akkor az nem ér semmit.
És milyen alapon döntöttem én úgy, hogy nem ők végzik a temetési szertartást?
És ha nem az egészet csinálják, akkor ők nem hajlandók a sírnál elbúcsúztatni a saját szertartásuk szerint. Mert mindig annak kell eltemetni a holtat, amelyik felekezethez tartozott.
És képzeld, nem értette, hogy miért mondom neki, hogy sok butaságot összehordott!

Szóval, ebben maradtunk!
Én tettem egy gesztust feléjük, hogy a magam által elgondolt szertartás szerint fogom eltemettetni -hiszen Isten egy van, így mindegy, melyik egyház, felekezet búcsúztatja-, ám a sírnál a saját szertartásuk szerint is elbúcsúzhatnak Tőle. Nekik ez nem felelt meg: vagy mindent, vagy semmit. Mondtam, hogy aki a kicsit nem becsüli, a sokat nem érdemli!

Szerencsémre (?) Édesanyám nem rendelkezett a temettetéséről, így nem megyek szembe az akaratával. Sőt, még hétfőn arról beszélt, hogy elege volt a gyülekezetből, hogy ha egy összejövetelen nincs ott, akkor állandóan azzal zaklatják, hogy miért nincs ott, hogy első az Isten, és hogy ők a család, nem a gyereke, unokája.
Vasárnak is számon kérték rajta, hogy miért nem volt szombaton, és mi az, hogy hozzám el tud jönni, de a gyülekezetbe nem.
Aztán kedden sem akart menni, nem érezte jól magát (orvosi papír van arról, hogy probléma volt a tüdejével, nem is kicsi, tehát nem volt szabad terhelni -nem volt jó a gyógyszer, amit írtak neki, azonnal és sürgősen átállították másra [és ez nekem le van írva az orvos által!]-). A telefon híváslistája alapján ugyanazzal az emberrel beszélt kedden este, aki felhívta és leteremtette vasárnap!

A ma kézhez kapott boncjelentés szerint Édesanyám halálát szívinfarktus okozta...

Nem akarok összefüggéseket keresni...




Talán még tavaly írtam, vagy az év elején, hogy egy gyermekelhelyezési ügyben dolgozgattam. Ott annál a (felbomló) családnál tapasztaltam egy gyülekezet erőszakosságát. Épp jelen voltam amikor a gyülekezet vezetője győzködte a "családot" hogy miért nem maradnak együtt és egyébként miért nem voltak az összejövetelen, mert hát amúgy minden rendben van. Nem bírtam megállni és megkérdeztem, hogy " Ön szerint rendben van, hogy este 9 órakor a gyerekek ( 4 éves és 1,5 éves kislányok) nincsen megfürdetve előtte megvacsoráztatva" 
Hál istennek azóta a gyerekek az apánál vannak és a gyülekezet és elmaradt. Az apa meg kezdi szépen építeni a kis életüket, persze szerencsére segíti őt  a szülői háttere.

De ez persze egyedi eset, ettől függetlenül  nincsenek túl jó tapasztalataim a kisebb gyülekezetekről, illetve kisebb felekezetről. Igaz lassan sajnos már a nagy történelmi egyházakról alkotott véleményem is mélypontra kezd jutni. 

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #107071 Dátum: 2017.09.08., 22:23:12 »

Nem könnyű helyzet lehet az "új" macskával.
A mi macskánk növekszik rendesen, felfedezte a szűk környéket, azaz a portát és körötte levő területeket. Szombaton megjelent egy egérrel a szájában a teraszon. Aztán sokáig játszott vele, de az már nem igen mozgott. Ezt jó jelnek veszem.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #107070 Dátum: 2017.09.08., 22:17:15 »

 Jó estlétet!


Hosszú szünet után ismét tipp- tippelés a 32-esen…  buli    táncika


Leicester – Chelsea :  D (döntetlen) odds: 3,35
Valencia – Atletico Madrid : D (döntetlen) odds: 3,05
Brighton – West Bromwich Albion :  1. félidő D (döntetlen) 1,85
Fulham – Cardiff : D (döntetlen) odds: 3,3


Az első esemény foci, angol premier liga találkozó. A tavalyi „csalódás”, vagy inkább tavalyelőtti bajnok „rókák” Leichestert fogadja a londoni Chelsea-t, a kékeket. A hazaiak a tavalyi bajnokságban nem szerepeltek valami jól. A sikertrénert el is küldte a vezetőség, a helyét Shakespeare vette át, mármint Craig Shakespeare és nem a William. Végül is a csapatot bent tartotta a premier ligában és azért a bajnokok ligájában is úgy emlékszem az elődöntőig jutottak. A Chelsea jó kis csapat, jelenlegi bajnokságban is, igaz még az elején vagyunk, de érezni hogy számolni lehet vele mint végső győztes. A két csapat legutóbb még januárban találkozott, akkor is a rókák voltak a pályaválasztók. Akkor bizony katasztrofális vereséget szenvedtek a „kékek” 3:0val vitték el a három pontot.
Az idei bajnokságban a vendég csapat mérlege a három fordulót követően, 2 győzelem és egy vereség. Az első fordulóban otthon lepte meg őket a Burnley gárdája, akik hármat vágtak a kékeknek és csak kettőt szedtek be. A Cselszi eddig lőtt 6 góólt és kapott négyet. A hazaiak mérlege kicsit rosszabb, két vereséggel és egy győzelemmel állnak. A Brighton verték meg 3:1 arányban. Az első fordulóban az Arsenal otthonában nagy csatában kaptak ki, 3:2-re, aztán a legutolsó fordulóban az MU otthonában szenvedtek sima 2:0-s vereséget. Minden bizonnyal nagy csata lesz jelenlegi találkozó. Szerintem a rókák magukra találnak és ha más nem is de egy egált kiharcolnak. Tippem döntetlen.

A második esemény szintén foci, de ez már a spanyol La liga mérkőzése, a Valencia fogadja az Atletico Madridot. A spanyol bajnokság jelenleg a 2. fordulón van túl, illetve a harmadik forduló első meccse a Leganes és a Getafe között most kezdődött nem rég. De ezen írás tárgya most nem ez, hanem a Valencia és a A. Madrid meccs végkimenetele. A Valencia csapata az előző  bajnokságban a 12. helyen végzett, míg ellenfele a fővárosi gárda a 3. pozíción zárt.   Kétségkívül a vendégek az esélyesebbek. Az első két fordulóban az Atletico először az újonc Girona vendége volt, ahol egálozott (2:2), majd szintén vendégként érkezett Gran Canaria szigetére ahol is a Las Palmas csapatát igen meglepte, mivel a fővárosiak 4:1-es győzelemmel lelépték a kanárikat. A Valencia csapata is összefutott a Las Palmas gárdájával az első fordulóban fogadták a sárgákat és 1-0 –al le is győzték őket. Aztán a következő fordulóban a fővárosba látogattak a másik fővárosi gárdához a királyi Reál otthonában egy 2:2-es döntetlent harcoltak ki. Figyelemre méltó. A két csapat utoljára márciusban találkozott, akkor a mostani vendégcsapat az Atletico otthon sima 3:0-val küldte haza őket. Én bízom a „denevérekben”, a hazaiakban, (A Valencia csapatának címere, illetve címerpajzsa felett egy kiterjesztett szárnyú fekete denevér látható) tippem döntetlen.

A harmadik megjátszandó esemény, foci és angol premier liga összecsapás. Az újonc Brighton (sirályok) fogadják a West Bromwich Albion együttesét az énese rigókat.  Az újoncok az eddig lejátszott három fordulóban nem lőttek gólt, de kaptak négyet. Két vereséggel és egy döntetlennel állnak. Az előző fordulóban a Watford otthonában gólnélküli döntetlennel zártak. A vendég csapat 2 győzelemmel és egy egállal, 3:1-es gólaránnyal áll az 5. helyen a még „fiatal” bajnokságban.  Nem találtam arra vonatkozó információt, hogy a két csapat legutóbbi találkozóján milyen eredmény született, így ez a meccs igazi csemege lesz ebből a szempontból. A Brightonnak sok a sérültje a „kezdő”, vagy inkább az elsődleges keretből 6-an biztos nem lépnek pályára. De ennek ellenére  bízom benne, hogy az első félidőt lezáró bírói sípszó után az eredményjelző egált fog mutatni.

A negyedik esemény szintén foci, angol labdarúgás, de a második vonal, a championship egyik találkozója. A londoni fekete-fehér harcosok (Fulham) fogadja a welszi fecskéket, a Cardiff gárdáját. Jelenleg a bajnokság már az 5. fordulón is túljutott. Igaz pörgős is, hiszen a bajnokságban 24 csapat küzd egymással. A vendégek az 5 meccsből mindet hozták, azaz jelenleg  veretlenül, csak győzelemmel állnak az élen. Gólarányuk is imponáló 10:2-es. A hazaiak kicsit gyengélkednek az 5 mérkőzésből egyet nyertek három esetben egáloztak és egy ízben kikaptak., gólarányuk 4:3. A fecskék az esélyesebbek, meg hát „velsziek”, de ennek ellenére azt hiszem, nem tudják megőrizni győzelmi sorozatukat, becsúszik egy döntetlen.

Holnap bemegyek a faluba és megjátszom vszeg…Lucky15-ös variésönbe és alaptétnek teszek 40 Ft-ot, így a játék ára 600 Ft lesz.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107069 Dátum: 2017.09.08., 21:58:06 »

Pénteken reggel nyugaton és délen még viszonylag sok lesz a felhő, arrafelé néhol kis eséllyel kisebb eső még előfordulhat a hajnali órákig, másutt közepesen vagy már gyengén felhős idő valószínű. A légmozgás egyelőre még gyenge marad, a középső és déli országrészben nagyobb szélcsendes területek is előfordulnak. Többfelé párássá válik a levegő, hajnalra néhol ködfoltok is előfordulhatnak. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek általában 8 és 14 fok között alakulnak, de északon, északkeleten néhol hidegebb is lehet.
Péntek délután gyorsan vékonyodik, szakadozik tovább a felhőzet, csak délen, délnyugaton maradhatnak felhősebb területek. Északon és keleten több órára kisüt a nap. Csapadékra nem kell számítanunk. A déli szél a Kisalföldön és a magasabban fekvő területeken megélénkülhet, másutt gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet már sokkal magasabban alakul csütörtökhöz képest: 22 és 25 fokig emelkedik a hőmérséklet.

Ma a hideg reggel után nagyon kellemesen alakult a nappal, de mostanra ismét csak hideg van.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107068 Dátum: 2017.09.08., 21:57:11 »

Nagyon vigyáz!
No és a cica sem kívánkozik ki, meg sem próbált elszökni eddig.
Remélem ez így is marad!
Azért gondolom, mert az utóbbi időben sokat volt szegény egyedül. Anyukám sokat járt le otthonról, az utosló bő egy hét... nos, akkor csak a szomszédasszony látogatta. Ő etette, de egy órát nem töltött ott. Én is csak fent voltam, nem ültem le cicázni... pedig amikor anyukám élt, sokszor ültünk beszélgetve a konyhában. Olyankor egy idő után odajött és néha még simogatni is hagyta magát. Most csak fújt rám.
Nem volt egyszerű beterelni a macska hordóba sem.. de megoldottuk! Nem bántottuk közben, nem kergettük...  _lov_

Ma már nyugodtabb napja volt Zsófinak. Marika nénivel összespannoltak úgy ahogy, délután már nem volt nyávogás. Evett, ivott rendesen.
Remélem lassan megnyugszik és elfogadja a helyzetet. Egyebet úgysem nagyon tud tenni...
A másik cicával továbbra sem akar kapcsolatba kerülni, a kutyáékkal meg mi nem engedjük! Már szimatol az ajtó alatt és ha érzi egyik vagy másik ebet, azonnal elkezd fújni.  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107067 Dátum: 2017.09.08., 21:54:04 »

Jó estét!

Ma egész napra elfoglaltam magam a múltkor vásárolt deszkákkal. Átvágtam amiket lehetett. Csináltam rövidebb, meg keskenyebb anyagokat amiket majd használni is lehet eltüzelés helyett.

Aztán este hatra szülői értekezletre kellett mennem. De régen is voltam ilyenen utoljára! Aztán persze megint az lett, ami szokott: felkértek, hogy legyek tagja a szülői munkaközösségnek. Én meg szokás szerint elfogadtam.... mint a másik két gyermekemnél....  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107066 Dátum: 2017.09.08., 21:14:32 »

Még időben szólok!

Hogy vagy öreg Bányász? Van lábad?
Nem tudlak hívni, nincs vonalasom, a mobil meg éppen csakhogy van. Ha nem vagy nagyon smucig, felhívhatnál te a mobilon!  felnez bye bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!