Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 18:32:17
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125942 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106067 Dátum: 2017.02.26., 09:25:32 »

Boldog Csuhás napot!

 buli
Én is minden jót.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106066 Dátum: 2017.02.26., 05:19:48 »

Jó estlétet!

100/2-nek !!!

A History TV csatornán....22:00 Ronnie O'Sullivan épp Chichagó-ba látogat. Azaz az általam korábban jelzett Ronnie O'Sullivan's American Hustle c-ű műsor.... I évad 2. része.
Ismétlik vasárnap 02:00 és 17:00 órakor is.
Továbbá 28-án 23:00-kor

           Köszönöm!   köszi_2
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106065 Dátum: 2017.02.25., 22:01:02 »

Boldog Csuhás napot!

 buli



Valóban.
Így én is sok jót kívánok!
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106064 Dátum: 2017.02.25., 21:58:31 »

Jó estlétet!

100/2-nek !!!

A History TV csatornán....22:00 Ronnie O'Sullivan épp Chichagó-ba látogat. Azaz az általam korábban jelzett Ronnie O'Sullivan's American Hustle c-ű műsor.... I évad 2. része.
Ismétlik vasárnap 02:00 és 17:00 órakor is.
Továbbá 28-án 23:00-kor
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106063 Dátum: 2017.02.25., 21:54:01 »

Boldog Csuhás napot!

 buli
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106062 Dátum: 2017.02.25., 07:30:23 »

Az esti órákban többnyire erősen felhős vagy borult időre készülhetünk és eleinte a déli megyékben még előfordulhat eső vagy zápor, majd éjjel a csapadékzóna fokozatosan elhagyja hazánkat. Ezzel együtt északnyugat felől szakadozni, csökkenni kezd a felhőzet, a reggeli órákban északon már csak kevés felhőre kell számítanunk. Az északi, északnyugati szél főként a Dunántúlon élénk maradhat. -2 és +3 fok közé hűl a levegő, északon várjuk a hidegebb értékeket.
Szombaton napközben délen is jelentősen csökken a felhőzet mennyisége, változóan felhős, többé-kevésbé napos időre van kilátás országszerte. A délutáni órákban északnyugat felől némi fátyolfelhő is besodródhat az ország területére. Az ország túlnyomó részén már nem kell számítanunk csapadékra, legfeljebb néhány helyen alakulhat ki futó zápor, a hegyekben esetleg hózápor. Az nyugati, északnyugati szél megélénkül, néhol erős lökések is lehetnek. Általában 5 és 9 fok közötti maximumértékeket mérhetünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106061 Dátum: 2017.02.24., 22:45:51 »

Ma nekiálltam és elvégeztem egy elhalasztott munkát, azt a bizonyos 4 db akácfa kidöntését. Mivel fájt a derekam januárban, így elhalasztottam a melót, de most már be kell fejezni, lassan a favágás ideje is lejár, a fák életre kelnek. Végül is mind a négyet ledöntöttem hármat le is gallyaztam. A törzseket is felvágtam. Igaz nem méteres darabokra hanem ahogy adta magát. Ennek az oka az volt, hogy ahol ledöntöttem az egy üres telek, de van rajta egy elég nagy beton házalap. Persze ezt már rég benőtte a gaz, és cserje. Így a közlekedés és mozgás is igen nehéz és körülményes volt, ezért nem variáltam, ahogy adta magát a törzs és nem feszült - hogy ragadjon bele a fűrész -  úgy vágtam. A másik rossz az volt, hogy a fákat befutotta a borostyán, ez a közönséges futó borostyán.  No meg két fa közvetlenül egy régi drót kerítés mellett nőtt, így igen észnél kellett lenni, hogy drótot vágjak. Általában ha egyedül vágok akkor, ésszerű magasságban, vagy magasságig leágazom a fát és felülről haladva bontom le. De most igen fújt a szél, és nem volt kedvem a magasban vágni, így csak fent egy kötelet erősítettem a törzsre és azt abban az irányban amerre akartam dönteni ott kifeszítettem egy másik  fához. Aztán úgy döntöttem alulról. Végül is nem voltak olyan nagy fák, inkább nyurgák voltak kb. 10-11 méteresek. Azért előtte  machetével le kaszáltam a törzs alsó részéről a borotyán indákat.
Az egyik fát már nem volt kedvem leágazni, mert megvallom őszintén elfáradtam és volt más dolgom még.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106060 Dátum: 2017.02.24., 21:40:19 »

Olvasom, hogy a Puskás Stadion bekerülési költsége nem magasabb a tervezetnél.... stb... Most, hogy ez valós, vagy nem ez lényegtelen, nem erre akarok kitérni. Hanem  indokolják is, hogy Londonban Marseille-ben, Münchenben stb.,.. is egy ilyen befogadóképességű stadionok is hasonló költséggel készülnek el. Persze az internetes oldalon sokan kommentelik, ki-ki vérmérséklete és pártszimpátiája alapján írja le véleményét, vagy épp böffen egyet, jobb, vagy bal zsebétől függetlenül.

De a kommentek között az alábbi ragadta meg a figyelmemet leginkább:
   
Topanga kommentelő véleménye igen fejlén találta a szöget:

"....az ara megfelel az europai araknak. ez eddig rendben. kerdes az hogy akkor hogy lehetseges az hogy a munkasok megis a toredeket kapjak mondjuk mintha nemetorszagban epulne ?...."
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106059 Dátum: 2017.02.24., 21:23:43 »

Jó estlétet!


Íme az e heti tippek:

Notts County – Yeovil : D (döntetlen) odds: 3,0
Aston Villa – Derby County : D )döntetlen) odds: 3,05
Watford – West Ham united : 1 félidő D (döntetlen) odds:2,0
Napoli – Atalanta : 0-1 hendikeppel : D (döntetlen) odds: 3,55


Az első esemény angol foci, a Liga2 küzdelmeiből. A Notts County talán a legrégebbi fociklub, 155 éves már. A csapat a Liga2-ben szerepel, nem valami fényesen mivel jelenleg a 20. helyen állnak a 24 csapatos bajnokságban. Ellenfele a Yeovil (a kesztyűsök) nem sokkal van feljebb a bajnokságban, a csapat a 17. helyen áll. Köztük 5 pont a különbség, gólarányt tekintve a Yeovil 33-40, míg a pályaválasztó Notts, pedig 37-58-al áll. Kicsit gyengécske a hazaiak védelme.  Az előző fordulóban, a szarkák (Notts County) győzni tudtak a Leyton otthonában, előtte meg az Exetert fogadták és egáloztak egyet. A Yeovil gárdája az előző fordulkóban a Celtenham otthoná ban vereséget szenvedtek, előtte fogadták a Cambridge csapatát akikkel ikszeltek. Viszont előtte a Leytonnal is döntetlent játszottak pályaválasztóként. Ha így nézem áll a zászló a lassan magára találó hazai csapatnak. A két csapat legutóbb a Yeovil grundján mérte össze erejét és tudását amiben a Yevil került ki győztesen. Minden bizonnyal szeretne revansot venni a most pályaválasztó szarkák együttese. Szerintem egál lesz, aminek minden bizonnyal a kesztyűsök fognak jobban örülni.

A második esemény szintén angol foci, a tavalyi évben még premier ligás Aston Villa fogadja a Derby County, a”kosok” csapatát. A Villa igen rossz szériában van, utoljára 2016.12.26-án tudtak nyerni, amikor is Burton csapatát látták vendégül birminghami grundjukon. Azóta gyakorlatilag csak január 21-én otthon, a Prestonnal tudtak csinálni egy döntetlent, amelynek minden bizonnyal örült a meccsre kilátogató több mint 32.000 néző. A Derby County azért kicsivel jobban szerepel a csapat az Aton Villa 17. helyét megelőzve a 11. poziciót foglalja el. A csapat utoljára január 31-én tudott győzni, akkor az Ipswich otthonából hozták el a 3 pontot, egy 3-0-s győzelmet produkálva. Ezután csak döntetlenek és vereségek jellemzik a csapat szereplését. Az őszi fordulók során Derby-ben a két csapat 0:0-s meccset játszott. Szerintem az eredmény most is döntetlen lesz.

A harmadik megfogadott esemény szintén angol foci, de a legfelsőbb osztály, azaz a premier liga küzdelméből, a Watford és West Ham United összecsapása. A Lódarazsak (Watford) jelenleg a bajnokság 13. helyén állnak 30 ponttal és 10 ponttal van tőlük lemaradva az első kieső helyen álló csapat. A West Ham gárdája a kalapácsosok, a 10 helyen állnak 32 ponttal. Nincs nagy külömbség a két csapat között pontilag. Bár érzésem szerint a vendégek talán kicsivel jobbak, de ez nem fog gólokban megmutatkozni, legalábbis nem az I. félidőben, mert arra a tippem egál. 

A negyedik esemény olasz foci a Seria A küzdelméből, mégpedig a Napoli és az Atalanta csatája. A Nápoly jelenleg a 3. helyen áll a bajnokságban 54 ponttal, előtte az AS Roma van 56 ponttal. Nem lehetetlen a 2. hely megszerzése a csapatnak. A bajnoki címben szerintem nem reménykedhetnek, hiszen az első helyen álló Juventus gárdájának 63 pontja van. Az Atalanta a bajnokság kezdete óta javuló és egyenletes formát mutatott, sikerült felverekednie magát az első 5 csapat közé és ott megkapaszkodnia. Az utóbbi pár hétben mintha kifulladt volna a csapat, ám úgy néz ki megrázták magukat, utolsó három meccsüket megnyerték, előtte is idegenben egáloztak a Torino ellen. Igaz nem arattak nagy fényes győzelmeket, de a siker az siker és a csapatot kihúzhatja a gödörből. A Nápoly és az Atalanta között 6 pont különbség van, a Napoli jóval gólerősebbnek tűnik az eddig szerzett 60 góljával. A vendégek „csupán” 40 találatot tudtak elérni evvel szemben kaptak 26-t. A Nápoly amúgy 27 gólt szedett be eddig. Minden bizonnyal nagy küzdelem lesz, szerintem a hazaiak győzni fognak, de csak egy góllal. Tippem 0:1-es hendikep mellett döntetlen.

Holnap feldobom Lucky15 variésönbe, vszeg alaptét 60 Ft lesz, vagy 50 és így a játék 900-ba,m vagy 750-be kerül majd. 

 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106058 Dátum: 2017.02.24., 17:18:09 »

Túlnyomóan erősen felhős vagy borult lesz az ég, inkább csak az északi területeken süthet ki a Nap rövid időszakokra. Napközben az északi területek kivételével többfelé valószínű csapadék: az eső mellett beágyazott záporok, a déli megyékben akár egy-egy zivatar is előfordulhat. A délnyugati országrészben területi átlagban is kiadós mennyiségű csapadék hullhat. Gyakran megélénkül a nyugati, északnyugati szél, a déli országrészben valószínű gyengébb légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 8 és 13 fok között alakul, de a hidegfront érkezésével lehűlés kezdődik, így a Dunántúlon többfelé délelőtt áll be a maximum-hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106057 Dátum: 2017.02.24., 17:17:16 »

Kedves Rovattársak!
Gond volt az internettel nálam.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106056 Dátum: 2017.02.24., 07:04:07 »


A 2. évfolyam 112. számában 1991. VIII. 28-án megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106055 Dátum: 2017.02.23., 22:01:15 »

Csütörtök reggel nagyrészt erősen felhős időre ébredhetünk, de délnyugaton szakadozottabb lehet a felhőzet. Az északkeleti határvidéken még gyenge eső, zápor is kialakulhat. A délnyugati irányú légmozgás sokfelé mérsékelt, helyenként élénk lesz, északkeleten erős lökésekkel. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek zömmel 3 és 7 fok között alakul.
Csütörtök napközben délnyugat felől fokozatosan elvékonyodik, csökken a felhőzet, így az ország legnagyobb részén több órás napsütésre is számíthatunk. Északkeleten maradhat erősen felhős az égbolt, arrafelé nem kizárt kisebb eső, zápor sem. A délnyugati szél több helyen megélénkül, északkeleten és délnyugaton néhol meg is erősödik. Estére pedig a Dunántúl nagy részén megerősödik a szél, viharos lökések is várhatók. Tavaszias enyheség lesz, délután jellemzően 11 és  17 fok közé melegszik fel a levegő.

Ma messze voltam, egy komolynak mondható üzleti megbeszélésen. Odafelé lemosattam a kocsit, mert már nagyon ótvarul nézett ki. Mire hazaértem, pont úgy nézett ki, mint induláskor...  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106054 Dátum: 2017.02.23., 21:59:40 »

Ám annak örülök, hogy látom Akelát, úgy virtuálisan.... Nagytaps2  köszi_2

 táncika táncika táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106053 Dátum: 2017.02.23., 21:59:06 »



Na igen  vigyor ...azt hiszem 98 Ft-t. mármint tiszta haszonban. De nem ez a lényeg... Amúgy sem játszom soha nagy tétekbe....sőt az is előfordult ha rosszak voltak a tippek és nem jött be nyereség, akkor bizony ki-kihagytam/ok egy két tippelési időszakot, a következő havi pénzig, amit "szerencsére" fordíthatok. Online meg gyakorlatilag tényleg csak pár Ft-os téteket teszek meg... A szerencsejátékból nem lehet meggazdagodni, legalábbis nekem nem....biztos van aki ezt jobban érti, vagy egyebek. De azt hiszem az is olyan, hogy nagy pénzzel lehet csak nagyot kaszálni....vagy állami támogatással vigyor
Én meg se ez. se az nem vagyok, de ez így jó és így helyes.

Hmmm... én is nyertem, 2130 Ft-ot az Eurojackpoton. Amikor mondták, hogy a február 9-i játékon magyar milliárdos született, mindjárt eszembe jutott, hogy jé, én akkor adtam fel!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106052 Dátum: 2017.02.23., 21:52:35 »



Igen a következő fájdalmas feladat amikor az ember az eltávozott szerette után elintézi az un. "formaságokat".... hagyaték....egyéb lemondások.
Anyu temetése annyiban még bonyolultabb is volt, hogy nem a lakhely szerint illetékes temetőben lett nyugalomra helyezve, hanem kérése alapján szülővárosában. Szerencsém volt a temetkezési vállalkozó - mert amúgy anyu nem is állandó lakhelyén hunyt el - minden elmagyarázott részletesen milyen befogadó, kiadó nyilatkozatokat kell kérnem és kiktől  ésatöbbi. 
A bankszámla vezető fiókkal viszont volt egy kis gond... ami az ő hibájuk volt...ugyanis az ügyintéző ráült az ügyre és a "fiókban" pihentette vagy két hétig.... Aztán a nyugdíjfolyosító sem volt a helyzet magaslatán. technikai hibára hivatkozva véletlenül kiküldték a már nem esedékes, jogosult nyugdíjat a számlára, amit én már vagy két hete megszüntettem (hittem azt) Noha minden szerv időben lett értesítve a hiteles halotti bizonyítvánnyal és kérelemmel.
De aztán végül is minden rendeződött, igaz én közöltem, hogy én megtettem minden tőlem elvárhatót és a megfelelő időben, elég nekem a magam baja azt csinálnak amit akarnak. Ezután egyszer hívtak telefonon, hogy minden rendben van.
 
Azért késöbb is akadtak kisebb problémák, erre van egy történetem.... a műholdas szolgáltatóval felvettem a kapcsolatot édesanyám halála után kicsivel, hogy lemondjam a 3. beltéri egységet. Három beltéri egységünk volt a műholdhoz....egy a nappaliban, egy anyu szobájában és egy a mi hálószobánkban. Ketten maradtunk a nejemmel és így minek a 3. beltéri... Így telefonon intéztem a lemondását, és tulajdonképpen akkor egyúttal megrendeltem a nappali beltéri cseréjét, rögzítős egységre is. Az intézés során az ügyintéző hölgy mindenképpen rá akart beszélni, hogy ne mondjam le a 3 beltéri egységet mert akciós ésatöbbi.... Amikor közöltem vele, hogy azért hívtam az ügyfélszolgáltatót, hogy lemondjam akkor meg is indokoltam, hogy haláleset miatt stb. A hölgy ezek után is csak erősködött. Nehezen  tudtam csak meggyőzni, hogy nem tudunk ketten a három tv-t nézni külön helyiségben.


Sajnos vannak olyan emberek (és legnagyobb megdöbbenésemre főleg hölgyek), akik mindenféle együttérzés nélkül, mindenféle tiltakozás ellenére rá akarnak emberekre erőszakolni valamit, amit azok nem akarnak, s teszik mindezt néhány forint jutalékért!  robban

Natasa helyzete sem volt egyszerű: ukrán állampolgár volt, kecskeméti állandó lakos, budapesti tartózkodási és elhalálozási hellyel Albertirsán eltemetve... Már a halotti anyakönyvi kivonat is úgy kezdődött, hogy kérik Nati születési anyakönyvi kivonatának hiteles magyar fordítását....  shock
Azt Érdről szereztem be, ahol Viktor apukájával összeházasodtak. A házasságkötéshez kellett a születési hiteles fordítása. Innen, az érdi anyakönyvvezetőtől kaptam meg egy nap alatt ingyen. Ha az OFFI-hoz mentem volna, az egy  hét lett volna és több ezer forintba került volna.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106051 Dátum: 2017.02.23., 07:43:42 »

Csütörtök reggel nagyrészt erősen felhős időre ébredhetünk, de délnyugaton szakadozottabb lehet a felhőzet. Az északkeleti határvidéken még gyenge eső, zápor is kialakulhat. A délnyugati irányú légmozgás sokfelé mérsékelt, helyenként élénk lesz, északkeleten erős lökésekkel. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek zömmel 3 és 7 fok között alakul.
Csütörtök napközben délnyugat felől fokozatosan elvékonyodik, csökken a felhőzet, így az ország legnagyobb részén több órás napsütésre is számíthatunk. Északkeleten maradhat erősen felhős az égbolt, arrafelé nem kizárt kisebb eső, zápor sem. A délnyugati szél több helyen megélénkül, északkeleten és délnyugaton néhol meg is erősödik. Estére pedig a Dunántúl nagy részén megerősödik a szél, viharos lökések is várhatók. Tavaszias enyheség lesz, délután jellemzően 11 és  17 fok közé melegszik fel a levegő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106050 Dátum: 2017.02.22., 08:33:18 »

Az éjszakai órákban átmenetileg csökken a felhőzet, majd a szerda hajnali óráktól nyugat felől ismét erőteljesebb felhősödés kezdődik. A Dunántúl nagy részén erősen felhős, vagy borult égre ébredünk, másutt kevesebb lesz a felhő. A felhőzetből nyugaton gyenge eső, záporeső helyenként előfordulhat. Elsősorban északkeleten ködfoltok is kialakulhatnak. A nyugati, a Dunántúlon a délnyugati irányú szél gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérséklet -2 és +4 fok között várható.
Nyugat felől kezdetben kissé megnövekszik, majd délután már csökken a felhőzet. Északkeleten, keleten azonban mindvégig borult, vagy erősen felhős marad az ég. Másutt kevesebb lesz a felhő, nyugaton és délen több-kevesebb napsütés is várható. Északon, északkeleten helyenként még előfordulhat gyenge eső. A délnyugati szél főleg az északi megyékben megélénkül, többfelé erős széllökések is várhatóak.. Tovább erősödik a nappali felmelegedés. A maximum-hőmérsékletek általában 7 és 15 fok között alakulnak. A keddihez hasonlóan északkeleten lesz a leghűvösebb, délnyugaton pedig a legenyhébb idő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106049 Dátum: 2017.02.22., 07:02:48 »


A 2. évfolyam 111. számában 1991. VIII. 27-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106048 Dátum: 2017.02.21., 22:28:48 »



Jó kis meccs (foci) megy a BL-ben Manchester City és Monaco ...jelenleg 1:2...hajtós kis mérkőzés....ezek a franciák nagyon rákészültek a BL-re....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!