Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 21:01:42
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 5221 5222 [5223] 5224 5225 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125966 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #7467 Dátum: 2009.01.24., 14:42:47 »

AKIncsem!

Már egy kávé cserjém is van, mert persze nem tudtam kihagyni. Már nagyon várom, mikor ihatok belőle. Most tejjel öntözöm, hogy aztán már csak szürcsölnöm kelljen. Mosolyog

Ketrin!!!

Rakottkrumpli-magod nincs???

Persze pacalpörökölt-oltványnak is örülnék !!!
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #7466 Dátum: 2009.01.24., 14:35:46 »

Én bevállalom, csak mondd meg a barátosnéd címét, és ígértesd meg vele, hogy nem dob ki, ha becsöngetek egy kis állmaszírozásra!  vigyor

Üdv.

S mi lesz akkor ha csupán álmasszírozás lesz?
(1 l-lel.)
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
csuhas
Vendég
« Válasz #7465 Dátum: 2009.01.24., 14:33:18 »

Kedves Atom Manó!

Milyen félévi bizonyítványra számítasz a (fogadott) unokáktól?
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #7464 Dátum: 2009.01.24., 14:14:46 »

Csuhásom ! Hol kapható és kb. mennyiért ? Mert 2-3 kép kicsinyítése miatt nem éri meg. Egyébként azt sem értem, hogy küldenek nekem képeket, normális nagyságuak. Én elmentem a gépemre, majd tovább küldök belőle és 4x akkora lesz, nem fér rá a képernyőre. ? Méééééér ?


 _morcos

A képek maguktól nem nőnek meg.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #7463 Dátum: 2009.01.24., 14:12:09 »

Gaz-ember

Megmondtam hogy a levegő is tele van vírussal és 100/2 i szorta széjjel, meg te is terjeszted. Kikellene kapcsolni és újra telepíteni a windowst xp, vistát ami van

A szolgáltató elismerte, hogy nála van a gubanc.
Nem kell a nagykés.
Némi türelem is megteszi.
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #7462 Dátum: 2009.01.24., 13:39:31 »

Gaz-ember

Megmondtam hogy a levegő is tele van vírussal és 100/2 i szorta széjjel, meg te is terjeszted. Kikellene kapcsolni és újra telepíteni a windowst xp, vistát ami van
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #7461 Dátum: 2009.01.24., 13:35:28 »

Van 1 lopott fél órám és kíváncsi vagyok mi lesz  a macska nevű gazemberrel vagy Gazember nevű macskával.? Melyikűk issza meg előbb a tejet?
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #7460 Dátum: 2009.01.24., 13:21:24 »

Csuhásom ! Hol kapható és kb. mennyiért ? Mert 2-3 kép kicsinyítése miatt nem éri meg. Egyébként azt sem értem, hogy küldenek nekem képeket, normális nagyságuak. Én elmentem a gépemre, majd tovább küldök belőle és 4x akkora lesz, nem fér rá a képernyőre. ? Méééééér ?


 _morcos

Ezen kívül az Office csomagban telepíthető szolgáltatás a Picture Manager, ami ezeket a kisebb feladtokat gond nélkül elvégzi, valamint tudsz rajta fényerőt is állítani, és le tudsz vágni a képek széléből, ha az anyósodat nem akarod közkinccsé tenni, amikor ölelget.
Nem éri meg ennyiért barangolni, töltögetni, installálni, újraindítgatni,...
és a fene tudja, még milyen macerákkal áll elő a gép!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #7459 Dátum: 2009.01.24., 13:17:06 »

Dobd, csak mond meg hova, majd jó lesz nekem, vagy indítsd újra a géped, hátha az is elég lesz.

Egy restart vélhetően tényleg nem ártana, meg aztán türülni kellene a "süti"-ket is!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #7458 Dátum: 2009.01.24., 13:15:06 »

Csuhásom, vagy Akimester ! (A két lángelme közül, aki (akár az Aki) először olvassa.
Nem tudok tegnap óta egy levelemet sem elküldeni. Csuhásnak is, meg egy másik haveremnek is írtam, az "elküld" katt után azonnal megjelenik az a bizonyos ablak, sárga háromszögben felkiáltó jel és kiírva, hogy:HIBA.
Meg egy hosszú szöveg alatta. Most is teróbáltam ugyanazokat, most is detto. E-mailcimek jók, többször leellenőriztem. Nem valamilyen vírust kaptam be ? Vááááálaszt kéééérek......!

 köszi_2 bye bye

Milyen levelező klienst használsz?
Lehet, hogy szerverkarbantartás van, netán a csatolt állomány túl nagy ahhoz, hogy el lehesen küldeni.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #7457 Dátum: 2009.01.24., 12:55:58 »

Gazember!

IrfanView     Ezt töltsd le, evvel lehet kicsinyíteni.Legalábbis én ezzel szoktam.
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #7456 Dátum: 2009.01.24., 12:52:01 »


Csuhásom ! Hol kapható és kb. mennyiért ? Mert 2-3 kép kicsinyítése miatt nem éri meg. Egyébként azt sem értem, hogy küldenek nekem képeket, normális nagyságuak. Én elmentem a gépemre, majd tovább küldök belőle és 4x akkora lesz, nem fér rá a képernyőre. ? Méééééér ?


 _morcos
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #7455 Dátum: 2009.01.24., 12:34:18 »

A törvényes útja, ha megveszed.
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #7454 Dátum: 2009.01.24., 12:29:05 »


Csuhásom ! Felhívtam a szolgáltatót, 40 perc várakozás után végre szóba állt velem és ő is annyit mondott, hogy biztosan tulterhelt a hálózat, magától el fog múlni. Szerintem egy ökörséget mondott, mert tegnap a Te esti leveledre, melyben közölted, hogy mindkét emiled jó, az arra küldött válaszom már nem ment el. Azóta még két levelem most délelőtt is ittragadt. Csak azt nem értem, hogy a fórumos üzik meg simán, ugyan lassan, de elérnek a rend.helyükre.
Egyébként azt akartam megkérdezni Tőled, hogy az a Photoshop nevü programhoz hogy lehet hozzájutni. Mármint a fotok lekicsinyitését illetően.
 köszi_2 köszi_2 köszi_2
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #7453 Dátum: 2009.01.24., 12:16:07 »

Szerintem nem még, hanem már...!   bleee vigyor

 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Csak meg ne lássa, mert megsértődik

AKI! Nem vagy egyedül, szégyen ide-oda, de én sem értem mi a poén benne.  uuuhhh
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #7452 Dátum: 2009.01.24., 12:14:26 »

Kiskacsa!

A térerő legyen veled!
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #7451 Dátum: 2009.01.24., 12:11:20 »

Most meg körülnézek az iwiwen, egyszercsak ott is egy másmilyen ablak jelenik meg, piros nagybetükkel, HIBA aztán "XML elemzése sikertelen. Dobjam a gépem a kukába, vagy van segiccccség ? Még csak 3 éves.

 köszi_2 bye bye

Dobd, csak mond meg hova, majd jó lesz nekem, vagy indítsd újra a géped, hátha az is elég lesz.
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #7450 Dátum: 2009.01.24., 11:34:22 »

Most meg körülnézek az iwiwen, egyszercsak ott is egy másmilyen ablak jelenik meg, piros nagybetükkel, HIBA aztán "XML elemzése sikertelen. Dobjam a gépem a kukába, vagy van segiccccség ? Még csak 3 éves.

 köszi_2 bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #7449 Dátum: 2009.01.24., 11:28:30 »

"A kiszolgáló váratlanul megszakította a kapcsolatot. Hiba a szoftvercsatornában van. Hiba szám: itt egy hatjegyü szám "  Na, hát ennyi, Csuhásom, erre varrjál gombot.
Egyébként most küldtem volna egy harmadik levelet, detto, ugyanezt írja ki. Lehet valamit csinyáááni ?

 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #7448 Dátum: 2009.01.24., 11:11:10 »

Csuhásom, vagy Akimester ! (A két lángelme közül, aki (akár az Aki) először olvassa.
Nem tudok tegnap óta egy levelemet sem elküldeni. Csuhásnak is, meg egy másik haveremnek is írtam, az "elküld" katt után azonnal megjelenik az a bizonyos ablak, sárga háromszögben felkiáltó jel és kiírva, hogy:HIBA.
Meg egy hosszú szöveg alatta. Most is teróbáltam ugyanazokat, most is detto. E-mailcimek jók, többször leellenőriztem.

 köszi_2 bye bye

Kedves Gazember!

Te túlzol, ez abból is látszik, hogy a HIBA alatti hosszú szöveg híján tippelni sem tudok.


Idézet
Nem valamilyen vírust kaptam be ? Vááááálaszt kéééérek......!

Meglehet, mérjél lázat.  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5221 5222 [5223] 5224 5225 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!