Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.20., 14:28:56
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1378 1379 [1380] 1381 1382 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126131 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #84327 Dátum: 2013.12.21., 09:57:13 »

Akelának játékból. Olyanok mint a plüss macik. Selymesek.

Sajnos nekünk két cicánk reggelre minden előzmény nélkül kilehelte a lelkét.
Mérgezésre gyanakszom; valahol valami mérgezett dolgot ehettek, mert hab szerű valami volt a szájuk szélén, és hasmenés nyomait tapasztaltam még rajtuk.
Nagyon sajnáltuk őket, mert két kedves fehér cica volt.
Ő volt az egyik:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #84326 Dátum: 2013.12.21., 09:49:57 »

Nem tudom miért nem működik.

Működött az!
Csak ugyebár az a vége, hogy elszáll mindenki, mint a győzedelmi zászló!

 vigyor

Azért szegény lányt az első sorból nagyon sajnálom, mert vélhetőleg erősen megütötte magát!

Egyebekben napsütéses szép napot, Advent utolsó szombatjára!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #84325 Dátum: 2013.12.21., 07:54:34 »

Kedves Rovattársak!

VISSZASZÁMLÁLÁS :

-ajándék vásárlása,

-csomagolás(ok)

-élelmiszerek megvásárlása

-főzés

-sütés

-fa megvétele, avagy műfenyő

FONTOS KÉRDÉSEK, még van idő.

Azért gondolom, hogy a többség nagy része már túl van rajta, ám az sem kizárt, hogy nyakig benne.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #84324 Dátum: 2013.12.21., 07:51:33 »

Az éjszakai órákban újra terjeszkednek a ködmezők, azokon a részeken, ahol pénteken kisütött a Nap, sűrű köd képződése várható estétől. Zúzmaraképződés, hószállingózás, szemcsés hó, valamint ónos szitálás egyaránt előfordulhat, így az éjszaka útra kelőknek nehéz útviszonyokra kell felkészülni. Bizonytalanságot eredményez azonban, hogy egy gyenge hidegfront súrolja a Kárpát-medencét, így előfordulhat, hogy főként az ország északi felén reggelre kitisztul a levegő, északnyugati szél mellett. A hőmérséklet általában fagypont alatt alakul, 0 és -7 fok közötti minimumhőmérsékletre számíthatunk.
Szombaton napközben az érintő hidegfrontot követően már melegfront jellegű változásra számíthatunk. Ez a folyamat újra erősíti a hidegpárna-jelenséget, amely napok óta meghatározza a Kárpát-medence időjárását. A délutáni, esti óráktól újból egyre nagyobb területekre terjed majd ki a köd, illetve alacsonyszintű felhőzet képződése is várható, amelyből a magasabb hegycsúcsok emelkednek majd ki. Főként a Dunántúl nyugati és északi részein lehet azonban olyan légmozgás, amely meggátolja a ködképződést. Sopron könyékén élénk széllökések is előfordulhatnak. A hőmérséklet a köd és felhőzet függvényében -2 és + 8 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #84323 Dátum: 2013.12.21., 06:13:48 »

Akelának játékból. Olyanok mint a plüss macik. Selymesek.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #84322 Dátum: 2013.12.21., 05:56:08 »

Alapos pofára eséssel....  vigyor
Nem tudom miért nem működik.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #84321 Dátum: 2013.12.21., 05:53:37 »

Jó reggelt.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Tetemgyári Láncfűrész
Törzstag
****

Karma: +37/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 430



Profil megtekintése WWW
« Válasz #84320 Dátum: 2013.12.21., 01:58:42 »

Az 504. számban 1994. IV. 1-jén megjelent írások
Naplózva

Tetemgyári Láncfűrész aki mostanában csak Dixi
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #84319 Dátum: 2013.12.20., 15:42:39 »

 Táncpartnert keresek!!!!!!!!! táncika táncika táncika
Itt van neked ez jól kavar. Jól meg lovagolja a manusz combját.

https://www.facebook.com/photo.php?v=317108938418823&set=vb.100003591574058&type=2&theater
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #84318 Dátum: 2013.12.20., 13:52:58 »


  Táncpartnert keresek!!!!!!!!! táncika táncika táncika
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #84317 Dátum: 2013.12.20., 10:41:16 »

Táncolni vagy riszálni tudni kell.

https://www.facebook.com/photo.php?v=317108938418823&set=vb.100003591574058&type=2&theater
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #84316 Dátum: 2013.12.20., 10:14:41 »

A Dunántúlon borult és gyengén felhős területek váltakoznak, az ország más részein borult lesz az ég. Az éjszaka folyamán helyenként köd képződik. Jelentéktelen csapadék csak ónos szitálás vagy szemcsés hó formájában hullhat. Gyenge déli szélre számíthatunk. A legalacsonyabb hőmérséklet általában kevéssel fagypont alatt, -3 és 0 fok között valószínű.
Pénteken napközben, mind nagyobb terülten szakadozik fel a medencét megülő alacsony szintű ködfelhőzet. A délutáni órákra északon, északkeleten maradhat meg a ború, másutt már kisüthet a nap. Csapadék sehol sem várható, esetleg a borongós ködös tájakon fordulhat elő szitálás, ónos szitálás. A déli szél a Nyugat-Dunántúlon mérsékelt lehet, másutt többnyire gyenge lesz a légmozgás. A hőmérséklet -1 és +9 fok közé emelkedik, a Dunántúl középső és nyugati tájain lesz legenyhébb az idő.

Mondhatnám: trágya idő van...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #84315 Dátum: 2013.12.20., 10:14:11 »

Ha csak sóhajtanak egyet már azért is kitüntetik. Fogadjunk hogy egy szöget sem tudnak a falba verni.
De nem ismerik a lapos kúszást vagy lőni sem tudnak. Olyan mit a tetoválás. Van még hely a bokáján vagy a hátán.
Ezek a fityegők elkísérik a sírig. Nagy párnán viszik utánuk.

És éppen úgy nem viszi magával, és pont úgy fog elporladni, mint a nincstelen koldus, és ha új rendszer következik, rá éppen annyira nem fog emlékezni senki...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #84314 Dátum: 2013.12.20., 10:12:58 »

Ma indul az M3 Anno TV csatornája.

Wikipédi. A tájékoztatása szerint.

Az M3 a Magyar Televízió Zrt. harmadik, archív tartalmakat sugárzó tematikus kábelcsatornája.[1] Műsorainak sugárzását 2013. december 20-án, este 18:00-kor kezdi meg. 2014. január 5-ig a szerződött kábelszolgáltatók minden előfizetője számára, a MinDig TV nézői, illetve a Teletéka nézői számára kódolatlanul lesz elérhető, ezt követően viszont kódolt sugárzással megy.[2] A Médiatanács nyilvántartásában Anno elnevezéssel szerepel.[3]
  Műsorainak sugárzását 2013. december 20-án, este 18:00-kor kezdi meg. Az archív tartalmak technikai minőségére való tekintettel SD minőségben lesz fogható, legtöbb műsorát, az ajánlókat kivéve 4:3-as képarányban fogja sugározni. Ezen kívül előfizetési díj ellenében belföldről és külföldről egyaránt elérhető lesz interneten az MTVA tartalomszolgáltató portálján, a www.teleteka.hu oldalon.[11] A csatorna hivatalos Facebook-oldalán megjelent információk szerint a következő szolgáltatók kínálatában lesz elérhető: Telekom, Invitel, UPC, Tarr, MinDig TV Extra
Én a UPC -n  SET BOX 11 csatornán tudom megtalálni.


No, akkor ez nálunk továbbra sem lesz elérhető, de nem hiszem, hogy komolyabb zokogásba fogok...
Az M1-et a Forma1 idén és erejéig szoktam nézni, és úgy vélem, nem lesz ez másképp ez után sem.
Időnként belenézek a Duna által közvetített parlamenti közvetítésbe, jobbára a hét első három napja valamelyikén, amikor az interpellációk vannak, mert az hoz valami változatosságot.
A Duna II (közismertebb nevén Autonómia) csatornán néha megnéztük a Kárpát expressz című műsort, azonban mióta Okszikám felfedezte, hogy nem azt fordítják, amit a riportalany ukránul mond, azóta leszoktunk arról is... Ez bizony egy ilyen világ...
Így nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy igazából ha megszűnnének ezek a csatornák, számunkra nem biztos, hogy záros határidőn belül feltűnne...
(Ezeken felül van két olyan programhely is, amit be sem állítottam, illetve az automata kereséssel beállított csatornát a legvégére tettem, a mese csatornák és a Muzsika tv után, nehogy véletlen is akár odakapcsoljak.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #84313 Dátum: 2013.12.20., 10:04:23 »

Láttunk már hasonlót, ugye bár?  vigyor

Mondhatnám tökre ilyen volt....  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #84312 Dátum: 2013.12.20., 07:24:25 »

A Dunántúlon borult és gyengén felhős területek váltakoznak, az ország más részein borult lesz az ég. Az éjszaka folyamán helyenként köd képződik. Jelentéktelen csapadék csak ónos szitálás vagy szemcsés hó formájában hullhat. Gyenge déli szélre számíthatunk. A legalacsonyabb hőmérséklet általában kevéssel fagypont alatt, -3 és 0 fok között valószínű.
Pénteken napközben, mind nagyobb terülten szakadozik fel a medencét megülő alacsony szintű ködfelhőzet. A délutáni órákra északon, északkeleten maradhat meg a ború, másutt már kisüthet a nap. Csapadék sehol sem várható, esetleg a borongós ködös tájakon fordulhat elő szitálás, ónos szitálás. A déli szél a Nyugat-Dunántúlon mérsékelt lehet, másutt többnyire gyenge lesz a légmozgás. A hőmérséklet -1 és +9 fok közé emelkedik, a Dunántúl középső és nyugati tájain lesz legenyhébb az idő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #84311 Dátum: 2013.12.20., 05:51:04 »

Ha csak sóhajtanak egyet már azért is kitüntetik. Fogadjunk hogy egy szöget sem tudnak a falba verni.
De nem ismerik a lapos kúszást vagy lőni sem tudnak. Olyan mit a tetoválás. Van még hely a bokáján vagy a hátán.
Ezek a fityegők elkísérik a sírig. Nagy párnán viszik utánuk.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #84310 Dátum: 2013.12.20., 05:15:54 »

Ma indul az M3 Anno TV csatornája.

Wikipédi. A tájékoztatása szerint.

Az M3 a Magyar Televízió Zrt. harmadik, archív tartalmakat sugárzó tematikus kábelcsatornája.[1] Műsorainak sugárzását 2013. december 20-án, este 18:00-kor kezdi meg. 2014. január 5-ig a szerződött kábelszolgáltatók minden előfizetője számára, a MinDig TV nézői, illetve a Teletéka nézői számára kódolatlanul lesz elérhető, ezt követően viszont kódolt sugárzással megy.[2] A Médiatanács nyilvántartásában Anno elnevezéssel szerepel.[3]
  Műsorainak sugárzását 2013. december 20-án, este 18:00-kor kezdi meg. Az archív tartalmak technikai minőségére való tekintettel SD minőségben lesz fogható, legtöbb műsorát, az ajánlókat kivéve 4:3-as képarányban fogja sugározni. Ezen kívül előfizetési díj ellenében belföldről és külföldről egyaránt elérhető lesz interneten az MTVA tartalomszolgáltató portálján, a www.teleteka.hu oldalon.[11] A csatorna hivatalos Facebook-oldalán megjelent információk szerint a következő szolgáltatók kínálatában lesz elérhető: Telekom, Invitel, UPC, Tarr, MinDig TV Extra
Én a UPC -n  SET BOX 11 csatornán tudom megtalálni.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #84309 Dátum: 2013.12.20., 05:02:48 »

Jó reggelt.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Tetemgyári Láncfűrész
Törzstag
****

Karma: +37/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 430



Profil megtekintése WWW
« Válasz #84308 Dátum: 2013.12.20., 01:33:42 »

Az 503. számban 1994. III. 30-án megjelent írások
(elnezest a kesesert)
Naplózva

Tetemgyári Láncfűrész aki mostanában csak Dixi
Oldalak: 1 ... 1378 1379 [1380] 1381 1382 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!