Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.20., 06:30:31
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126049 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106967 Dátum: 2017.08.19., 13:24:51 »


             Az Orosz-Szovjet himnuszt játszották a FINA világbajnokságon Budapesten. Ez nem zavarta azokat, kik a Heineken vörös csillagjára annyira beindultak!!!!!!!! fejbever
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106966 Dátum: 2017.08.19., 13:22:19 »



             Nem veszik a boltokban a Csíki sört. A tulajdonos leállt az eladással!  robban
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106965 Dátum: 2017.08.19., 13:20:41 »


        Egyre érdekesebb a mostani Snooker pontszerző verseny alakulása. A világranglista első 6 helyezettje kiesett. Mi lesz itt még!!!!!!!!!!
                               buli
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106964 Dátum: 2017.08.18., 17:51:40 »

Ebéd után lekaszáltam a füvet, majd részt vettem egy ásatás bemutatásán.
Városunk határában halad majd el az M4 autóút, annak nyomvonalában pedig egy szarmata temetőt találtak a régészek.
Ezt a területet mutatták be szakemberek az érdeklődőknek és a sajtónak.
A készült videókat az alterirsa facebook oldalán nézhetitek meg:
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1523582127688132/
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1523609927685352/
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1523594677686877/
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1523620054351006/

Sikerült megnéznetek? Érdekelt egyáltalán valakit?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106963 Dátum: 2017.08.18., 17:50:33 »

Szép napot!

Mi sorozatban Ukrajnába járunk, bár nem nyaralás, mégis jelentős mennyiségű pénzbe kerül...  szégyenlem
Igyekszünk a lembergi utazásokat kikapcsolódásnak felfogni, de sok ott az intézi való, így az esti séták, vacsorák jelentik a kikapcsolódást.
Jövőre viszont szeretnénk végre valahova pihenni, kikapcsolódni menni! Azt, hogy hova, még nem tudom. lehet, hogy Eger, Aggtelek, de lehet, hogy felfújom a pofámat és elmegyünk Ausztriába pár napra. Nagyon szeretném megnézni Kitzbüchelt! Körbejártam a témát, nem megfizethetetlen!
Okszikám a horvát tengerpartra szeretne lejutni...
De bármerre fogunk is menni, a telefonokat ki fogjuk kapcsolni!  H���t

A hosszú autóutakra összeállítottam két pörgős cd-t, Omegával, Chubbi Chekkerrel, de helyet kapott benne  a Éas Ketchup, a Europe és az elmaradhatatlan Boney M.!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106962 Dátum: 2017.08.18., 17:48:15 »

Éjszaka nyugat felől változó vastagságú fátyolfelhő-mezők sodródnak át az ország felett, és a reggeli órákban is általában közepesen, vagy erősen fátyolfelhős égre tekinthetünk fel. Ekkor kevesebb felhő az északnyugati és a keleti, délkeleti területeken lehet. Csapadék nem hull. A hajnali, reggeli órákban nagy területen szélcsendes lesz az idő, csak Észak-Dunántúlon fúj majd gyenge déli szél, illetve északkeleten ugyancsak gyenge szél keleti irányból. A szélcsendes időnek köszönhetően helyenként rövid életű (sekély) ködfoltok is képződhetnek. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire 16 és 21 fok között alakul.
Napközben nyugat felől fokozatosan csökken a fátyolfelhőzet, és általában csak kevés gomolyfelhő képződik majd a déli, délutáni órákban, így országszerte több órás napsütés várható. Csapadékra nem kell számítani. A Tiszántúlon változó, míg másutt délies irányú szél nagyrészt gyenge marad, a Kisalföldön lehet csak kissé élénkebb a légmozgás. Kissé erősödik a nappali felmelegedés, jellemzően 30 és 34 fok között tetőzik a hőmérséklet.

Ma anyukámat vittem el az Ormos intézetbe, mert nem voltam elégedett a bokája állapotával! Volt 2009-ben egy trombózisa és nem úgy láttam gyógyulni, ahogy elvártam. Az orvos viszont megnyugtatott, ellenben a fulladása.... az nem akar javulni! Ebben viszont egy húron pendülünk a dokival... javasolt a jelenlegi kezelés kiegészítésére még gyógyszert... be fogjuk szerezni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106961 Dátum: 2017.08.18., 17:44:36 »

Kedves Rovattársak !

Ki hol nyaralt, nyaral, illetve fog nyaralni?
Én ebben a hőségben a még a régebben szokásos egynapos utakat sem tette meg.

Kétszer voltam fiaméknál Balatonarácson egyszer egy napot, egyszer meg kettőt.
Biztos utazás szeptemberben lesz, amikor a nagyobbik lányomhoz fogok menni Londonba.

Szép napot!

Mi sorozatban Ukrajnába járunk, bár nem nyaralás, mégis jelentős mennyiségű pénzbe kerül...  szégyenlem
Igyekszünk a lembergi utazásokat kikapcsolódásnak felfogni, de sok ott az intézi való, így az esti séták, vacsorák jelentik a kikapcsolódást.
Jövőre viszont szeretnénk végre valahova pihenni, kikapcsolódni menni! Azt, hogy hova, még nem tudom. lehet, hogy Eger, Aggtelek, de lehet, hogy felfújom a pofámat és elmegyünk Ausztriába pár napra. Nagyon szeretném megnézni Kitzbüchelt! Körbejártam a témát, nem megfizethetetlen!
Okszikám a horvát tengerpartra szeretne lejutni...
De bármerre fogunk is menni, a telefonokat ki fogjuk kapcsolni!  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106960 Dátum: 2017.08.18., 06:03:37 »


Az 1253. számban 1998. X. 30-án megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106959 Dátum: 2017.08.18., 05:40:45 »

Éjszaka nyugat felől változó vastagságú fátyolfelhő-mezők sodródnak át az ország felett, és a reggeli órákban is általában közepesen, vagy erősen fátyolfelhős égre tekinthetünk fel. Ekkor kevesebb felhő az északnyugati és a keleti, délkeleti területeken lehet. Csapadék nem hull. A hajnali, reggeli órákban nagy területen szélcsendes lesz az idő, csak Észak-Dunántúlon fúj majd gyenge déli szél, illetve északkeleten ugyancsak gyenge szél keleti irányból. A szélcsendes időnek köszönhetően helyenként rövid életű (sekély) ködfoltok is képződhetnek. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire 16 és 21 fok között alakul.
Napközben nyugat felől fokozatosan csökken a fátyolfelhőzet, és általában csak kevés gomolyfelhő képződik majd a déli, délutáni órákban, így országszerte több órás napsütés várható. Csapadékra nem kell számítani. A Tiszántúlon változó, míg másutt délies irányú szél nagyrészt gyenge marad, a Kisalföldön lehet csak kissé élénkebb a légmozgás. Kissé erősödik a nappali felmelegedés, jellemzően 30 és 34 fok között tetőzik a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106958 Dátum: 2017.08.18., 05:40:04 »

Kedves Rovattársak !

Ki hol nyaralt, nyaral, illetve fog nyaralni?
Én ebben a hőségben a még a régebben szokásos egynapos utakat sem tette meg.

Kétszer voltam fiaméknál Balatonarácson egyszer egy napot, egyszer meg kettőt.
Biztos utazás szeptemberben lesz, amikor a nagyobbik lányomhoz fogok menni Londonba.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106957 Dátum: 2017.08.17., 22:02:11 »

Mára ezzel a képpel kívánok jó éjszakát:


Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106956 Dátum: 2017.08.17., 22:00:58 »

Jó estét!
Ma Vityussal fodrásznál voltunk.
Nem, én nem políroztattam, csak a gyereknek készült egy jó frizura!  vigyor

Ebéd után lekaszáltam a füvet, majd részt vettem egy ásatás bemutatásán.
Városunk határában halad majd el az M4 autóút, annak nyomvonalában pedig egy szarmata temetőt találtak a régészek.
Ezt a területet mutatták be szakemberek az érdeklődőknek és a sajtónak.
A készült videókat az alterirsa facebook oldalán nézhetitek meg:
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1523582127688132/
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1523609927685352/
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1523594677686877/
https://www.facebook.com/istvanantal.kecser/videos/1523620054351006/
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106955 Dátum: 2017.08.17., 21:54:02 »

A tőlünk északra elvonuló hidegfront hajnalra közvetett hatással is alig lesz már időjárásunkra, így keleten csak kis mértékben növekszik meg a fátyolfelhőzet, illetve reggelre a Dunántúlon is elvékonyodik, csökken a felhők mennyisége. Csapadékra nem kell számítani. A Dunántúlon az északnyugati, keleten az északkeleti irányú szél nagyrészt gyenge lesz, a Kisalföldön, Alpokalján lehet még helyenként mérsékelt. A legalacsonyabb hőmérséklet 13 és 18 fok között alakul.
Csütörtökön napközben többnyire gyengén vagy közepesen fátyol- és gomolyfelhős időre készülhetünk. Számottevő csapadék nem várható, de a Dunántúl északnyugati részén, valamint a keleti, északkeleti határvidéken nem lehet kizárni egy-egy zápor kialakulását. A nyugaton változó, míg másutt északkeleti, északi irányú légmozgás gyenge marad, legfeljebb a keleti határvidéken lehet egy-egy élénkebb széllökés.. A hőmérséklet többnyire 29 és 34 fok közé emelkedik.

Jó estét!
Ma Vityussal fodrásznál voltunk.
Nem, én nem políroztattam, csak a gyereknek készült egy jó frizura!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106954 Dátum: 2017.08.17., 06:47:35 »

A tőlünk északra elvonuló hidegfront hajnalra közvetett hatással is alig lesz már időjárásunkra, így keleten csak kis mértékben növekszik meg a fátyolfelhőzet, illetve reggelre a Dunántúlon is elvékonyodik, csökken a felhők mennyisége. Csapadékra nem kell számítani. A Dunántúlon az északnyugati, keleten az északkeleti irányú szél nagyrészt gyenge lesz, a Kisalföldön, Alpokalján lehet még helyenként mérsékelt. A legalacsonyabb hőmérséklet 13 és 18 fok között alakul.
Csütörtökön napközben többnyire gyengén vagy közepesen fátyol- és gomolyfelhős időre készülhetünk. Számottevő csapadék nem várható, de a Dunántúl északnyugati részén, valamint a keleti, északkeleti határvidéken nem lehet kizárni egy-egy zápor kialakulását. A nyugaton változó, míg másutt északkeleti, északi irányú légmozgás gyenge marad, legfeljebb a keleti határvidéken lehet egy-egy élénkebb széllökés.. A hőmérséklet többnyire 29 és 34 fok közé emelkedik.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106953 Dátum: 2017.08.16., 21:11:09 »

Ma a reggeli locsolás és gyomlálás után Pisti fiamékat kísérgettem a városban, mert ingatlanokat nézegettünk. Szeretnének valami házat venni itt a városban, ebben segítettem, amit tudtam. Találtunk is néhányat, amik közül pár hamar kihullott, mert olyan volt, ami -szerintem- emberi tartózkodásra alkalmatlan. A következő találkozást még egyeztetjük, mert jönnek még, hiszen nem szabad az első házat megvenni, ami az utunkba kerül!

Aztán a szokásos esti program: locsolás, körte szedés...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106952 Dátum: 2017.08.16., 21:07:48 »

Szerdára virradó éjszaka sem változik időjárásunk képe - marad a csendes, nyugodt idő. Reggelre a Dunántúl fölé némi magasszintű felhőzet sodródhat, így itt kissé felhősebb lehet a reggel, másutt azonban derült égre ébredhetünk. A nyugati és északi tájakon nagyrészt szélcsend várható, de másutt is gyenge marad az északias légmozgás. A legalacsonyabb hőmérséklet 12 és 18 fok között várható.
Szerdán napközben északnyugat felől egy gyenge hidegfront érinti hazánkat, de ennek hatása csak az északnyugati-nyugati tájakon lesz érzékelhető felhőzetnövekedés, elszórt csapadék és északnyugatira forduló szél formájában. Az ország többi részén túlnyomóan napos idő várható. A légmozgás gyenge lesz. A hőmérséklet csúcsértéke 28 és 33 fok között várható.

Ma a reggeli locsolás és gyomlálás után Pisti fiamékat kísérgettem a városban, mert ingatlanokat nézegettünk. Szeretnének valami házat venni itt a városban, ebben segítettem, amit tudtam. Találtunk is néhányat, amik közül pár hamar kihullott, mert olyan volt, ami -szerintem- emberi tartózkodásra alkalmatlan. A következő találkozást még egyeztetjük, mert jönnek még, hiszen nem szabad az első házat megvenni, ami az utunkba kerül!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106951 Dátum: 2017.08.16., 20:48:12 »

             S N O O K E R !

           2017. augusztus 16-22.

           China Championship.    Ranglista.

          Az Eurosport közvetíti.

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106950 Dátum: 2017.08.16., 20:46:51 »

        Ajánlat!

Jó estét!

 hahota  hahota  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106949 Dátum: 2017.08.16., 13:11:01 »

              S N O O K E R !

           2017. augusztus 16-22.

           China Championship.    Ranglista.

          Az Eurosport közvetíti.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106948 Dátum: 2017.08.16., 13:01:58 »


        Ajánlat!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!