Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.25., 22:24:35
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126607 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106229 Dátum: 2017.03.29., 06:07:49 »

Szerdára virradó éjszaka is alapvetően derült vagy gyengén felhős lesz felettünk az ég. Az északi, északnyugati vidékek fölé húzódhat valamivel több felhő a hajnali, reggeli órákra, de csapadék e tájakon sem várható. Az északnyugati szél a Dunántúli-középhegységben és az északnyugati határvidéken élénkülhet meg, máshol jellemzően gyenge lesz a légmozgás. Gyenge fagy már csak az északi tájak mélyebben fekvő, szélvédett területein fordulhat elő, máshol a jellemző minimum-hőmérséklet 2 és 7 fok között alakul, az Észak-Dunántúlon a magasabb értékekkel.
Folytatódik a száraz, túlnyomóan napos idő, több felhő inkább csak nyugaton és északon szűrheti a napsütést. A mérsékelt északnyugati szélnek az Észak-Dunántúlon és az Északi-középhegység nyugati felében, valamint a főváros tágabb környezetében lesznek élénk lökései. A hőmérséklet általában 19 és 23 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106228 Dátum: 2017.03.29., 06:01:57 »

A 2. évfolyam 126. számában 1991. IX. 20-án megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106227 Dátum: 2017.03.28., 22:31:17 »

Éjjel mindenütt csökken a felhőzet, az éjszaka túlnyomó részében derült időre számíthatunk, csupán a keleti, északkeleti tájak fölé sodródhat be kevés szakadozott felhő. A nyugatias légmozgás mindenütt gyenge marad. Általában 0 és +5 fok közé hűl a levegő, de néhány derült, szélcsendes helyen még előfordulhat gyenge fagy.
Kedden napközben is marad az alapvetően napos idő, csak kevés közép- és magas szintű felhő jelenhet meg az égen. A nyugati, délnyugati szél főként az Alföld északi felén, illetve a Dunakanyar tágasabb környezetében időnként megélénkülhet. A csúcsértékek kedden délutánra már elérhetik a 16-20 fokot.

Jó estét!
Ma is tele voltam rohanással!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106226 Dátum: 2017.03.28., 07:14:18 »

Éjjel mindenütt csökken a felhőzet, az éjszaka túlnyomó részében derült időre számíthatunk, csupán a keleti, északkeleti tájak fölé sodródhat be kevés szakadozott felhő. A nyugatias légmozgás mindenütt gyenge marad. Általában 0 és +5 fok közé hűl a levegő, de néhány derült, szélcsendes helyen még előfordulhat gyenge fagy.
Kedden napközben is marad az alapvetően napos idő, csak kevés közép- és magas szintű felhő jelenhet meg az égen. A nyugati, délnyugati szél főként az Alföld északi felén, illetve a Dunakanyar tágasabb környezetében időnként megélénkülhet. A csúcsértékek kedden délutánra már elérhetik a 16-20 fokot.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106225 Dátum: 2017.03.27., 21:18:17 »

siros_2

Úgy látom aggodalmam nem volt felesleges....
https://www.facebook.com/gabor.budai.5817?fref=ts



 

Elfáradt a szív.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106224 Dátum: 2017.03.27., 19:46:23 »

Ma megkaptam a NYUFIG határozatát a gyerek árvaellátásáról.
Eddig kapott 27 ezer valamennyit, az apuka várható nyugdíjának 30 %-át. Most, hogy az anyukája is meghalt, 60%-ot kaphat valamelyik szülő után, azt, amivel jobban jár.
Ezért a határozat kimondja, hogy 31 ezer valamennyi lesz a járadéka....
Én ugyan csak egy buta erdész vagyok, de azon gondolkodtam, hogy ha 27 ezer a 30%, akkor hogyan jött ki az, hogy 31 ezer a 60%?
 shock  zizi  uuuhhh  megolazideg_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106223 Dátum: 2017.03.27., 19:42:12 »

         S N O O K E R !

         China Open 2017. márc. 27- ápr. 2.  Peking.

        Az Eurosport közvetíti.

Ebben a sportban legalább nem aláznak le minket... 0 - 3... robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106222 Dátum: 2017.03.27., 19:41:05 »

A gomolyfelhőzet feloszlását követően jobbára derült égboltra számíthatunk az éjszakai órákban, majd hajnaltól az ország északi, északkeleti része felett megnövekedhet a fátyolfelhőzet. Csapadék nem lesz. Gyengül a légmozgás, hétfő reggel általában gyenge északi szél fog fújni. A legalacsonyabb hőmérséklet -3 és +2 fok között várható, sokfelé fagy valószínű!
Hétfőn napközben az ország jelentős részén zavartalan napsütés valószínű, csak keleten lehet kevés gomolyfelhő, de csapadék ott sem lesz. Gyenge északi, északnyugati irányú légmozgásra számíthatunk. A legmagasabb hőmérséklet 13 és 15 fok között várható.

Jó estét!

Ma kora reggel csörgött a telefonom. Már gyomortájéki fájdalom kap el a korai telefonnal, mert az eddig sosem jelentett jót. Ma szerencsére nem rossz hírt közölt a régi szomszéd bácsi (persze relatíve rossz volt, de én a jó oldalát néztem), hanem csak annyit, hogy a hétvégén lent voltak a gyerekei és megcsinálták a négy árva tuja metszését, így a mai programomnak -és sajnos az ezért járó pénzemnek is- fújtak.
Nem voltam mérges, mert úgy éreztem, nehéz lett volna ma helytállnom, mert hosszú idő óta először megint hajnalig voltam kénytelen nyomni a billentyűket, hogy összehozzam ezt: http://atbauteam.ch/

Két órát sikerült az éjjel pihennem. Nem szomorkodtam, hogy nem kell az elektromos sövényvágóval a négy méteres létra tetején egyensúlyoznom akkor, amikor némi tériszony azért benne van a zsebemben...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106221 Dátum: 2017.03.27., 07:25:28 »


          S N O O K E R !

         China Open 2017. márc. 27- ápr. 2.  Peking.

        Az Eurosport közvetíti.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106220 Dátum: 2017.03.27., 06:26:26 »

A gomolyfelhőzet feloszlását követően jobbára derült égboltra számíthatunk az éjszakai órákban, majd hajnaltól az ország északi, északkeleti része felett megnövekedhet a fátyolfelhőzet. Csapadék nem lesz. Gyengül a légmozgás, hétfő reggel általában gyenge északi szél fog fújni. A legalacsonyabb hőmérséklet -3 és +2 fok között várható, sokfelé fagy valószínű!
Hétfőn napközben az ország jelentős részén zavartalan napsütés valószínű, csak keleten lehet kevés gomolyfelhő, de csapadék ott sem lesz. Gyenge északi, északnyugati irányú légmozgásra számíthatunk. A legmagasabb hőmérséklet 13 és 15 fok között várható.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106219 Dátum: 2017.03.27., 06:02:43 »


A 2. évfolyam 125. számában 1991. IX. 19-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106218 Dátum: 2017.03.26., 22:08:27 »

100/2 pajtás!

Ha itt holnapig nem is állítják át az órát, nálunk már akkor is a nyári időszámításnak megfelelően lesz megjelenés. ;-)

Átállítottam az órát.
Faluhelyen így megy ez...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106217 Dátum: 2017.03.26., 21:53:27 »



Ma ismét Pesten ért a déli harangszó.... anyukámhoz mentünk egy rövid kis látogatásra, aztán egy munkamegbeszélés.
Hazaérve örültem a vendégnek...
Aztán vacsora, fürdetés, majd némi családi élet a határokon túlra... most nekilátok a munkámnak és addig nem fekszem le, amíg azzal készen nem vagyok.

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106216 Dátum: 2017.03.26., 20:36:21 »

Jó estét!

Aggódom érte, egyik általam ismert telefonszáma sem kapcsolható...

 siros_2

Úgy látom aggodalmam nem volt felesleges....
https://www.facebook.com/gabor.budai.5817?fref=ts

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106215 Dátum: 2017.03.26., 20:31:30 »

Jó estlétet!



....és természetesen Gazember rovattársunknak boldog névnapot kívánok!    buli
Melegítse meg öreg szívét, hogy mi is gondolunk rá.  

Jó estét!

Aggódom érte, egyik általam ismert telefonszáma sem kapcsolható...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106214 Dátum: 2017.03.26., 19:52:52 »

100/2 pajtás!

Ha itt holnapig nem is állítják át az órát, nálunk már akkor is a nyári időszámításnak megfelelően lesz megjelenés. ;-)
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106213 Dátum: 2017.03.26., 09:52:31 »

Éjszaka egy hidegfront vonul át az országon, így észak felől eleinte megnövekszik, hajnaltól északkelet felől azonban már csökkenni is kezd a felhőzet. A frontból elsősorban a Tiszántúlon fordulhat elő elszórtan gyenge eső. Az északi szél ismét egyre többfelé megélénkül, északkeleten helyenként megerősödik. A legalacsonyabb hőmérséklet 1 és 6 fok között várható.
Napközben elhagyja az országot a front felhőzete, így legkésőbb délután délen is kisüt a Nap. A front mögött azonban számíthatunk majd gomolyfelhő-képződésre, mely a keleti és középső megyékben kissé erősebb lehet, de csapadék ezeken a területeken sem várható. Az északi, északkeleti szél többfelé megélénkül, helyenként megerősödik. A hőmérséklet visszaesik, a legmelegebb órákban csak 8 és 13 fok közötti értékeket mérhetünk majd.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106212 Dátum: 2017.03.25., 22:35:34 »

Kedves Rovattársak !
Ma kórházbe megyek; remélem rövid időre.

Jobbulást!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106211 Dátum: 2017.03.25., 20:42:21 »

Jó estlétet!



Az e heti tippek:
A foci jegyében, az európai VB selejtezők szolgáltatják az eseményeket.

Románia – Dánia : D (döntetlen) odds: 2,85
Észak Írorsz. – Norvégia : D (döntetlen) odds: 2,85
Örményország – Kazahsztán 0:2-es hendikeppel: D (döntetlen odds:4,9
Málta – Szlovákia 1:0-s hendikeppel: D (döntetlen) odds: 3,8

Különösebben nem indokolom, inkább csak megérzések.
Az első esemény esetében déli szomszédaink minden bizonnyal győzelemre törekszenek, hogy megelőzzék a csoportban eggyel előttük álló Dánokat. A Dánok meg próbálják majd e támadást visszaverni. Így Dánia megszerzi első döntetlenjét, míg a románok a harmadikat a csoportküzdelmekben.

Az „Északírek” 2. helyen állnak a csoportban, míg a Norvégok az 5. helyen. Nem igazán szerepelnek jól. Az írek jól muzsikálnak, jó eséllyel pályázhatnak a csoport „ezüstérmére” ami ha jól tudom szintén továbbjutást eredményezhet a VB-re ha megfelelő helyezéssel állnak a csoport 2. helyezettek listáján. Ám szerintem a Norvég csapat most mindent feltesz egy lapra, ha még becsülettel akarnak helyt állni. Az írek nagy küzdők, állni fogják a rohamokat, és a döntetlennel megőrzik 2. helyüket a csoportban, a 3. helyezett Azerbajdzsán előtt, akik a németeket fogadják ebben a fordulóban.

Az Örmény kereskedők fogadják a Kazah lovasságot. …és minden bizonnyal jól taktikáznak majd, mivel tippem szerint 0:2-es hendikeppel is, de egál lesz a meccs. Azaz a hazaiak 2 góllal fognak neyerni.

A negyedik esemény során a lovagrend megtépázott és lelkes vitézei vendégül látják a tót szomszédainkat. A máltai csapat az eddig lejátszott 4 forduló során négy vereséget szenvedett egy gólt lőttek, és kaptak tizet. A Szlovákok a 2. helyét versenyben állnak Szlovéniával. A „lovagok”-nak nincs mit veszteniük ők tenni fogják a dolgukat és védik a becsületet, ami vszeg egy 1 gólos vereségre elég lesz, így tippem 1:0-s hendikeppel döntetlen.

Feldobtam ma a fentieket Lucky15-ös variésönbe, rátettem 70 Ft-os alaptétet, így a játék 1050 Ft-ba került. Ám ha minden OK akkor 29.325 Ft is lehet a nyeremény.

 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106210 Dátum: 2017.03.25., 13:06:23 »

Szombaton napközben a Dunántúl kezdetben erősebben felhős tájain is felszakadozik a felhőzet, így a változóan fátyol- és gomolyfelhős ég mellett hosszabb napos időszakokra számíthatunk. Csapadék nem hull. A Tiszántúlon mérsékelt, időnként élénk lesz az északias szél, míg másutt gyenge, változó irányú légmozgás várható. A csúcshőmérséklet már csak 13 és 18 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!