Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.23., 19:21:42
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126252 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111808 Dátum: 2023.07.10., 18:26:39 »

Szóval... bedarálták a pedagógusokat is...

Azt hiszem ez valahol a szolidaritás hiányát is jelzi. Viszont valahol ők maguk is okozói ennek a hiánynak. Nem sűrűn ugyan, de nem is egyedi esetekről hallottam, amikor „A” és „B” gyermek barátok, egymás mellett ülnek az iskolában, azonban valamelyik tanárnak „B” gyermek nem szimpatikus. Egy idő után az feltűnik mindenkinek, hogy „A” gyermek dolgozai nem sokban különböznek „B” gyermek dolgozataitól, ám míg az első rendre 4-est, 5-t kap, a másik csak 1 vagy 2 osztályzatot. A két gyermek összebeszél, a jó jegyeket kapó gyermek és a másik összebeszélnek, ki-ki megírja a saját dolgozatát és egymás nevét ráírva adják be a azt. Az eredmény ugyanaz: „A” 4, „B” 2. Erre megmondják a tanárnak a cserét, aki „A” jegyét azonnal lerontja. Amikor az igazgatóig kerül az ügy, onnan az a válasz érkezik, hogy csaltak mindketten, örüljenek, hogy nem elégtelen. Na itt ölik meg a szolidaritást az iskolában. Otthon pedig azzal, hogy ezt elfogadják és a jó tanuló gyereket megszidjáék, amiért ilyen „tisztességtelen” dolgot tett.
Ez a mentalitás, ez a magatartás az, ami miatt mindezt meg lehet tenni ebben az országban, ami történik!
Sajnos ez nem most, nem az utóbbi 20-30 év terméke, ilyet a saját már nagy gyermekemnél is tapasztaltam.  Akkor a szocializmus rovására írtam. Rá kellett jöjjek, Bródinak igaza van: „Ezek ugyanazok!”
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111807 Dátum: 2023.07.03., 10:13:27 »

Megint eltelt egy hét.
Totál káosz ez a hónap is. Meló, meló, némi szabadsággal.
Mindegy. Túl leszek ezen is.

Itthon a kert bőven ad napi elfoglaltságot, nem unatkozom.

Nem szeretem a 24 órás szolgálatokat. Főleg nem három fővel. Egyszerúen nincs idő rendesen pihenni. Ilyenkor reggel hazajövök, de az a nap már „kuka”. Ha megerőltetem magam, talán a fele ér valamit. De annyi sem mindig. A másnap is csak háromnegyedes, mert már rákészülök a következő szolgálatra.
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy nem volt butaság a 60 éves korban való nyugdíjba meneteli lehetőség! Igaz, ahhoz kellene olyan nyugdíj is, amiből meg lehet élni...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111806 Dátum: 2023.06.27., 17:22:40 »

A 23-i vihar megmutatta Lili kutyus gyenge pontját: fél a vihartól. Szerencsére volt itthon Sevenaletta, így kicsit hamarabb sikerült megnyugtatni és kevésbé volt ideges. De így sem sokat aludtunk
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
Ma
« Válasz #111805 Dátum: 2023.06.26., 09:51:16 »

Meglepő események is zajlanak a világban...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111804 Dátum: 2023.06.20., 17:20:04 »

Jó napokat!


Gondoltam bejelentkezek a háziorvoshoz, mivel lassan fel kellene iratni az inzulint a nejemnek, aztán szóltak, hogy  a háziorvosunkat lecsukták. Azaz előzetes letartóztatásnbe helyezték, vesztegetés és más bcs-k miatt. A faluban korábban 3 háziorvos is szolgált, egy nyugdíjba ment, most egy bekerült előzetbe, maradt egy szem hölgy doki. A település lélekszáma majdnem hatezer. Nehéz lesz. 



Azt gondolom, hogy bár szükséges a hálapénz kivezetése, de azt hiszem ennek nincsenek meg a feltételei! Lásd a Ti példátokat! A vége az lesz, hogy tüntikézni fogunk, hogy adhassunk a dokiknak hálapénzt, csak legyen már végre kinek adni...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111803 Dátum: 2023.06.20., 17:15:37 »



Jó napokat!
 
...

A "rendszer" átvariálásával nem értek egyet. Úgy gondolom, hogy az állam (függetlenül az épp kormányzó hatalomtól) legyen vele tisztában hány működú víznyerőhely van és milyen célból. Ez fontos a vízgazdálkodás miatt is. Az más kérdés, hogy ez a bejelentés valóban legyen csupán bejelentés köteles csak, persze amennyiben a kérdéses feltételeken, szabályokon belül van.  Azért az durva volt, hogy bár ingyenes volt a bejelentés, - mármint illetékmentes - de az előírt bejelentési forma, előírt műszaki dokumentáció elkészítését csak kifejezetten szakirányú végzettséggel, illetve a szaknyilvántartásba vett személy végezhette el. Ez természetesen pénzbe kerül és nem is kevésbe. Nem beszélve arról, hogy még a legelső variációkban kifejezetten vízügyi mérnők, vagy ehhez hasonló végzettséget fogadtak el. Aztán az is érdekes kérdés volt, ahogy korábban írtam, hogy utólagosan, azokkal szemben is előírták a fenti bejelentési feltételeket, akik igaz valamikor engedélynélkül fúrattak, vagy ásattak, de akkor amikor abban az időszakban jogszabály nem is írt elő engedélyeztetést. Igazából szerintem itt nem is a háztartási céllal üzemelő kutakkal van baj. Hanem a mezőgazdaságban, a földeken fúrt kutakkal, ahonnan nagy mennységben veszik ki a vizet és bizony az is elképzelhető hogy amikor műtrágyáznak, permeteznek nincs meg a megfelelő védelme ezeknek a kutaknak.
  


Látod, ebben egyetértek Veled!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #111802 Dátum: 2023.06.19., 11:16:03 »

Arról szemérmesen hallgattál, hogy„mibe fájt ez Neked”. Viszont közben átvariálták a rendszert, így nem kell bejelenteni sem. (Milyen szerencse, hogy nekem egy ciszternám van...  Hat�rozatlan



Jó napokat!
 
Mivel többen összeálltunk, így 20 rongy volt +áfa / kút. ...és ő csinált mindent. Fényképeket, nyomtatást, kérelem beadását.stb.
Esővizet én is gyűjtöm 4 db 200 literes hordóban. De mivel vezetékes víz nincsen, így napi háztartási használatra marad a fúrt kút. 

A "rendszer" átvariálásával nem értek egyet. Úgy gondolom, hogy az állam (függetlenül az épp kormányzó hatalomtól) legyen vele tisztában hány működú víznyerőhely van és milyen célból. Ez fontos a vízgazdálkodás miatt is. Az más kérdés, hogy ez a bejelentés valóban legyen csupán bejelentés köteles csak, persze amennyiben a kérdéses feltételeken, szabályokon belül van.  Azért az durva volt, hogy bár ingyenes volt a bejelentés, - mármint illetékmentes - de az előírt bejelentési forma, előírt műszaki dokumentáció elkészítését csak kifejezetten szakirányú végzettséggel, illetve a szaknyilvántartásba vett személy végezhette el. Ez természetesen pénzbe kerül és nem is kevésbe. Nem beszélve arról, hogy még a legelső variációkban kifejezetten vízügyi mérnők, vagy ehhez hasonló végzettséget fogadtak el. Aztán az is érdekes kérdés volt, ahogy korábban írtam, hogy utólagosan, azokkal szemben is előírták a fenti bejelentési feltételeket, akik igaz valamikor engedélynélkül fúrattak, vagy ásattak, de akkor amikor abban az időszakban jogszabály nem is írt elő engedélyeztetést. Igazából szerintem itt nem is a háztartási céllal üzemelő kutakkal van baj. Hanem a mezőgazdaságban, a földeken fúrt kutakkal, ahonnan nagy mennységben veszik ki a vizet és bizony az is elképzelhető hogy amikor műtrágyáznak, permeteznek nincs meg a megfelelő védelme ezeknek a kutaknak.
 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111801 Dátum: 2023.06.18., 16:38:35 »

Arról szemérmesen hallgattál, hogy„mibe fájt ez Neked”. Viszont közben átvariálták a rendszert, így nem kell bejelenteni sem. (Milyen szerencse, hogy nekem egy ciszternám van...  Hat�rozatlan
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111800 Dátum: 2023.06.18., 16:30:41 »

Jó napokat!


Gondoltam bejelentkezek a háziorvoshoz, mivel lassan fel kellene iratni az inzulint a nejemnek, aztán szóltak, hogy  a háziorvosunkat lecsukták. Azaz előzetes letartóztatásnbe helyezték, vesztegetés és más bcs-k miatt. A faluban korábban 3 háziorvos is szolgált, egy nyugdíjba ment, most egy bekerült előzetbe, maradt egy szem hölgy doki. A település lélekszáma majdnem hatezer. Nehéz lesz. 




 megolazideg_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #111799 Dátum: 2023.06.15., 16:39:41 »

 Jó napokat!


Gondoltam bejelentkezek a háziorvoshoz, mivel lassan fel kellene iratni az inzulint a nejemnek, aztán szóltak, hogy  a háziorvosunkat lecsukták. Azaz előzetes letartóztatásnbe helyezték, vesztegetés és más bcs-k miatt. A faluban korábban 3 háziorvos is szolgált, egy nyugdíjba ment, most egy bekerült előzetbe, maradt egy szem hölgy doki. A település lélekszáma majdnem hatezer. Nehéz lesz. 

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #111798 Dátum: 2023.06.11., 19:45:55 »

Jó estlétet!


Korábban írtam, hogy intéznem kell a  háznál a kút engedélyezés ügyét. Ahogy felvázoltam, nálunk nincsen vezetékes ivóvíz, így a kútból nyerjük egy házivízművel a háztartáshoz szükséges vízet. Inni meg zsugort veszek. Főzni szoktunk a kútvízzel. Nagyon régen bevizsgáltattam (igaz maszekben) megfelelőnek találták.
Évek óta húzódik ez a kút engedélyeztetéso probléma, korábban írtam erről részletesen. Most a parlament előtt van, (talán már meg is szavazták) a részletesebb szabályozást, illetve a könnyítés az engedéllyel nem rendelkező kutak fennmaradási eljárására vonatkozó szabályozást. Mindegy én nem vártam, párran összeálltunk kerestünk egy kútfúrót és megbíztuk a "legalizálás" intézésével, még a régi szabályozás szerint. A srác (kútfúró) ki is jött méricskélt, nézegetett, fotózott. aztán benyújtotta a kérelmeket az önkormányzatnak. Pár napja meg is kaptam a határozatot, hogy a kútat nyilvántartásba vették és engedélyezték a fennmaradását. Legalább ez is meg van. Igen lehet, sokan mondják, a következő lépés egy kútadó lesz.  

Nemrégében megadta magát a műholdantenna vevőfeje. Igaz régi volt, a jel sokszor rakoncátllankodott. Egy pénteken teljesen elúszott szinte minden, illetve hol volt "adás" hol nem. be is jelentettem rögtön a szolgáltatónál telefonon. Ott "Noémivel" beszéltem az "ön virtuális ügyintézője" Megkért, hogy jól hallhatóan tagolva beszéléjek és tartózkodjak a heves és durva szavak használatától, Szép lassan és artikulálva jeleztem neki, hogy hibabejelentés, aztán technikai probléma. Na ezt vette és kapcsolt a hús-vér ügyintézőhöz. Szóval a robotok még nem az igaziak, kicsi a szókincsük, kevés Verne Gyulát olvasnak. De szumma-szummárum másnap megjelent a szerelő. A vége az lett, hogy kicserélte a fejet. még jó hogy előtte telefonon hívott, akkor tájékoztattam, hogy mivel a beltéri egység felvevős, és több TV is van, így négy dugós vevőfejet kellett hoznia. De végül is korrektul megcsinálta. A régi fejen voltak már  karcolások, kezdett porózus lenni és egy kisebb lyuk is nézelődött rajta. Amikor leszerelte akkor épp egy darázs látogatott be a vevőegységbe körülnézni a kis lyukon keresztül. Igazság az, hogy magam is kitudtam volna cserélni, de tartottam tőle, hogy elállítok mindent.
Befejeztem a ház lábazati "dekorálását". Régebben leszigeteltem, lábazati "nikecellel", de elfelejtettem, illetve lusta voltam bevakolni. Nejem már régóta rágta a fülemet, hogy fejezzem már be. Most rászántam magam.Kicsit felcsiszoltam, inkább feldörzsöltem a lábazati szigetelést, hogy a rárakódott port és zsirosodást feloldjam, utána flexibilis csemperagasztót és rá Delap, kőzuzalékos burkolót tettem, hasított kő mintát. Már "csak" a belső munka, laminált padló csere, illete szintbehozás van vissza. No meg az emeleten a két ablak cseréje.  zizi
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111797 Dátum: 2023.06.06., 18:25:03 »

Mozgalmas napokon vagyunk túl. a FB-on nyomon követhető a tegnapi kirándulós napunk.
most 24/24-ben voltam.
Holnap megyek a 75 ezres kötelezőre...  viszem ingem-gatyám....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111796 Dátum: 2023.06.01., 09:59:57 »

Na, itt a nyár.
Be is rúgja az ajtót rendesen!

Magam is váltani fogok, ugyancsak a „pirostól”, viszont olocsóbb megoldásra, sárgára, ami net-el kedődik...  Kacsint
Nég kivárom azt a pár hónapot ami a telefon vásárlás miatti hűségből hátra van.

A T.. (nem, de majdnem mint Trágyadomb) televíziós szolgáltatásával sem igazán vagyok elégedett. Senkinek nem javaslom az Android tv-t. Nagyon erősen érzékelhető rajta, hogy ezt bizony mobil kommunikációs eszközökre fejlesztették! Szerintem egyelőre a tv-re nem alkalmas. Ráadásul nekem a tv go alkalmazásom wifin keresztül ,,szaggat" is...
Nem is igazán tv-zek itthon...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111795 Dátum: 2023.06.01., 09:53:55 »

Ma dolgozós napom van.

Tegnap késő délután még lekaszáltam (naná, hogy géppel  vigyor ) a füvet az utcán magamnál és a szomszéd néninél, aztán a hátul a kertben. Addig dolgoztam, amíg az üzemanyag ki nem fogyott. Maradt még terület holnapra is, bár nem szívesen dolgozom ünnepnap, de kénytelen leszek.

 Aztán nem tettem..  szégyenlem

A minap kaptam egy követ a szélvédőmre, aminek következtében már elég hosszú repedés van előttem. Szerencsére van CASCO-m, annak a terhére ki tudom cseréltetni. Ennek ellenére mérges vagyok, mert egy csomó macera. Ráadásul a második probléma ezzel az autóval. Tavaly hátulról találtak meg,  most meg ez...  robban
31-re van időpontom. addig még repedezik kicsit...

Tegnapi sikeresen megvolt a szélvédő csere.

Ma jönnek keresztlányaim, hamarosan indulok is értük Ceglédre.

A fűkaszálás marad ma délutánra.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #111794 Dátum: 2023.05.29., 09:48:27 »

Jó napokat!

Rég írtam.
Igazság az, hogy kínlódok az internettel. Erre mifelénk nincs vezetékes net, hanem mobillal oldjuk meg a problémát. Öt éve is, vagy talán több, hogy a nagy pirosnál van a net-es előfizetésem (a nagy piros, amelynek a magyar leányvállalatát nemrégiben a kormány és hozzákötődő cégek megvásárolták) és eddig valamennyire elfogadhatóan működött. Voltak gondok többen panaszkodtak a környéken, sőt a csak telefont, azaz hanghívást használók is, de nálam viszonylag jól szuperált az adatforgalom legalábbis. Igaz a modemen általában a 3G-t haszbáltam. Aztán ezt a fejlődés miatt kb másfél-két hónapja teljesen elzárták, így maradt a 4G ami viszont bizonytalan, gyakorlatilag nem üzembiztos, és lassú. Igaz vannak néha jó percei.  Régebben többen panaszkodtak erre és a szolgáltatónál is, ahol csak széttárták a kezüket és azt mondták, hogy a lefedettségi térkép szerint minden OK.
Valószínű gyenge a teljesítmény, vagy gőzőm nincs. A telefon előfizetésem más szolgáltatónál van, azon a net egész jól szuperál. Régebben itt is volt net előfizetésem, de akkoriban ez a szolgáltató gyengélkedett. Azonban ők fejlesztettek. Láttam is a közelben két új adótornyot felépíteni.  Úgyhogy kénytelen leszek szolgáltatót váltani. Drágább lesz, de biztosabb. Elég sok dolgot intézek a neten, pénzügyeket is, sőt fogadást is  vigyor evil  zi_ziz  /tippelés, havi lottó/ szóval kell a biztos net.  Az a baj, hogy eléggé "begyepesedett" vagyok ilyen téren, nehezen váltok.  
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111793 Dátum: 2023.05.27., 21:21:50 »

Ma dolgozós napom van.

Tegnap késő délután még lekaszáltam (naná, hogy géppel  vigyor ) a füvet az utcán magamnál és a szomszéd néninél, aztán a hátul a kertben. Addig dolgoztam, amíg az üzemanyag ki nem fogyott. Maradt még terület holnapra is, bár nem szívesen dolgozom ünnepnap, de kénytelen leszek.

A minap kaptam egy követ a szélvédőmre, aminek következtében már elég hosszú repedés van előttem. Szerencsére van CASCO-m, annak a terhére ki tudom cseréltetni. Ennek ellenére mérges vagyok, mert egy csomó macera. Ráadásul a második probléma ezzel az autóval. Tavaly hátulról találtak meg,  most meg ez...  robban
31-re van időpontom. addig még repedezik kicsit...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111792 Dátum: 2023.05.26., 09:41:49 »

Sok munkával teltek a napok, mert ez egy ilyen időszak.

Jön a nyár, de az iskolában most még egy utolsó nagy rohamra készül mindenki. Mi is.

Vidám, szép hátvégét a tagjainknak és olvasóinknak!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111791 Dátum: 2023.05.20., 17:56:02 »

Az eső után berobbant a kora nyár. Igaz, ma erős széllel érkezett, de itt van. Meleg van.
No meg rengeteg munka: permetezés, fűkaszálás...

A tegnap nagy élménye: 50 év után végre ismét találkoztam unokabátyámmal. Volt mit mesélnünk egymásnak! Alig várom, hogy újra leülhessünk beszélgetni!  _lov_ _lov_ _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111790 Dátum: 2023.05.14., 12:57:46 »

Ma alapvetően a virágos kertet bővítettük. Az eső miatt ma csak a vásárlási részt végeztük el.
Nem csak esik, de fúj is. Olyan.... nem szeretem idő van!  S�r

Tegnap hasogattam egy keveset, meg elég sok időt töltöttem azzal, hogy az udvaron a gyep vetésből kigyomlágassam azokat a kétszikűejet, amiket nem akarok a fű között lűátni, mert elnyomják a pázsitot. Egy talicskányit gyomlűltam ki!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
Ma
« Válasz #111789 Dátum: 2023.05.11., 20:02:31 »

Még tart a hó elejei bevásárló túra, de azt hiszem ma befejeztük.
Itthon aztán a fagyosszentek első napján fűnyírás volt. De legalább kész.  H���t

Holnap meló.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!