Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 10:33:12
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125852 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106087 Dátum: 2017.02.27., 23:14:22 »

Jó éjszakát!

 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106086 Dátum: 2017.02.27., 23:14:00 »

Marci macska elbitorolta a kutyák kosarát és most éppen keresztben fekszik az egyikben...  shock vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106085 Dátum: 2017.02.27., 23:12:14 »

Délnyugat felől kezdetben megnövekszik, majd újra csökken a felhőzet. Ennek megfelelően kora délután északkeleten, a késő délutáni órákban pedig a Dunántúlon lesz kevesebb a felhő, több a napsütés. A jobbára szakadozott felhőtakaró mellett azonban hosszabb-rövidebb ideig szinte mindenhol sütni fog a nap. Csapadék sehol sem valószínű. A gyenge déli, délkeleti szél a Dunántúl északnyugati tájain időnként megélénkül. Kora tavasziasan enyhe idő lesz: a hőmérséklet csúcsértéke eléri a 8-13 fokot.
Éjszakára átmenetileg csökken a felhőzet, majd nyugat felől fátyolfelhők érkeznek. A déli, délnyugati szél megélénkül sőt a Dunántúlon helyenként akár erős széllökések is előfordulhatnak. A szeles időnek köszönhetően viszonylag enyhe lesz az éjszaka és hajnalban többnyire 5 és 8 fok között alakul majd a minimum.

Ma nagyszerű idő volt!
Amennyire lehetett, ki is használtam!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106084 Dátum: 2017.02.27., 23:10:09 »

A szombat délelőtt bevásárlással, a délután tanulással és némi játékkal telt. Aztán kora este (öt óra) elmentünk Pestre, hogy Viktor és Nataliya még meglevő kis batyuit elhozzuk. Szerencsére a kocsi elég nagy, így mindent bele tudtunk gyömöszölni!
Már este nyolc elmúlt, mire hazaértünk. Szegény kicsim olyan fáradt volt, hogy már a kocsiban is majdnem elaludt! Itthon aztán azonnal beszédült az ágyba!  vigyor
Hiába no, az egész napos udvari szaladgálás azért megteszi a hatását!  vigyor

Ah, szombaton kora délután még kilátogattunk a temetőbe és virágokat ültettünk apukám és Nati sírjára...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106083 Dátum: 2017.02.27., 23:09:14 »

Vasárnapra virradó éjszaka a nappal képződött gomolyfelhők gyorsan szétesnek, észak, északnyugat felől viszont egyre több fátyolfelhő érkezik. Csapadékra sehol sem kell számítani. Mérséklődik a légmozgás, iránya pedig egyre inkább déli, délkeleti lesz. -3 és +1 fok közötti legalacsonyabb értékek várhatóak.
Vasárnap délután tovább növekszik-vastagodik a felhőtakaró, így eleinte szűrt napsütés várható, később azonban már csak délen lehet szórt napsütés, északon záródik a felhőzet. Csapadékra ugyanakkor ezekből a felhőkből nem kell számítani, legfeljebb északkeleten lehet szitálás. A déli szél gyenge marad, északnyugaton és a Bakonyban időnként megélénkülhet. A legmagasabb hőmérséklet mindössze 6 és 11 fok között alakul, a napsütéses helyeken emelkedik könnyebben 10 fok fölé.

Bár tegnap délelőttre templomba menetelt terveztem, abból nem lett semmi annak érdekében, hogy a délutáni programot sikeresen tudjuk végrehajtani.
Így aztán a délelőtt egy részében kipakoltunk az autóból, ami annyira nem volt egyszerű feladat! A gondot a „Hova tegyem?” jelentette, hiszen szeretnénk átvizsgálni, és ami nem a gyermeké, azt valahogy úgy eltávolítani, hogy Viktor számára ne is legyen látható, mert sok fájdalmat okoz neki még anyukája egyes dolgaival való szembesülés...
A délelőtt másik részét az autó porszívózása és belső takarítása tette ki. Ebéd után készülődés és fél kettőkor indultunk Pestre, hogy Soroksáron a Fedák Sári színtársulat előadásában megnézzük a Mágnás Miska című operettet. Eredetileg úgy volt, hogy Marika néni is jön, de ő egészségügyi okok miatt, közös megegyezéssel lemondta a színház látogatást. Így Viktorral ketten indultunk neki, Édesanyám a 2 villamos Soroksári úti végállomásánál csatlakozott hozzánk.
Nagyszerű előadást láttunk! Számomra meglepő volt, hogy a gyermek végig örömmel és szívesen nézte, hatalmasakat tapsolt és saját bevallása szerint nagyon jól érezte magát és bármikor szívesen jön ilyen zenés darabokra.  táncika
Előadás végeztével hazafuvaroztam anyukámat az V. kerületbe, majd mi is elindultunk mihozzánk. Mire hazaértünk, persze megint 8 óra lett, és Vitya teljesen elfáradt, valamint erőt vett rajta a rossz kedv. Úgy tudott csak elaludni, ha ott ültem az ágya szélén és fogtam a kezét....  S�r
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106082 Dátum: 2017.02.27., 22:56:20 »

A péntek a szokásos tempóban telt: délben a gyerekért, utána Pest, Okszana kezelése.
Annyival módosultak a további dolgaink, hogy kénytelenek voltunk venni egy mikrót, mert a reggeli kakaó melegítésnél kilehelte a lelkét az öreg....
„Ha már lúd, legyen kövér!” felkiáltással vettünk egy nagy, sokat tudó, grillezőst, ahhoz képest nem drágán. Aztán vesztemre megláttam egy nagyon kellemes árú 20"-os lapos monitort, 20 ezer alatti áron... nem tudtam ott hagyni  szégyenlem !
Így most felszabadult egy 17"-os régi típusú, csöves monitor. Nem azért cseréltem le, mert gond lenne vele, csak nagy helyet foglalt és mivel Viktorral közösen birtokoljuk a számítógép asztalt (Ő íróasztal gyanánt), nehezen fértünk el, mert egy íróasztal lámpát is be kellett szerezzek a számára... (szóval hirtelen igencsak sok kiadásunk lett  shock Mindent összevetve bizony elérte a 7. számjegyet  shock)
Sajnos ez mind az építkezésre félre tett pénzből szaladt ki, ezért aztán fől a fejem rendesen!
Na, de „eb, aki bánja!” majd visszajön! Csak úgy meglepett, amikor összeadtam!

A felszabadult monitort, ha valaki igényli, szívesen átadom mindenféle térítés nélkül!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106081 Dátum: 2017.02.27., 22:54:22 »

Az esti órákban többnyire erősen felhős vagy borult időre készülhetünk és eleinte a déli megyékben még előfordulhat eső vagy zápor, majd éjjel a csapadékzóna fokozatosan elhagyja hazánkat. Ezzel együtt északnyugat felől szakadozni, csökkenni kezd a felhőzet, a reggeli órákban északon már csak kevés felhőre kell számítanunk. Az északi, északnyugati szél főként a Dunántúlon élénk maradhat. -2 és +3 fok közé hűl a levegő, északon várjuk a hidegebb értékeket.
Szombaton napközben délen is jelentősen csökken a felhőzet mennyisége, változóan felhős, többé-kevésbé napos időre van kilátás országszerte. A délutáni órákban északnyugat felől némi fátyolfelhő is besodródhat az ország területére. Az ország túlnyomó részén már nem kell számítanunk csapadékra, legfeljebb néhány helyen alakulhat ki futó zápor, a hegyekben esetleg hózápor. Az nyugati, északnyugati szél megélénkül, néhol erős lökések is lehetnek. Általában 5 és 9 fok közötti maximumértékeket mérhetünk.

A szombat délelőtt bevásárlással, a délután tanulással és némi játékkal telt. Aztán kora este (öt óra) elmentünk Pestre, hogy Viktor és Nataliya még meglevő kis batyuit elhozzuk. Szerencsére a kocsi elég nagy, így mindent bele tudtunk gyömöszölni!
Már este nyolc elmúlt, mire hazaértünk. Szegény kicsim olyan fáradt volt, hogy már a kocsiban is majdnem elaludt! Itthon aztán azonnal beszédült az ágyba!  vigyor
Hiába no, az egész napos udvari szaladgálás azért megteszi a hatását!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106080 Dátum: 2017.02.27., 22:49:40 »

Ma nekiálltam és elvégeztem egy elhalasztott munkát, azt a bizonyos 4 db akácfa kidöntését. Mivel fájt a derekam januárban, így elhalasztottam a melót, de most már be kell fejezni, lassan a favágás ideje is lejár, a fák életre kelnek. Végül is mind a négyet ledöntöttem hármat le is gallyaztam. A törzseket is felvágtam. Igaz nem méteres darabokra hanem ahogy adta magát. Ennek az oka az volt, hogy ahol ledöntöttem az egy üres telek, de van rajta egy elég nagy beton házalap. Persze ezt már rég benőtte a gaz, és cserje. Így a közlekedés és mozgás is igen nehéz és körülményes volt, ezért nem variáltam, ahogy adta magát a törzs és nem feszült - hogy ragadjon bele a fűrész -  úgy vágtam. A másik rossz az volt, hogy a fákat befutotta a borostyán, ez a közönséges futó borostyán.  No meg két fa közvetlenül egy régi drót kerítés mellett nőtt, így igen észnél kellett lenni, hogy drótot vágjak. Általában ha egyedül vágok akkor, ésszerű magasságban, vagy magasságig leágazom a fát és felülről haladva bontom le. De most igen fújt a szél, és nem volt kedvem a magasban vágni, így csak fent egy kötelet erősítettem a törzsre és azt abban az irányban amerre akartam dönteni ott kifeszítettem egy másik  fához. Aztán úgy döntöttem alulról. Végül is nem voltak olyan nagy fák, inkább nyurgák voltak kb. 10-11 méteresek. Azért előtte  machetével le kaszáltam a törzs alsó részéről a borostyán indákat.
Az egyik fát már nem volt kedvem leágazni, mert megvallom őszintén elfáradtam és volt más dolgom még.

A tervezett épület toldás helyén áll két akác és egy dió. Ezeket ki kell vágnom, mert útban vannak.
A diót akkor is ki akartam volna szedni, ha nincs építési kényszer, mert az bődületesen rossz helyen van!
A baromfi udvarban is lenne ritkítani való... azt hiszem azt a héten elintézem.
A három fa az épületek között kicsit macerás lesz... van előtte egy csomó anyag, amit el kell takarítanom először!
Szóval ez lesz a heti kiírás...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106079 Dátum: 2017.02.27., 22:39:37 »

Túlnyomóan erősen felhős vagy borult lesz az ég, inkább csak az északi területeken süthet ki a Nap rövid időszakokra. Napközben az északi területek kivételével többfelé valószínű csapadék: az eső mellett beágyazott záporok, a déli megyékben akár egy-egy zivatar is előfordulhat. A délnyugati országrészben területi átlagban is kiadós mennyiségű csapadék hullhat. Gyakran megélénkül a nyugati, északnyugati szél, a déli országrészben valószínű gyengébb légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 8 és 13 fok között alakul, de a hidegfront érkezésével lehűlés kezdődik, így a Dunántúlon többfelé délelőtt áll be a maximum-hőmérséklet.

A péntek a szokásos tempóban telt: délben a gyerekért, utána Pest, Okszana kezelése.
Annyival módosultak a további dolgaink, hogy kénytelenek voltunk venni egy mikrót, mert a reggeli kakaó melegítésnél kilehelte a lelkét az öreg....
„Ha már lúd, legyen kövér!” felkiáltással vettünk egy nagy, sokat tudó, grillezőst, ahhoz képest nem drágán. Aztán vesztemre megláttam egy nagyon kellemes árú 20"-os lapos monitort, 20 ezer alatti áron... nem tudtam ott hagyni  szégyenlem !
Így most felszabadult egy 17"-os régi típusú, csöves monitor. Nem azért cseréltem le, mert gond lenne vele, csak nagy helyet foglalt és mivel Viktorral közösen birtokoljuk a számítógép asztalt (Ő íróasztal gyanánt), nehezen fértünk el, mert egy íróasztal lámpát is be kellett szerezzek a számára... (szóval hirtelen igencsak sok kiadásunk lett  shock Mindent összevetve bizony elérte a 7. számjegyet  shock)
Sajnos ez mind az építkezésre félre tett pénzből szaladt ki, ezért aztán fől a fejem rendesen!
Na, de „eb, aki bánja!” majd visszajön! Csak úgy meglepett, amikor összeadtam!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106078 Dátum: 2017.02.27., 22:33:14 »



Ám aki a sport, labdával és főképp lábbal művelt fajtáját részesíti előnybe, azoknak:

Spiler Tv csatornán Leichester - Liverpool összecsapás. A tavalyi  bajnok rókák (leichester) csak vergődik az idei bajnokságban, majdnem kiesők. A trénert menesztették a múlt héten....meg a stábját is.... Ma rókáknak nyerniük kellene....


Vezet a Leichester. Szép, gyors éles hosszú passz és gól.... 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106077 Dátum: 2017.02.27., 22:28:42 »

Olvasom, hogy a Puskás Stadion bekerülési költsége nem magasabb a tervezetnél.... stb... Most, hogy ez valós, vagy nem ez lényegtelen, nem erre akarok kitérni. Hanem  indokolják is, hogy Londonban Marseille-ben, Münchenben stb.,.. is egy ilyen befogadóképességű stadionok is hasonló költséggel készülnek el. Persze az internetes oldalon sokan kommentelik, ki-ki vérmérséklete és pártszimpátiája alapján írja le véleményét, vagy épp böffen egyet, jobb, vagy bal zsebétől függetlenül.

De a kommentek között az alábbi ragadta meg a figyelmemet leginkább:
   
Topanga kommentelő véleménye igen fejlén találta a szöget:

"....az ara megfelel az europai araknak. ez eddig rendben. kerdes az hogy akkor hogy lehetseges az hogy a munkasok megis a toredeket kapjak mondjuk mintha nemetorszagban epulne ?...."

 Nagytaps2

Szerintem mindannyian tudjuk rá a választ...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106076 Dátum: 2017.02.27., 22:27:08 »

Kedves Rovattársak!
Gond volt az internettel nálam.

Jó estét!
Hála Istennek, megjavították!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106075 Dátum: 2017.02.27., 22:06:50 »

Jó estlétet!



Egy filmajánló mára:

A remény rabjai c-ű amerikai mű
elérhető a Prime csatornán épp mostantól...azaz 21:00 órától



Ám aki a sport, labdával és főképp lábbal művelt fajtáját részesíti előnybe, azoknak:

Spiler Tv csatornán Leichester - Liverpool összecsapás. A tavalyi  bajnok rókák (leichester) csak vergődik az idei bajnokságban, majdnem kiesők. A trénert menesztették a múlt héten....meg a stábját is.... Ma rókáknak nyerniük kellene....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106074 Dátum: 2017.02.27., 22:03:28 »

Jó estlétet!



Egy filmajánló mára:

A remény rabjai c-ű amerikai mű
elérhető a Prime csatornán épp mostantól...azaz 21:00 órától
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106073 Dátum: 2017.02.27., 19:23:29 »


Látom Csuhásnak Napja volt
Én is  puszi_2

Köszi Neked is!

Képzeld, Muksika egyik éjszaka nagy robajjal jött haza. Láttuk, hogy valami gond van a hátsó lábával, kicsit megsebesült. Másnap elvittük a dokihoz, valami ideggyulladásra gyanakodott, de mondtuk neki, hogy picit vérzett is, és akkor megtalálta a sebet. Az volt a terv, hogy összevarrja. Aztán kisült, hogy teljesen átvágta valamivel az achillesét a cicus, összestoppolta, a jószág kapott gipszet, aminek hat hétig kellett volna rajta lennie, meg gallért . Az első éjszaka leszedte a gallért is, meg gipszet is, és ment volna amúgy három lábon a dolgára.
Vissza az orvoshoz, az összestoppolt achilles naná, hogy szétszakadt. Vagy marad így három lábon a macsek, vagy vállaljuk a műtétet egy erre szakosodottnál. A válasz számunkra nem volt kérdés, másnap tehát újabb műtét következett. No emez nem gipszelt, hanem négy helyen átfúrta a csontot, és egymással összekötött fémekkel fixálta a lábat.
Két napig kissé dagadt volt a műtött láb, de mostanra leapadt. Muksi macska elég jól viseli a szobafogságot, szépen gyógyul. A kapcsokat valamikor a héten kell kiszedetni, a fixálás eltávolításáig még van hátra öt hét.

Úgy néz ki, fogja tudni használni mind a négy lábát, bár valószínűleg egy picit sántítani fog.

Drága egy macska ez, de nem bántuk meg, hogy bevállaltuk a második műtétet is.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106072 Dátum: 2017.02.27., 08:35:02 »

Délnyugat felől kezdetben megnövekszik, majd újra csökken a felhőzet. Ennek megfelelően kora délután északkeleten, a késő délutáni órákban pedig a Dunántúlon lesz kevesebb a felhő, több a napsütés. A jobbára szakadozott felhőtakaró mellett azonban hosszabb-rövidebb ideig szinte mindenhol sütni fog a nap. Csapadék sehol sem valószínű. A gyenge déli, délkeleti szél a Dunántúl északnyugati tájain időnként megélénkül. Kora tavasziasan enyhe idő lesz: a hőmérséklet csúcsértéke eléri a 8-13 fokot.
Éjszakára átmenetileg csökken a felhőzet, majd nyugat felől fátyolfelhők érkeznek. A déli, délnyugati szél megélénkül sőt a Dunántúlon helyenként akár erős széllökések is előfordulhatnak. A szeles időnek köszönhetően viszonylag enyhe lesz az éjszaka és hajnalban többnyire 5 és 8 fok között alakul majd a minimum.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106071 Dátum: 2017.02.27., 07:19:22 »


A 2. évfolyam 113. számában 1991. VIII. 29-én megjelent írások
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #106070 Dátum: 2017.02.26., 21:38:49 »



Látom Csuhásnak Napja volt
Én is  puszi_2
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #106069 Dátum: 2017.02.26., 21:37:29 »

Ám annak örülök, hogy látom Akelát, úgy virtuálisan.... Nagytaps2  köszi_2

Kedves Szürketestvér!

Csak hogy örömet szerezzek neked  puszi_2
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106068 Dátum: 2017.02.26., 09:26:05 »

Vasárnapra virradó éjszaka a nappal képződött gomolyfelhők gyorsan szétesnek, észak, északnyugat felől viszont egyre több fátyolfelhő érkezik. Csapadékra sehol sem kell számítani. Mérséklődik a légmozgás, iránya pedig egyre inkább déli, délkeleti lesz. -3 és +1 fok közötti legalacsonyabb értékek várhatóak.
Vasárnap délután tovább növekszik-vastagodik a felhőtakaró, így eleinte szűrt napsütés várható, később azonban már csak délen lehet szórt napsütés, északon záródik a felhőzet. Csapadékra ugyanakkor ezekből a felhőkből nem kell számítani, legfeljebb északkeleten lehet szitálás. A déli szél gyenge marad, északnyugaton és a Bakonyban időnként megélénkülhet. A legmagasabb hőmérséklet mindössze 6 és 11 fok között alakul, a napsütéses helyeken emelkedik könnyebben 10 fok fölé.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!