Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 03:59:38
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125789 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105027 Dátum: 2016.09.30., 19:10:57 »

Kedves Rovattársak !
Ma lesz az 52 éves érettségi találkozóm.
Sajnos a létszám szerintem kevés.
Tavalyelőtt rendeztem az 50 évest, s azóta történt 2 haláleset.
Ketten elmentek nyugdíjas beutalóval üdülni, 1 fő kórházban van.
Van aki vidékre költözött, s nem lenne hazafelé járműve, ketten koncertre mennek, s 1 valaki sértődöttségből nem jön el.


Lassan egyre foghíjasabbak a padsorok, ahogy időben távolodunk a Maturától.... S�r
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105026 Dátum: 2016.09.30., 19:09:03 »



Jó estlétet!






remélem a rovattárs nem sértődik meg a képen....

Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2

Én sajnos nem tudok Neked tippsort adni, de azt hiszem azzal jársz jobban!   hahota hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105025 Dátum: 2016.09.30., 18:38:53 »

Jó reggelt!

Találós kérdés:

„Hányszor láttam, hogy az ítélet  bűnösebb volt a bűnnél!”

Ki írta le ebben a számban?



Jó estlétet!






remélem a rovattárs nem sértődik meg a képen....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105024 Dátum: 2016.09.30., 07:23:12 »

Kedves Rovattársak !
Ma lesz az 52 éves érettségi találkozóm.
Sajnos a létszám szerintem kevés.
Tavalyelőtt rendeztem az 50 évest, s azóta történt 2 haláleset.
Ketten elmentek nyugdíjas beutalóval üdülni, 1 fő kórházban van.
Van aki vidékre költözött, s nem lenne hazafelé járműve, ketten koncertre mennek, s 1 valaki sértődöttségből nem jön el.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105023 Dátum: 2016.09.30., 07:19:44 »

Az éjszakai órákban csökken a magasszintű felhőzet mennyisége, így jobbára gyengén felhős vagy derült égboltra tekinthetünk fel a reggeli órákban. A déli, délnyugati szél időnként kissé megélénkül. A mélyebben fekvő, hosszabb ideig szélcsendes helyeken pára, illetve ködfoltok képződhetnek, melyek azonban napkelte után gyorsan megszűnnek. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékleti értékek általában 10 fok körül szóródnak.
A nap első felében még alig lesz fátyolfelhő az égen, majd a déli óráktól - főként a Dunántúlon - megnövekszik mennyisége, így a délután folyamán jobbára szűrt napsütésre számíthatunk. Csapadék ezekből a felhőkből nem hullik. A délnyugati szél az ország középső, délnyugat-északkeleti sávjában kissé megélénkül, de jelentős légmozgás itt sem várható. A hőmérséklet egyenletes eloszlással, 25 fok körüli értékekre melegszik.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105022 Dátum: 2016.09.30., 06:53:31 »


Jó reggelt!

Találós kérdés:

„Hányszor láttam, hogy az ítélet  bűnösebb volt a bűnnél!”

Ki írta le ebben a számban?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105021 Dátum: 2016.09.30., 06:03:29 »

Az 1381. számban 1999. V. 7-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105020 Dátum: 2016.09.29., 23:32:26 »

Fél nyolckor végül felkeltem, de úgy éreztem magam, mint aki medvékkel verekedett....

A reggeli rutin kicsit fejfájósan végig ment, és reggeli után összeszedtem minden erőmet, nekiláttam fát fűrészelni. A múltkor vettem a szomszédtól nagyjából 0,5 - 0,6 m3 vegyes állapotú hengeres fát, különféle hosszakban. No, annak láttam neki és daraboltam el kályha méretűre.
Darabolás után elválogattam: külön, a többihez tettem azokat, amiket még szét kell hasogatni és külön azokat, amiket abban az állapotukban is elnyel a kandalló.
Mire végeztem, a megfázásnak nyoma sem volt! Maradt némi álmosság, de azzal már el leszek.
Most megyek Ceglédre, viszem Marika nénit gyógytornára, de útba ejtem a postát, a bankot és a patikát is.

Ha lesz rá érkezésem még benézek az önkormányzat testületi ülésére, ahova tegnap óta hivatalos vagyok.

 bye bye

Nem volt energiám hozzá...
Mire hazaértünk, megint jött a torok fájás.
Ellenszereként vacsi után megittam egy nagy bögre jó citromos teát... de csak most, hogy még mindig nem vagyok álmos, jöttem rá, hogy nem a Carszka Korunából, az erős, ukrán fekete teából kellett vol a...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105019 Dátum: 2016.09.29., 14:05:40 »

Szép napot!
Egy végtelennek tűnő éjszaka áll mögöttem. Este elkapott a hidegrázás, és annyira fáztam, hogy be kellett gyújtani. Aztán megérkezett a láz is. Ahogy ilyenkor kell, jött a torok fájás....
Hamar le is feküdtem, jól betakaróztam, de előtte behajítottam egy bögre forró teát.
Hol arra ébredtem, hogy úszom a verejtékben, hol arra, hogy ki kell mennem. Gyakorlatilag óránként keltem és csak negyed három után tudtam rendesen aludni. Illetve csak tudtam volna, mert Bundás kutya fél hattól szintén óránként csinálta nekem a programot....  shock

Fél nyolckor végül felkeltem, de úgy éreztem magam, mint aki medvékkel verekedett....

A reggeli rutin kicsit fejfájósan végig ment, és reggeli után összeszedtem minden erőmet, nekiláttam fát fűrészelni. A múltkor vettem a szomszédtól nagyjából 0,5 - 0,6 m3 vegyes állapotú hengeres fát, különféle hosszakban. No, annak láttam neki és daraboltam el kályha méretűre.
Darabolás után elválogattam: külön, a többihez tettem azokat, amiket még szét kell hasogatni és külön azokat, amiket abban az állapotukban is elnyel a kandalló.
Mire végeztem, a megfázásnak nyoma sem volt! Maradt némi álmosság, de azzal már el leszek.
Most megyek Ceglédre, viszem Marika nénit gyógytornára, de útba ejtem a postát, a bankot és a patikát is.

Ha lesz rá érkezésem még benézek az önkormányzat testületi ülésére, ahova tegnap óta hivatalos vagyok.

 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105018 Dátum: 2016.09.29., 14:00:25 »

Az éjszakai és reggeli órákban változóan fátyolfelhős lesz az ég, az északkeleti megyékben viszont szakadozott jellegű, vastagabb felhőzet is érkezhet, csapadék viszont ott sem várható. A nyugati, délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt lesz, de keleten, északkeleten lehetnek továbbra is élénk lökések. Enyhébb lesz az éjszaka, általában 8 és 13 fok közötti minimum értékeket mérhetünk.
Sok lesz a napsütés, melyet északnyugatról délkelet felé haladva egyre kevesebb fátyolfelhő zavarhat. A délnyugati szél többnyire gyenge illetve mérsékelt marad, az ország középső sávjában azonban meg is élénkülhet. A hőmérséklet csúcsértéke általában 22 és 27 fok között alakul.

Szép napot!
Egy végtelennek tűnő éjszaka áll mögöttem. Este elkapott a hidegrázás, és annyira fáztam, hogy be kellett gyújtani. Aztán megérkezett a láz is. Ahogy ilyenkor kell, jött a torok fájás....
Hamar le is feküdtem, jól betakaróztam, de előtte behajítottam egy bögre forró teát.
Hol arra ébredtem, hogy úszom a verejtékben, hol arra, hogy ki kell mennem. Gyakorlatilag óránként keltem és csak negyed három után tudtam rendesen aludni. Illetve csak tudtam volna, mert Bundás kutya fél hattól szintén óránként csinálta nekem a programot....  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105017 Dátum: 2016.09.29., 06:09:07 »

Az éjszakai és reggeli órákban változóan fátyolfelhős lesz az ég, az északkeleti megyékben viszont szakadozott jellegű, vastagabb felhőzet is érkezhet, csapadék viszont ott sem várható. A nyugati, délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt lesz, de keleten, északkeleten lehetnek továbbra is élénk lökések. Enyhébb lesz az éjszaka, általában 8 és 13 fok közötti minimum értékeket mérhetünk.
Sok lesz a napsütés, melyet északnyugatról délkelet felé haladva egyre kevesebb fátyolfelhő zavarhat. A délnyugati szél többnyire gyenge illetve mérsékelt marad, az ország középső sávjában azonban meg is élénkülhet. A hőmérséklet csúcsértéke általában 22 és 27 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105016 Dátum: 2016.09.28., 19:40:16 »

Most éppen azt plakátoltam ki, hogy ebzárlat van a veszettség elleni vakcinázás miatt....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105015 Dátum: 2016.09.28., 19:34:56 »

Monor, aztán Vecsésen némi kis vásárlás, majd egy röpke másfél óra beszélgetés városunk első emberével... anyukámat kivittem a vonathoz, ott összefutottam keresztfiammal, így egy nagy beszélgetés még vele is...
Most csak azért vagyok a gép előtt, mert Tomi (keresztfiú) küldött néhány friss fényképet...

Jövő héten kedden a jegyző asszonynál annak járok utána, mit jelent városunk lakói számára az, hogy a fúrt kutakra fennmaradási engedélyt kell kérni. Mi lesz azzal, aki ezt elmulasztja, és mi lesz azzal, aki nem is akarja... és egyéb ilyen témák....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105014 Dátum: 2016.09.28., 19:33:26 »


Jó estét!

Látom, ma sűrű napom volt....  Meglep�d�tt

Monor, aztán Vecsésen némi kis vásárlás, majd egy röpke másfél óra beszélgetés városunk első emberével... anyukámat kivittem a vonathoz, ott összefutottam keresztfiammal, így egy nagy beszélgetés még vele is...
Most csak azért vagyok a gép előtt, mert Tomi (keresztfiú) küldött néhány friss fényképet...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105013 Dátum: 2016.09.28., 19:27:24 »

Napközben országszerte sok napsütésre számíthatunk, melyet csak változó mennyiségű - észak felé haladva egyre több - fátyolfelhő zavarhat meg. A nyugati, délnyugati szél időnként megélénkülhet. Többnyire 20 és 25 fok közé melegszik fel a levegő délutánra.
Az éjszakai és reggeli órákban változóan fátyolfelhős lesz az ég, az északkeleti megyékben viszont szakadozott jellegű, vastagabb felhőzet is érkezhet, csapadék viszont ott sem várható. A nyugati, délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt lesz, de keleten, északkeleten lehetnek továbbra is élénk lökések. Enyhébb lesz az éjszaka, általában 8 és 13 fok közötti minimum értékeket mérhetünk.


Jó estét!

Látom, ma sűrű napom volt....  Meglep�d�tt
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105012 Dátum: 2016.09.28., 07:07:52 »

Napközben országszerte sok napsütésre számíthatunk, melyet csak változó mennyiségű - észak felé haladva egyre több - fátyolfelhő zavarhat meg. A nyugati, délnyugati szél időnként megélénkülhet. Többnyire 20 és 25 fok közé melegszik fel a levegő délutánra.
Az éjszakai és reggeli órákban változóan fátyolfelhős lesz az ég, az északkeleti megyékben viszont szakadozott jellegű, vastagabb felhőzet is érkezhet, csapadék viszont ott sem várható. A nyugati, délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt lesz, de keleten, északkeleten lehetnek továbbra is élénk lökések. Enyhébb lesz az éjszaka, általában 8 és 13 fok közötti minimum értékeket mérhetünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105011 Dátum: 2016.09.28., 06:03:52 »

A 2. évfolyam 67. számában 1991. VI. 7-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105010 Dátum: 2016.09.27., 15:49:24 »


Szervusz Aki!
 
Én azt gondolom... hogy jó lenne egy ilyet olvasni.
Nefertiti az édesanyám.
Mosolyog
Winnetou, a túlélő indián
 

Harminckettes írta:

    Szia,

    1999. IV. 30-án megjelent írások

    Csodaszép délutánt!

    Ez a qpon nagyon megragadott és elgondolkodtam, vajon mi lehetett az utóélete.
    Most idemásolom Nefertiti írását kicsit abban a reményben, hogy érkezik rá valamiféle reakció!

    „Népes családom és sok tennivalóm van, mégis elég sokszor jut eszembe a múlt. Mindig bevillan valami az emlékezetembe, különböző korszakokból.
    Késztetést érzek arra, hogy az eddigi életemet leírjam. Ha megteszem, teljesen őszinte leszek. Benne lesz öröm és bánat, szerelem és csalódás, hűség és megcsalatás, vágyak és kétségek. Minden, a mi egy ember életének szerves része. A gyermekeimnek írnám, hogy megismerjék az életemet, megtudják
    milyen voltam fiatalon, vagy éppen az ő születésük idején.
    Hatalmas munka lenne létrehozni, igazán jól, ezt az irományt.
    Próbálkozási szinten bele is kezdtem. A nagyszüleim, majd szüleim bemutatásán túl eljutottam a megszületésem pillanatáig.
    Rá kellett jönnöm milyen keveset is tudok róluk, de sajnos már mind meghaltak és így kérdéseimre m ár nincs válasz. Az én írásom ezen változtatna , de egyben teljesen ki is adnám magam.
    Szeretném megtudni, Ti hogy vélekedtek erről?
    Szívesen olvasnátok a szüleitek őszinte érzéseit megjelenítő olvasmányt? Megírnátok és odaadnátok a gyerekeiteknek a leplezetlen igazságot életetekről?
    Nagyon szeretném, ha reagálnátok a kérdéseimre, mert kételyeim vannak.
     Nefertiti”


    Te most mit gondolsz erről?


    Üdvözlettel,
    Harminckettes csapata.

 

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105009 Dátum: 2016.09.27., 14:55:51 »

Nyugaton és délen több, másutt kevesebb felhő borítja az eget, csapadék nem lesz. A légmozgás többnyire gyenge marad, a szélcsendes területeken helyenként ködfoltok képződnek. A hajnali órákra a derült tájakon általában 4 és 9 fok közé, a felhősebb vidékeken 10 fok köré hűl a levegő. A fagyzugos helyeken talajmenti fagy is előfordulhat.
A reggeli ködfoltok feloszlása után az időnként megnövekvő felhőzet mellett többórás napsütés várható. Csapadék nem lesz. Gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 18 és 22 fok között alakul.

Szép napot!

A mai nagyszerű, ám hideg reggelben a rakodásnak álltam neki. Sikerrel végeztem a műhely újabb részével, már alig van hátra benne valami!  táncika
Közben ismét fagyasztó töltés végeztem. Igaz, csak egy csirkével. Nem kapkodunk...  vigyor
Még megyek, megpróbálom az utolsó részt is rendbe tenni. Kiviszem az öreg, nem oda való komódot és beteszek egy jobban kezelhető üveges szekrényt. Ha sikerül, megint előbbre vagyok egy lépéssel.
Akkor már csak az asztalokon kell rendet pakolni és lezárhatom a műhely fejezetet.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105008 Dátum: 2016.09.27., 06:48:10 »

Nyugaton és délen több, másutt kevesebb felhő borítja az eget, csapadék nem lesz. A légmozgás többnyire gyenge marad, a szélcsendes területeken helyenként ködfoltok képződnek. A hajnali órákra a derült tájakon általában 4 és 9 fok közé, a felhősebb vidékeken 10 fok köré hűl a levegő. A fagyzugos helyeken talajmenti fagy is előfordulhat.
A reggeli ködfoltok feloszlása után az időnként megnövekvő felhőzet mellett többórás napsütés várható. Csapadék nem lesz. Gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 18 és 22 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!