Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.25., 22:18:08
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126603 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105009 Dátum: 2016.09.27., 14:55:51 »

Nyugaton és délen több, másutt kevesebb felhő borítja az eget, csapadék nem lesz. A légmozgás többnyire gyenge marad, a szélcsendes területeken helyenként ködfoltok képződnek. A hajnali órákra a derült tájakon általában 4 és 9 fok közé, a felhősebb vidékeken 10 fok köré hűl a levegő. A fagyzugos helyeken talajmenti fagy is előfordulhat.
A reggeli ködfoltok feloszlása után az időnként megnövekvő felhőzet mellett többórás napsütés várható. Csapadék nem lesz. Gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 18 és 22 fok között alakul.

Szép napot!

A mai nagyszerű, ám hideg reggelben a rakodásnak álltam neki. Sikerrel végeztem a műhely újabb részével, már alig van hátra benne valami!  táncika
Közben ismét fagyasztó töltés végeztem. Igaz, csak egy csirkével. Nem kapkodunk...  vigyor
Még megyek, megpróbálom az utolsó részt is rendbe tenni. Kiviszem az öreg, nem oda való komódot és beteszek egy jobban kezelhető üveges szekrényt. Ha sikerül, megint előbbre vagyok egy lépéssel.
Akkor már csak az asztalokon kell rendet pakolni és lezárhatom a műhely fejezetet.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105008 Dátum: 2016.09.27., 06:48:10 »

Nyugaton és délen több, másutt kevesebb felhő borítja az eget, csapadék nem lesz. A légmozgás többnyire gyenge marad, a szélcsendes területeken helyenként ködfoltok képződnek. A hajnali órákra a derült tájakon általában 4 és 9 fok közé, a felhősebb vidékeken 10 fok köré hűl a levegő. A fagyzugos helyeken talajmenti fagy is előfordulhat.
A reggeli ködfoltok feloszlása után az időnként megnövekvő felhőzet mellett többórás napsütés várható. Csapadék nem lesz. Gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 18 és 22 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105007 Dátum: 2016.09.26., 19:23:04 »

      SNOOKER!

      A Sanghai Masters győztese Ding Junghau (Kína)
  
      

Mennyi idő kellett Kínának az első lökéstől, hogy a Snookerben is megszerezze a világelsőséget?  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105006 Dátum: 2016.09.26., 19:21:49 »

Istennek hála, minket elkerülnek mostanság a fagyok, még akkor is, ha nincs túl meleg hajnalonta... Így aztán szépen érnek a kápia paprikáim és a rendes, úgynevezett TV paprikákat se kell idő előtt leszednünk!
A héten elkezdi Kicsi Párom a borscs alaplé befőzését, és még teszünk el némi, közben szépen megérett almapaprikát, meg talán (d.n. Sebeő!) némi céklát is...

A hétvége folyamán csökkent kicsit a fagyasztó zsúfoltsága, így holnap ismét apaszthatom az állományt...  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105005 Dátum: 2016.09.26., 19:20:26 »

Éjszaka a Dunántúl fölé felhőtakaró húzódik, keleten egyre több helyen derül ki az ég. Jelentéktelen mennyiségű csapadék néhol továbbra is előfordulhat. Az Északi-középhegység keleti felén a szélvédettebb völgyekben helyenként köd képződhet. A keleties irányú légmozgás gyenge marad, az Alföldön lehetnek időnként mérsékelt széllökések. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 5 és 12 fok között szóródik. A kevésbé felhős keleti megyékben a fagyzugos helyeken számíthatunk alacsonyabb értékekre, itt-ott talajmenti fagy veszélyével.
Folytatódik a változóan felhős, de alapvetően száraz időjárás. A felhőátvonulásokból számottevő csapadék sehol nem várható, pár órás napsütésre országszerte számítani lehet. Az északkeleti szél gyenge lesz. A délutáni órákra 18-21 fokig emelkedik a hőmérséklet.

Istennek hála, minket elkerülnek mostanság a fagyok, még akkor is, ha nincs túl meleg hajnalonta... Így aztán szépen érnek a kápia paprikáim és a rendes, úgynevezett TV paprikákat se kell idő előtt leszednünk!
A héten elkezdi Kicsi Párom a borscs alaplé befőzését, és még teszünk el némi, közben szépen megérett almapaprikát, meg talán (d.n. Sebeő!) némi céklát is...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105004 Dátum: 2016.09.26., 19:16:39 »


Szalmon Ellának ajánlanám még a Tesco újdonságát, a fém faházat...

Jó estét!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105003 Dátum: 2016.09.26., 06:14:45 »


       SNOOKER!

      A Sanghai Masters győztese Ding Junghau (Kína)
  
      
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105002 Dátum: 2016.09.26., 06:13:13 »

Éjszaka a Dunántúl fölé felhőtakaró húzódik, keleten egyre több helyen derül ki az ég. Jelentéktelen mennyiségű csapadék néhol továbbra is előfordulhat. Az Északi-középhegység keleti felén a szélvédettebb völgyekben helyenként köd képződhet. A keleties irányú légmozgás gyenge marad, az Alföldön lehetnek időnként mérsékelt széllökések. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 5 és 12 fok között szóródik. A kevésbé felhős keleti megyékben a fagyzugos helyeken számíthatunk alacsonyabb értékekre, itt-ott talajmenti fagy veszélyével.
Folytatódik a változóan felhős, de alapvetően száraz időjárás. A felhőátvonulásokból számottevő csapadék sehol nem várható, pár órás napsütésre országszerte számítani lehet. Az északkeleti szél gyenge lesz. A délutáni órákra 18-21 fokig emelkedik a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105001 Dátum: 2016.09.26., 06:04:28 »

A 2. évfolyam 66. számában 1991. VI. 6-án megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105000 Dátum: 2016.09.25., 13:23:04 »

Megráz, nagyon megráz a két rendőr elleni bombatámadás!
Rettenetes dolgokra képes az emberi butaság!

Drukkolok szegény rendőröknek!

Istennek hála mi nem vagyunk érintettek!

Bár ki tudja, szegény lánynak mi lenne a jobb ilyen sérülésekkel...  S�r
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104999 Dátum: 2016.09.25., 13:22:28 »

Megráz, nagyon megráz a két rendőr elleni bombatámadás!
Rettenetes dolgokra képes az emberi butaság!

Drukkolok szegény rendőröknek!

Istennek hála mi nem vagyunk érintettek!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104998 Dátum: 2016.09.25., 13:21:30 »

Szebb napot!

Családi találkozó.
Gyuri sógor, koma asszony....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #104997 Dátum: 2016.09.25., 07:51:24 »

Kezdetben csökken a felhőzet, majd éjféltől a Tiszántúl északi részét, és az Északi-középhegység keleti felét északról átvonuló gomolyos felhőzet érinti. Ezeken a tájakon, valamint végig a keleti határ mentén elszórtan gyenge, futó záporok lehetnek. Másutt jobbára csak fátyolfelhők lesznek az égen, és csapadékra sem kell számítani. A hajnali óráktól körülbelül a Budapest-Miskolc vonaltól délkeletre időnként kissé megélénkül az északkeleti szél, egyébként gyenge lesz a légmozgás. A Dunántúlon pedig nagy területen szélcsendes lesz az éjszaka, és a reggel is. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 10 fok körül lesz, a gyengén felhős, szélcsendes délnyugaton lehet ennél pár fokkal hűvösebb.
Kelet, északkelet felől ismét megnövekszik a fátyolfelhőzet, majd alacsonyabb szintű felhőzet is érkezik. A Dunántúl nyugati, délnyugati része kivételével délután erősen felhős lesz az ég. Elsősorban a Dunántúli-középhegység területén helyenként előfordul zápor, de gyenge záporok kialakulását a középső országrészben máshol sem lehet kizárni. A Duna vonalától keletre időnként kissé megélénkül az északkeleti szél, a Dunántúlon viszont gyenge marad. Egészen délnyugaton pedig változó irányú lesz a gyenge légmozgás. A legmelegebb órákra 17-21 fokig emelkedik a hőmérséklet. Északkeleten lesz a hűvösebb, nyugaton pedig a melegebb idő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #104996 Dátum: 2016.09.25., 05:39:01 »



          SNOOKER !

     Döntő:  J.Ding  -  M.Selby

    Reggel 8 órakor élő közvetítés az Eurosport 2-n!
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #104995 Dátum: 2016.09.24., 20:28:49 »

Jó estlétet!


E heti tippelések:


Verona – Frosinone : D (döntetlen) odds: 3,3
Sassoulo – Udinese : D (döntetlen) odds: 3,05
Catanzaro – Messina : D (döntetlen) odds: 2,9
Crotone – Atalanta : Hazai győzelem v. döntetlen odds: 1,76


Mindegyik esemény foci.
Az első fogadás az olasz B ligáról szól. A tavalyi bajnoki évben mind két együttes még az A ligában szerepelt, ám onnan kiestek. Ez a találkozó a Serie B 6. fordulójának „elkésett” találkozója. A Verona jelenleg a lejátszott 5 fordulót követően a 4. helyen áll, a szerzett 10 pontjával és 5 pont választja el az első helyezett-től. A Frosinone, a „kanárik”  a bajnokság „létráján” fölülről nézve a 8. fokon állnak, 2 győzelemmel, 2 döntetlennel és egy vesztett meccsel. Ám a gólarányuk elég gyengécske 4 gólt lőttek és hármat kaptak. Evvel szemben  masztiffok csapata (a Veronaiak beceneve) 11 gólt vágtak és 6-ot kaptak.
Egymás ellenei mérkőzés arányuk a Frosinone számára kedvezőbb, hiszen 3 alkalommal nyertek és csak egy döntetlenjük van a Veronával szemben, vereségük nincsen. A „masztiffok” (vszeg a csapat címerében levő két kutyafejre utal  a becenév) jó formában vannak. Legutóbbi két találkozójukat megnyerték. Otthonukban fogadták az Avellino csapatát és 13.000 néző előtt 3:1-re legyőzték. Utána a Spal otthonában is győzni tudtak.
A „kanárik” (vszeg a mezük színére  utal a becenév) az utolsó két fordulóban egáloztak, a 3. helyezett Pisa és a 7. helyezett Carpi ellen. Mindkét esetben gólhiányos mérkőzésen.
Minden bizonnyal a Verona szeretne javítani az egymás elleni küzdelmek mérlegén, ám a Frosione rutinos „remizőnek” számít és én úgy érzem, hogy csapat az olasz csizma sípcsont részéről, minden bizonnyal efféle eredmény reményében utazik a fenti csizma „térhajlat” részébe.  Tippem döntetlen.

Sassouló és az Udinese találkozója az olasz csúcsligában, a serie A-ban. A „kis” Sassuolo csapata továbbra őrzi a hagyományt, és saját nemzetiségű, itáliai játékosoknak szavaz bizalmat. A nevezett játékos keretében csupán csak négy „idegenlégiós” található. A „neroverdi-k” (a feketezöldek) az eddig lejátszott 5 bajnoki meccsük alapján, nem kezdték jól az idényt. Két nyert meccs mellett három ízben kikaptak. Evvel jelenleg a 13. helyen állnak, a szerzett 6 pontjukkal. Az Udinese (a kis zebrák vszeg ez a becenév is a hazai mez szín összetételére utalhat) kicsit jobban kezdte a bajnokságot, az azonos számú győzelem mellett szerzett egy döntetlent is. A Kis zebrák játékosállományában jóval több a klf-i, a keretben csak 5 olasz található. A Sassuoló a legutóbbi hazai mérkőzésén (két fordulóval ezelőtt, a Genoa ellen) győzelmet ért el, a több mint 10.000 néző előtt.  Ám a legutóbbi fordulóban a Chievo otthonában vereséget szenvedett. A zebrák az előző fordulóban a Fiorentinát fogadták, és 15.100 néző előtt 2:2-es döntetlent értek el. Az előző bajnoki évben, a tavaszi fordulóban is a Sassuoló volt a vendéglátó fél, és akkor 1:0-ás  félidei zebra vezetést követően, a meccs végén döntetlent, 1:1-et mutatott az eredményjelző. Szerintem ez most is így lesz, ha nem is 1:1-t, de a mérkőzést lezáró bírói sípszó után a kijelző egált fog mutatni, tippem döntetlen. 

Catanzaro és Messina mérkőzése az olasz foci C ligájában, azaz a harmadosztályban. A Catanzaro csapata jelenleg a 20 csapatos bajnokságban a 18. helyen áll, a lejátszott 5 fordulót követően. Eddig egy esetben tudott nyerni, négy ízben vereséget szenvedett. A Messina kedvezőbb aránnyal büszkélkedhet, ők az egy nyert mérkőzés mellé teljesítettek egy döntetlent is. Két „délvidéki” együttes találkozója, az eddigi statisztikák alapján 3 döntetlent és egy-egy győzelmet mutat a csapatoknak. Szerintem ez a statisztika érdemben nem fog változni a meccs vége döntetlen lesz. Tippem egál. 

Az újonc Crotone és az Atalanta összecsapása az A ligában. Az újoncnak nem megy jól. Az eddig lejátszott 5 meccsből 4-et elvesztett és egy esetben tudott csak egy döntetlent kiharcolni a szintén újonc Palermóval szemben. Az előző fordulóban, a cápák, vagy inkább pitagoraszfiúk a fővárosba, a FC Roma otthonába látogattak el és kaptak egy négyest, amire válaszolni sem tudtak. Amúgy eddig 3 gólt rúgtak és 11-et kaptak a bajnokságban. Ez a 20 csapatos bajnokság utolsó helyezésére elegendő. Az Atalanta mérlege azért ennél fokkal kedvezőbb képet mutat. Egy ízben nyerni is tudtak, van l döntetlenjük és 2 vereségük is. Evvel az aránnyal jelenleg a 19. helyen állnak a szerzett 3 ponttal. A Crotone-nak most már mutatni kell valamit, égetően szüksége van a pontokra és a sikerre is az újoncnak. A közönsége sem bízik bennük talán már, mert a legutóbbi otthoni mérkőzésre (a Palermo ellen) 510 néző látogatott csak el. A kérdés a cápák elkapják-e a bergamoi isteneket ? Én szerintem az Atalanta védelme állni fogja a sarat, ám az ősi város csapatának nagyon kell a pont, és talán megszerzi első győzelmét. Így tippem kétesély, azaz hazai győzelem, vagy döntetlen.
A mérkőzéseket holnap játszák.

Ma már fel is adtam a tippsort, az un. Luckx15 variésönbe és alaptétnek 70 Ft-t tettem meg, így a játék 1.050 Ft-ba került. Ha minden bejönne, akkor 13.055 Ft lenne a „fődíj”. 

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104994 Dátum: 2016.09.24., 14:46:00 »

Ma valahogy rám tört a lustaság a tegnapi nagy hajtás után....  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104993 Dátum: 2016.09.24., 09:35:27 »

Ausztrál nyugdíj!

Elértem a nyugdíj korhatárt, bementem járandóságomért a nyugdíjbiztosítóm helyi fiókjába.
A pult mögött ülő fiatal nő, életkorom ellenőrzése végett, kérte a jogosítványomat. (Ausztráliában nincs személyi igazolvány) Végigkutattam a zsebeimet, és rájöttem, hogy a tárcám otthon maradt. Mondtam neki, hogy sajnálom, haza kell érte mennem, majd később megint eljövök.
Mire a nő mosolyogva:
"- Gombolja ki az ingét".
Nem értettem mit is akar, de kigomboltam.
"Az az ősz szőr a mellén nekem elég bizonyíték", mondta a hölgy és átvette tőlem a kitöltött űrlapot.
Mikor hazaértem, talán az indokoltnál kissé izgatottabban meséltem a nejemnek az irodában történteket.
Erre a nejem:
" - Miért nem toltad le a gatyádat is? Még rokkantságit is kaphattál volna!"
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104992 Dátum: 2016.09.24., 09:08:30 »

A mai elképzelésem szerint először viszem a mindenféle dolgokat a hulladékudvarba. Lesz benne műanyag, papír, lom, elektronikai hulladék... szóval majdnem minden.
Még talán üveg is. Igaz, ide csak az öblös üvegeket lehet bevinni, a síküveget nem. Még nem tudom mikor, de egyszer rászedem-e magam, hogy elvigyem Ceglédtől x km-re levő olyan lerakóhoz, ahol ilyet is átvesznek.
Aztán némi bevásárlás, mert tegnap csak elnagyoltam....  szégyenlem.
Ma kukorica darát is veszek, mert elkezdtem keverni a kis csirkéknek a táppal. Lassan, fokozatosan elhagyom majd belőle a tápot, és helyette lesz benne búza. később nagy szemű dara, hogy a kukoricát is szokják. Ebből most úgyis kicsit többet kell tenni, mert fel kell készülniük a hidegebb időre, ami jön.




Kellene vágni a korábbi kelésű csirkékből, de a tegnapelőttivel betelt a fagyasztó....  shock  (Biztos, hogy jobban jártam volna a nagyobb fagyasztóval, de arra nem volt pénzem.  S�r )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104991 Dátum: 2016.09.24., 09:06:25 »

Az éjszakai órákban északnyugat felől csökken a felhőzet. Szombat reggel inkább csak a déli országrészben lehet több felhő. Csapadék nem valószínű. A változó irányú légmozgás mindenütt gyenge marad. Többfelé párássá válhat a levegő. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire 4 és 9 fok között várható, de a fagyzugos helyeken ennél hűvösebb is lehet.
Szombat délután országszerte megnövekszik a felhőzet, kevés napsütésre számíthatunk. Csapadék ugyanakkor csak északkeleten fordulhat elő, ahol erőteljesebb lehet a gomolyfelhő-képződés. Az északnyugati szél gyenge marad. Délutánra 18 és 23 fok közé emelkedik a hőmérséklet.

A mai elképzelésem szerint először viszem a mindenféle dolgokat a hulladékudvarba. Lesz benne műanyag, papír, lom, elektronikai hulladék... szóval majdnem minden.
Még talán üveg is. Igaz, ide csak az öblös üvegeket lehet bevinni, a síküveget nem. Még nem tudom mikor, de egyszer rászedem-e magam, hogy elvigyem Ceglédtől x km-re levő olyan lerakóhoz, ahol ilyet is átvesznek.
Aztán némi bevásárlás, mert tegnap csak elnagyoltam....  szégyenlem.
Ma kukorica darát is veszek, mert elkezdtem keverni a kis csirkéknek a táppal. Lassan, fokozatosan elhagyom majd belőle a tápot, és helyette lesz benne búza. később nagy szemű dara, hogy a kukoricát is szokják. Ebből most úgyis kicsit többet kell tenni, mert fel kell készülniük a hidegebb időre, ami jön.


Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104990 Dátum: 2016.09.24., 09:00:05 »

A Shanghai masters verseny jelenlegi esélylatolgatása a "mix" szerint meccsekre vetítve:

 
Esemény
időpont
Hazai
Döntetlen
Vendég
R. Day - M. Selby 09.23. 08:30     2,80     1,30
S. Bingham - A. Carter    09.23. 08:301,75 1,85
M. White  - S. Maguire09.23. 13:302,251,50
M. Holt - D. Junhui09.23. 13:302,701,35

Értelemszerűen dőlt betűs oszlopok alatt az nevek időpontok és odds-ok. Mert döntetlen nincs, így az az oszlop "likas" maradt. No jó kicsit csúsztatva.


Nnnnna..... kész is van!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!